top of page

Kaip pakrauti savo verslo “BATERIJĄ” tik per vieną dieną, net jei šiuo metu esi UŽSTRIGUSI (-ĘS) toje pačioje vietoje?

Verslo Proverzio Diena (1).png

Ar šiuo metu tavo verslas LĖTAI juda į priekį?

Ar neturi IDĖJŲ ką daryti, kad gautum geresnius rezultatus?

Ar trūksta ENERGIJOS ir MOTYVACIJOS daryti kasdieninius veiksmus?

Ar dažnai svarstai KĄ REIKĖTŲ DARYTI, kad pradėtum gauti geresnius rezultaus?

Ar tau SMALSU ką daro SĖKMINGI tinklinio lyderiai savo versle?

Ar sunku perlipti KLIŪTIS technologijose ir BARJERUS bendravime ir dabe su komanda?

Entuziazmo ir žinių trūkumas, gali stipriai paveikti tavo ir tavo komandos efektyvumą ir rezultatus. Žmonės dažniausiai pasiduoda, kai neturi motyvacijos ir nežino ką reikia daryti toliau. NELEISK, kad tai būtum tu ar tavo komanda!

🔥 VERSLO PROVERŽIO DIENA 🔥

Visos dienos konferencija, kad galėtum per vieną dieną atgauti energija ir entuziazmą siekti savo tikslų, todėl sutaupysi laiko, kad nereikėtų visos savaitės praleisti mokymuose.

Konferencija vyks internetu, todėl galėsi žiūrėti telefonu ar kompiuteriu, nesvarbu kur esi, todėl galėsi dalyvauti iš namų su visa šeima.

Gali pakviesti visą savo komandą, kad tavo lyderiai įgytų reikalingas žinias ir įgūdžius sėkmingam tinklinio marketingo verslui, todėl tau taps lengviau dirbti su komandą ir jiems padėti.

21 skirtingi SĖKMINGI lektoriai, kurie pasidalins su tavimi savo žiniomis ir patirtimi, todėl tau nebetrūks idėjų ką ir kaip daryti versle toliau.

VERSLO PROVERZIO DIENA COVER.png

Ar norėtum patirti PROVERŽĮ savo tinklinio marketingo versle?!

Ar norėtum sužinoti NAUJAUSIAS ir EFEKTYVIAUSIAS strategijas tavo verslo augimui?

Kviečiame į konferenciją internetu “Verslo Proveržio Diena”!

Top Lektoriai - Top Mokymai - Top Motyvacija - Proveržis Tavo Versle

Kviestiniai Lektoriai:

🗝 Jevgenijus Černyš

Jevgenijus Černyš.jpg

„Alliancium“ Prezidentas, saviugdos treneris, padedantis besidomintiems savęs pažinimu ir saviugda, savęs pažinimo ir savirealizacijos centro “IšMokykla“ steigėjas, tęstinių mokymų „Saviugdos ABC“, „Santykiai ABC“ ir „Verslas ABC“ lektorius taip pat įvairių mokymų autorius. Keturių knygų „Aš padariau tai“, kuri išversta į 4 kalbas, knygos „Kaip aš tai darau“, "Alliancium" ir "Žmonių ir pasaulio valdymo schemos” autorius.

🗝 Saulius Bagdonas

Saulius Bagdonas.jpg

Saulius Bagdonas - žmogus, išsikėlęs klausimus:
Kokia gyvenimo prasmė? (kam aš dirbu tą nekenčiamą darbą?)
Koks gyvenimo  didysis tikslas? (ką aš noriu pasiekti?)
Koks mano pašaukimas? (ką daryčiau net be pinigų ir ten matyčiau prasmę?)

Iš visiškos nevilties atrasti save ir jaustis laimingu į pilnai save realizavusi per veiklas ir gyvenimo būdą.

Šiandieną:
"Mylima Veikla" - bendraįkūrėjas
"1000 Istoriju" projekto autorius
Renginių vedėjas ir žmogus, norintis gyventi įkvėpime.

🗝 Inesa Mackevičiūtė

Inesa Mackevičiūtė.jpg

Aš esu asmeninių transformacijų mentorė ir saviugdos trenerė, projekto Gyvenimo Valdovai įkūrėja. Esu mama ir vadovaujuosi gyvenime Meile ir Dėkingumu.

Baigiau ekonomiką, studijavau užsienyje, turėjau samdomą darbą Užsienio reikalų ministerijoje, banke, logistikos kompanijoje, buvau tarptautinės korporacijos padalinio direktore, turiu patirtį tradiciniame versle, turte ir skurde, depresijoje ir sekmėje, ir turiu 26 metų patirtį tinklainėje rinkodaroje.

Mano misija: padėti kuo daugiau žmonių atskleisti jų begalinį potencialą, išsilaisvinant nuo vidinių emocinių blokų ir kitų ribojančių mus dalykų ir susikurti trokštamą prasmingą gyvenimą klestėjime, nes mes visi to verti

🗝 Aušra Žvinklienė

Aušra Žvinklienė.jpg

Myliu žmones. Didžiausias malonumas, dovana ir garbė prisidėti prie jų augimo ir tobulėjimo. Džiaugiuosi galėdama padėti surasti ir atskleisti jų vidines galias.

Mokykloje buvau tylenė, kuri net pamokų atsakinėti neidavo, jei buvo pilna klasė. Žiauriai bijojau auditorijos. Tačiau nuojauta atvedė būtent ant scenos. O darbas su savimi ir praktika leido išlaisvėti. Aš žinau, ką reiškia bijoti audititorijos ir viešojo kalbėjimo. Ir galiu padėti susitvarkyti su šia baime

O kadangi 14 metu dirbu mlm, puikiai įsivaizduoju, su kuo susiduria atėję pradėti maujos veiklos

Tinklinio Marketingo Lyderių Mokymai:

⭐️ Modesta Budreikienė

123264368_423383855320542_41050300866169

Esu energinga optimistė. Niekada neatsisakau išsimiegoti ir puodelio late kavos
Vystau TR verslą, kur augu, tobulėju, realizuoju save, padedu žmonėms turėti daugiau.


Tapus mama - atradau daugiau verslo privalumų ir galimybių.
Tai nerealus įrankis gerinti savo gyvenimui.
Aš nedirbu. Aš gyvenu.


 

⭐️ Ema Merčaitienė

Ema Merčaitienė.jpg

Versle dar ganėtinai nauja, tačiau su didžiuliais tikslais. Tinklinis marketingas jai, lyg antras kvėpavimas - tai nuostabi galimybė atrasti save, priklausyti nuostabiai bendruomenei ir laisvė daryti tai, kas iš tiesų patinka. Mano gyvenimo moto - būkite laimingi, nes laimingi žmonės gali daugiau.

⭐️ Aurelija Bacevičienė

Aurelija Bacevičienė.jpg

Lyderė/asmeninė grožio konsultantė.
Mano Misija - padėti žmonėms realizuoti save ir kilti į pasaulinį lygį.

⭐️ Neringa Pangonytė-Novikienė

Neringa Pangonytė-Novikienė.jpg

Buvusi bankininkė ir radijo laidos vedėja, dabar - MLM verslininkė, idėjų generatorė, svajonių pildytoja ir pozityvaus mąstymo šalininkė su tikėjimu, kad "jei gali sugalvoti, gali ir padaryti". Mama, knygų mylėtoja ir šiek tiek menininkė.

⭐️ Jolanta Gromakova

Jolanta Gromakova.jpg

Esu 3aktyvių sūnų mama. Šeima, namai, darbas, tai tarsi užburtas ratas. Atradusi savo mylimą veiklą ir susidėliojus visas pareigas, darbus į savo vietas ėmiau gauti puikius rezultatus! Mano misija ir vizija būti patiems savo laiko šeimininkams.

⭐️ Karolina Gaižauskaitė

Karolina Gaižauskaitė.jpg

Aš esu Karolina Gaižauskaitė, emigrantė gyvenanti Anglijoje.
Niekada nepamirštu savo mamos žodžių, kuriuos ji visada sakydavo, kad man galima neduot valgyti - svarbu duoti pakalbėti. Supratusi kokia stipri frazė tai yra, pradėjau kalbėti daug, garsiai ir kiekvieną dieną. Man bendravimas yra kaip oro gurkšnis, be kurio neištverčiau nei dienos. Būtent tokiu principu pradėjau statyti savo verslą - su kuo daugiau žmonių pakalbėsime, tuo daugiau pasieksime.

⭐️ Neringa Petrulytė

Neringa Petrulyte.jpg

Heiteriai- pats geriausias dalykas, kuris tau gali nutikti versle!

Kodėl???- paklausit..

Aš dar nesutikau katino, kurį jaudintų, ką apie jį šneka pelės!

Liūdna matyti, kiek aplink nelaimingų ir piktų žmonių, kuriems niekuo negalime padėti..Kurie, grįžę namo, užuot apkabinę artimuosius ar paskaitę knygą, raitojasi rankoves, sėdasi už kompiuterio ekrano ir puola į karą su visu pasauliu.

Bet gera žinia yra ta, kad tokie žmonės jums yra BŪTINI ir labai NAUDINGI!

KĄĄĄĄĄ???

Visa tai ir daug daugiau sužinosite renginyje “Verslo Proveržio Diena

⭐️ Zita Jacevičienė

Zita Jacevičienė.jpg

Gyvenime esu optimistė. Mėgstu daryti tai, kas patinka ir mėgautis tuo, ką darau. Laisvė, šeima ir nepriklausomybė - svarbiausios mano gyvenimo vertybės

⭐️ Kristina Nikoličienė

Kristina Nikoličienė.jpg

Mano mylimiausia frazė yra :Viena moteris gali!!! One wooman can!!! Su šiuo devizu jau keliauju 4 metai kai tapau nepriklausoma grožio konsultantė. Esu ryžtinga, ką pasakau, tą ir padarau, mėgstu padėti žmonėms, bendraujanti, motyvuojanti, įkvėpiu darbui,vertinu šeimą, santykius, ieškau įvairių galimybių kaip pagerinti savo gyvenimą, nes turiu viziją :padėti moterims kurti tiek jų išorinį tiek vidinį grožį ir tam turiu nuostabų įrankį , kompaniją,kurios dėka augu pati ir auginu lyderes.

⭐️ Inga Ramonienė

144122281_753435098610108_47364852050423

Didžiausia klaida, kokią galime padaryti gyvenime – tai manyti, jog dirbame kažkam kitam, o ne sau. (Brian Tracy).

 

Noras realizuoti save, išmokti naujas pamokas , mėgautis kiekviena minute su šeima ir gyventi ritmu priklausančiu tik nuo manęs, mane atvedė į tinklinį marketingą.

 

Esu dviejų nuostabių vaikučių mama, vaiko priežiūros atostogose ieškojusi galimybės, kaip realizuoti save ir priėmusi sprendimą dirbti sau ir statyti savo verslą, būtent tinklinio marketino industrijoje.

 

Per metus laiko man pavyko užauginti nemažą komandą, kvalifikuotis kelionei ir autobonusui, bei pasiekti stabilias pajamas didesnes, nei turėjau samdomam darbe. Tai kas sakė, kad su TM uždirbti neįmanoma???

⭐️ Karolis Miliūnas

Karolis Miliūnas.jpg

Mano gyvenimo misija - padėti kuo daugiau žmonių pakeisti jų gyvenimus. Tiek dėl sveikatos, tiek dėl finansų.
Mano vizija: apsupti save sėkmingais, sąmoningais, pozityviais žmonėms. Suburti didelę pasaulinę komandą ir su ja kartu augti, mokytis, priimti iššūkius ir išpildyti visas svajones ir tikslus.
Vertinu laisvę, pripažinimą, bendravimą ir gyvenimą.
Myliu galimybes, dievinu iššūkius!
Esu laimingai vedęs 3 nuostabių vaikų tėtis.

⭐️ Indrė Garšauskienė

161707283_460271455307935_91905455981617

Esu dviejų dukrų mama. Tinkliniame marketinge esu nesenai, bet su kiekviena diena vis stipriau suvokiu, kad esu savo rogėse. Tai kasdieninė mano kelionė per save, per savo baimes. Jei ne dabar, tai kada?

⭐️ Irena Oliver

Irena Oliver.jpg

Tinklinio marketingo lyderė su virš 17 metų patirtimi šioje industrijoje. Pasiekusi mėnesines pajamas virš 150,000€ ir pastačiusi tarptautinę komandą virš 50,000 žmonių. Irena yra pastovumo ir verslumo pavyzdys daugeliui tinklinio marketingo ir tradicinio verslo atstovų. Irenos misija garsinti Lietuvą ir lietuvius tinklinio marketingo industrijoje pasauliniu lygiu ir padėti kuo daugiau žmonių sukurti geresnį gyvenimą sau.

⭐️ Gerda Veselgienė

173767826_1480679978793149_8101318605739

Besikuriančio Alytaus start4networking klubo ambasadorė, "Savo gyvenime labiausiai vertinu laisvę. Nebijau naujovių, atvira galimybėms ir žinau verslo ryšių ir kontaktų vertę. Teisininkės karjerą iškeičiau ir sėkmingai save realizavau tinkliniame versle."

⭐️ Kristina Juknė

Kristina Jukne.jpg

Visada jaučiau,kad mano siela kažko nerimsta kai ja laikiau uždaryta giliai,bet vieną dieną į mano gyvenimą "atėjo" tinklinio marketingo kompanija,tikrai "atėjo" aš net neįsivaizdavau,kad tokie verslai egzistuoja.Ir aš ištrūkau į laisvę. Galėjau išlaisvinti savo kūribiškumą,bendravimą ir padėti atskleisti moterims grožį pradedant išoriniu ir keliaujant į vidinius grožio išteklius.
Esu laiminga ištekėjusi moteris,su vyru auginam du žingeidžius berniukus. Man kaip moteriai mano darbas yra mano svajonių veikla,galiu kasdien kurti,bendrauti,auginti ir
pažinti save ir padėti augti ir skleisyis šalia esančioms moterims.

Renginio Vedėjai ir Verslo Treneriai:

❤️ Gediminas Grinevičius ir Rita Grinevičienė

IDZ_7197.jpg

Rita Grinevičienė

 

NLP "koučerė", knygelės “Klausimai, keičiantys gyvenimą” autorė, Facebook grupės “Išdrįsk būti savimi” įkūrėja.

Buvo laikas kai gyvenu aukos vaidmenyje: pykau, kaltinau, pavydėjau ir t.t. ėjau per gyvenimą, nešdama neigiamų emocijų maišus. Ar buvo lengva gyventi? Veikti? Kurti? Tikrai, ne! Domėjimasis saviugda padėjo ne tik paleisti tuos maišus, bet ir pradėti kurti gyvenimą tokį, kokio aš noriu, kiekvieną dieną. Aš galiu rinktis ką galvoju, ką jaučiu, kaip reaguoju, nes aš esu savo gyvenimo šeimininkė. Tad dabar padedu ir kitiems jaustis gerai ne tik iš vidaus, bet ir iš išorės.

Gediminas Grinevičius

Psichologas (BSc HONS), Tinklinio Marketingo Verslo treneris, Sertifikuotas Neuro Lingvistinio Programavimo ir Laiko Linijos Terapijos Praktikas.

Mano misija yra kelti tinklinio marketingo industrijos reputaciją, mokinant tinklinio marketingo profesionalus, kaip šį verslą daryti teisingai, etiškai ir draugiškai. Labai mėgstu padėti žmonėms gauti geresnius rezultatus tinklinės rinkodaros versle ir myliu tą "bingo" momentą, kai nušvinta žmogaus veidas, sužinojus vertingą informaciją ir supratus kaip kažką teisingai daryti.

Apie ką gali tikėtis išmokti šioje online konferencijoje?

1. “TIKSLAI ir VIZIJA. Ieškok savo pašaukimo ir įsivaizduok, kad apribojimų nėra.”

2. “Pirmi naujoko žingsniai versle”

3. “Požiūris ir teisingas mąstymas - tavo kelio MLM versle garantas.”

4. “Žvilgsnis į save: kaip vidinis pasaulis sisjęs su rezultatais gyvenime?”

5. “Kaip efektyviai pakviesti žmones tapti tavo klientais ir komandos nariais?”

6. "Kas sukelia nepasitenkinimą, nepasitikėjimą MLM  ir kaip to išvengti"

7. „Ką reikia planuoti tinklinėje rinkodaroje?“

8. “Lyderystė man yra įkvepianti galimybė tapti gyvu pavydziu.”

9. “Motyvacija: sau ir komandai”

10. “Kaip nugalėti viešojo kalbėjimo baimę?”

11. "Kasdieniniai veiksmai jūsų verslo sėkmei.”

12. “Kaip vertybių nustatymas man padėjo išlikti tinklinio marketingo versle”

13. “Heiteriai- pats geriausias dalykas, kuris tau gali nutikti versle!”

14. “Marketingas - turinio kūrimas”

15. “Pardavimo jėga ir paslaptys”

16. “Pardavimo etapai dirbant su šaltais kontaktais”

17. “Bijok likti ant sofos!”

18. “Kaip pastatyti komanda virš 50,000 žmonių?”

19. “Santykiai versle: kaip efektyviai komunikuoti su žmonėmis?”

Taip pat bus BONUS mokymai siurprizai uždaroje grupėje skirtoje šios konferencijos dalyviams!

“Verslo Proveržio Diena" tai SUPERKONFERENCIJA, kurioje turi sudalyvauti kiekvienas tikslo siekiantis Tinklinio Marketingo atstovas!

"Užkrauk savo baterijas", kad tavo verslas atsiplėštų nuo žemės ir šautų į viršų.

Sukvietėme TOP lektorius ir mokytojus, kurie su jumis pasidalins nepaprastai svarbiomis įdėjomis ir patarimais sėkmei versle.

Paprašėme TOP tinklinio marketingo lyderių pasidalinti su tavimi vertingiausiais patarimais ir strategijomis tavo tinklinio marketingo verslui!

Paruošėme jums pilną energijos, entuziazmo ir pozityvo dieną, kuri "prikels bet kurį tinklinio marketingo atstovą iš numirusių" :)

  • Uždirbk daugiau panaudojant strategijas ir idėjas, kurias išmoksi šioje konferencijoje.

  • Padėk savo komandos nariams daugiau uždirbti perduodant tai ką išmoksi iš renginio lektorių.

  • Sutaupyk laiko pasimokydama (-as) iš kitų klaidų ir jų išvengdama (-as) savo versle.

  • Padidink savo energiją ir entuziazma ir sumažink stresą versle įgyjant reikalingas žinias.

  • Jauskis labiau užtikrinta (-as) savo versle su naujomis žiniomis.

  • Pasiek aukštesnį lygį versle ir padidink savo komadną ir klientų bazę.


Praeitoje online konferencijoje dalyvavo 970 žmonių ir buvo LAVINA labai gerų atsiliepimų - NEPRALEISK SAVO ŠANSO sudalyvauti šioje neeilinėje konferencijoje.

Konferencija vyks uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios konferencijos dalyviams, konferencijos įrašas liks visam laikui.

 

Konferencija vyks: Šeštadienį Gegužės 8 dieną 09:00-21:30val. Lietuvos laiku

Virtualios konferencijos bilieto kaina tik 35€.

Gali sumokėti naudojant PAYPAL:
gediminas_grinevicius@yahoo.com

Arba BANKO PAVEDIMU:

​Lietuvoje:
Gediminas Grinevičius
LT717300010141717039
Swedbank

Anglijoje:

Tinklinis Marketingas LTD
Account: 56827363
Sort Code: 30-98-97
LLOYDS BANK

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook https://www.facebook.com/gediminas.grinevicius/ ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie “Verslo Proveržio Diena" grupės.

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu.

Iki pasimatymo grupės viduje!

P.S. Jei gali pasidalink su draugais ir komanda 🙏😍😘

bottom of page