top of page

Serija #952 4 žingsniai į Finansinę Laisvę

Šiandien noriu su tavimi pasidalinti 4 žingsnius į finansinę laisvę, kad galėtum sukurti finansinę nepriklausomybę savo gyvenime ir gyventi taip kaip tu nori, pagal savo taisykles.


#1 Žingsnis: Padidinti Pajamas


Retas žmogus tampa turtingas iš vieno paprasto samdomo darbo. Turi ieškoti būdų kaip padidinti papildomas pajamas. Kaip uždirbti daugiau pinigų per trumpesnį laiką? Kaip panaudoti finansinius vertus, kad tavo pajamos nepriklausytų tik nuo tavo pastangų?


Todėl rekomenduoju kiekvienam panaudoti tinklinio marketingo verslą, kad sukurtum papildomą pajamų šaltinį, o gal net keliais kartais padidintum savo pajamas.


#2 Žingsnis: Sumažinti Mokesčius


Sako gyvenime negalime išvengti dviejų dalykų: mirties ir mokesčių inspekcijos, todėl mokesčius tu turėsi mokėti, bet yra įrankiai ir lengvatos, kuriomis pasinaudojus tu gali sumažinti mokamų mokesčių kiekį legaliai ir naudojantis pačios vyriausybės sukurtomis taisyklėmis.


Todėl geras buhalteris, kuris gali tau sutaupyti mokesčių yra labai gera investicija versle.


#3 Žingsnis: Sumažinti Išlaidas


Dažnai kai žmonės galvoja apie turtingus žmones jie įsivaizduoja išlaidavimą ir prabangių dalykų pirkimu, nes tokį įvaizdį sudaro socialinė medija ir holivudas.


Daugelis turtingų žmonių nešvaisto bereikalingai pinigų, jie elgiasi su pinigais atsakingai ir disciplinuoja savo išlaidas, kad pinigus būtų gali išnaudoti kuo efektyviau.


Kai pradedame uždirbti daugiau kyla pagunda išleisti daugiau, tai klaida. Jei gali didinti savo pajamas, bet nekelti savo išlaidų, tu gali tapti labai turtinga (-as).


#4 Žingsnis: Investuoti


Investuok pinigus, kuriuos sukurei pirmuose 3 žingsneliuose. Tuos pinigus, kuriuos uždirbai papildomai, sutaupei mokesčiams ir sutaupei neišleisdama (-as), gali investuoti į akcijas/vertybinius popierius, fondus, nekilnojamą turtą, draudimą ar kitus investicinius produktus.


Tada tavo pinigai tau pradeda uždirbti pinigus ir laikui bėgant, tavo pajamos iš investicijų, gali pasiekti ar net pralenkti pajamas, kurias gauni iš savo darbo ar verslo.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

7 Dienų Socialinės Medijos Iššūkis startuoja Gegužės 15 dieną - visa informacija čia https://www.tinklinismarketingas.lt/issukis


💎 Norėtum ateinančius 12 mėnesiu dirbti asmeniškai su manimi? DEIMANTINIS KLUBAS https://www.tinklinismarketingas.lt/deimantinisklubas 💎


🔝🔝🔝 Prisijunk prie Numeris #1 Tinklinio Marketingo mokymų bendruomenės Lietuvoje - Čempionų Lyga čia http://cempionulyga.lt/ ir sukurk PROVERŽĮ savo versle! 🔝🔝🔝


Ar jau turi knygą "LAISVĖ, daryti tai, kad patinka"


👉 Lietuvoje:


👉 UK ir į kitas šalis : https://www.tinklinismarketingas.lt/laisve


28 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comentarios


bottom of page