top of page
Galingas metu startas.png

GALINGAS METŲ STARTAS

Ar norėtum 2021 metais startuoti galingai?!

Ar norėtum, kad tavo komanda pradėtų metus energingai ir su motyvacija?

Kviečiame Jus visus į konferenciją internetu "Galingas Metų Startas"!

Top Lektoriai - Top Mokymai - Top Motyvacija - Proveržis Tavo Versle

​​

Kviestiniai Lektoriai

Jevgenijus Černyš

Jevgenijus Černyš.jpg

„Alliancium“ Prezidentas, saviugdos treneris, padedantis besidomintiems savęs pažinimu ir saviugda, savęs pažinimo ir savirealizacijos centro “IšMokykla“ steigėjas, tęstinių mokymų „Saviugdos ABC“, „Santykiai ABC“ ir „Verslas ABC“ lektorius taip pat įvairių mokymų autorius. Dviejų knygų „Aš padariau tai“, kuri išversta į 4 kalbas, knygos „Kaip aš tai darau“ autorius.

Vadimas Zizas

Vadimas Zizas.JPG

Motyvacijos Guru

Vadimas dirbdamas su klientais motyvacijos klausimais neria į gilius vandenis ir tokiu būdu suranda tikrą motyvacijos šaltinį, skatinantį judėti į priekį. Kai daugelis motyvatorių sugeba vos trumpam užkelti energiją žmonėms, Vadimas Zizas veikia kitais metodais ir suteikia įkvėpimo bei energijos nuversti kalnus.

VADIMAS ZIZAS YRA BENE DIDŽIAUSIU LIETUVOJE MOTYVACIJOS IR LYDERYSTĖS KONFERENCIJŲ SUMANYTOJAS — LIFE AXELERATOR IR BUSINESS AXELERATOR

TRIGUBO BESTSELERIO "(NE)ADEKVATUS AŠ" AUTORIUS

Romualdas Mačiulis

Romualdas Mačiulis.jpg

Sertifikuotas žmogaus elgsenos ekspertas | Verslo konsultantas | Pranešėjas

Sertifikuotas žmogaus elgsenos ekspertas, verslininkas, konsultantas ir pranešėjas. Moko kaip padidinti ir įsitraukimą, žino, kaip pagerinti komunikaciją tarp žmonių, padeda pasiekti tikslus.

Romualdo klientai Lietuvoje ir visame pasaulyje - Etihad Airways, Royal Jet, Heineken, Qatar Gas, Lietuvos Energijos įmonių grupė, Re/Max, Capital, ACM / Katos grupė, BNI, SEB, Douglas LT, Zepter, Nordic Choice Hotels, Admen, Zurich Insurance, KBC Bank, Irish Blood Transfusion Service, Bord Gais ir kitos vidutinės ir didelės bendrovės.

Tinklinio Marketingo Lyderių Mokymai

Modesta Budreikienė.jpg

Modesta Budreikienė

Esu energinga optimistė. Niekada neatsisakau išsimiegoti ir puodelio late kavos

Vystau TR verslą, kur augu, tobulėju, realizuoju save, padedu žmonėms turėti daugiau.

Tapus mama - atradau daugiau verslo privalumų ir galimybių.

Tai nerealus įrankis gerinti savo gyvenimui.

Aš nedirbu. Aš gyvenu.

Ema Merčaitienė.jpg
Birute Muller.jpg

Ema Merčaitienė

Versle dar ganėtinai nauja, tačiau su didžiuliais tikslais. Tinklinis marketingas jai, lyg antras kvėpavimas - tai nuostabi galimybė atrasti save, priklausyti nuostabiai bendruomenei ir laisvė daryti tai, kas iš tiesų patinka. Mano gyvenimo moto - būk laimingas, nes laimingi žmonės gali daugiau.

Birutė Muller

Man 55 m gyvenu Vokietijoj , turiu du nuostabius vaikus ir vyrą ir jau du metai, kaip dirbu su tinkliniu marketingu. Ir turiu didelių siekių.

 

Rosita Povileniene.jpg
Jolanta Gromakova.jpg
Inrida Baranauskienė.jpg

Rosita Povilenienė

Esu mylintis, gerbiantis, praktiškas ir paprastas žmogus. Moku išklausyti ir gerbiu kito nuomonę. Tikiu, kad keičiant požiūrį ir mąstyseną galima išspręsti daugelį sudėtingų situacijų. Žinau, kad kiekvienas ateiname į šitą pasaulį neveltui, aš turiu savo misiją padėti kitiems. Ir šventai tikiu, kad kiekvienas pradėjęs keistis nuo savęs gali pakeisti daugybės žmonių gyvenimus.

Jolanta Gromakova

Esu 3 nuostabių sūnų mama, laiminga žmona. Sėkmingai dirbanti tinkliniame marketinge jau 9 metus. Taip pat tinklinio marketingo kompanijos servis centro įkūrėja Jungtinėje Karalystėje.

Inrida Baranauskienė

Aš Inrida Baranauskienė iš nedidelio Prienų miestelio, nesenai perkopiau 50 m. Ir nuo tada prasidėjo superinis gyvenimas, nes atsirado daug "pirmų kartų". Vienas iš jų, į mano gyvenimą pasibeldė TINKLINIS MARKETINGAS. Esu kompanijos lyderė, skinanti visus laurus ir vykdanti visas kompanijos skelbiamas kvalifikacijas. Todėl šiandien gyvenu €uriai ir pasiruošusi padėti kiekvienam, kuris tik panorės.

 

Neringa Petrulyte.jpg

Neringa Petrulytė
 

Ilgai "svaigau" apie Himalajus, kol supratau, kad turiu įveikti save, o ne kalną.

Esu 2 mažų mergyčių mamytė, ir visų mūsų žodyne nėra žodžių “NEGALIU” ar “PASIDUODU”!

Man nesvarbu, ką žmonės apie mane galvoja, uodams aš tikrai labai patinku.

Draugai vadina mane “crazy”- "good crazy", ir čia aš supratau, jei visada būčiau buvusi “normali”, niekada nebūčiau tapusi milijardinės kompanijos Direktore ir "Founder'e".

Inga Filkienė.jpg

Inga Filkienė

 

Viena svarbiausių vertybių man yra laisvė!

Laisvė rinktis kada, kiek ir kaip dirbti, kiek uždirbti.

Laisvė rinktis bendravimą su ambicingais, seikiančiais pokyčių ir pozityviais žmonėmis.

Laisvė rinktis galimybę padėti kitiems žmonėms augti, tobulėti, siekti savo tikslų ir su džiaugsmu stebėti kaip keičiasi jų mąstymas, požiūris ir gyvenimas.

Laisvė kokybiškai leisti laiką kartu su savo artimaisiais tada, kai mums tai svarbu.

Laisvė mums ir mūsų dviems nuostabiems vaikams mąstyti kitaip nei visi kiti ir matyti galimybes įgyvendinant savo svajones.

Jurgita Norvaisiene.jpg

Jurgita Norvaišienė

Esu laiminga, save realizuojanti moteris. Rūpinuosi savo vidumi ir išore. Esu mylinti žmona ir dviejų dukrų mama. Noriu joms būti geru pavyzdžiu. Mano gyvenimo misija yra turtinti moterų gyvenimus ir išmokyti jas užsidirbti. Su tinkliniu marketingu galiu to siekti pačiu gražiausiu būdu.

 

Inga Ramonienė.jpg

Inga Ramonienė

Dviejų nuostabių vaikučių mama, ieškojusi galimybės, kaip įnešti spalvų į savo kasdieninę rutiną ir tuo pačiu prisidėti prie šeimos biudžeto. Šiuo metu intensyviai besidarbuojanti su viena iš tinklinio marketingo kompanijų, sukūrusi jau nemažą komandą ir pasiekusi puikių rezultatų versle.


 

Karolis Miliūnas.jpg

Karolis Miliūnas

 

Mano gyvenimo misija - padėti kuo daugiau žmonių pakeisti jų gyvenimus. Tiek dėl sveikatos, tiek dėl finansų.

Mano vizija: apsupti save sėkmingais, sąmoningais, pozityviais žmonėms. Suburti didelę pasaulinę komandą ir su ja kartu augti, mokytis, priimti iššūkius ir išpildyti visas svajones ir tikslus.

Vertinu laisvę, pripažinimą, bendravimą ir gyvenimą.

Myliu galimybes, dievinu iššūkius!

Esu laimingai vedęs 3 nuostabių vaikų tėtis.

Regvita Janušonytė.jpeg

Regvita Janušonytė
 

Su Tinkliniu Marketingu aš užaugau. Perėmusi požiūrį, patirtį ir informaciją iš savo tėvų, toliau tobulindamasi įvairiuose kursuose, bei seminaruose - šiandiena aš noriu ir galiu su Jumis pasidalinti savo žiniomis ir įgūdžiais.
Per tai aš suvokiau, kas man gyvenime svarbiausia ir atradau savo misiją: PADĖTI, bei pasirūpinti tais, kurie to negali padaryti patys - tai vaikai ir seneliai.
Po 10 metų svetur, grįžtu į Lietuvą, kad tai įgyvendinčiau.
Vertinu nuoširdumą ir toleranciją. Kaip aš mėgstu sakyti "Iš širdies į širdį".

Roberta Romeikaitė-Derzinskiene.jpg

Roberta Romeikaitė-Derzinskienė
 

Esu marketingo atstovė ir už tai kiekvieną dieną dėkoju žmonėms, kurie parodė kelią geresnio gyvenimo link.

Ei, žmonės, atsibuskit - gyvenimas nuostabus!!!

Irena Oliver.jpg

Irena Oliver

Viena iš tinklinio marketingo kompanijos TOP lyderių. Tinkliniu marketingu užsiimanti virš 15 metų. Pastačiusi komandą virš 50,000 žmonių ir pasiekusi vieną aukščiausių pajamų lygį tinklinės rinkodaros industrijoje. Irenos misija garsinti Lietuvą ir lietuvius tinklinio marketingo industrijoje pasauliniu lygiu ir padėti kuo daugiau žmonių sukurti geresnį gyvenimą sau.

Gerda Veselgienė.jpg

Gerda Veselgienė

Moteris dievinanti laisvę, teisininkės karjerą iškeitė į gyvenimą tinkliniu marketingu su prasmės kodu.

Lina Cakiene.jpg

Lina Čakienė
 

Aš esu Lina Čakienė. Gyvenu Lazdijų r. Veisiejuose, nuostabiame miestelyje. Dirbu Veisiejų Sigito Gedos gimnazijoje pradinių klasių mokytoja. Labai myliu savo mokinukus.

Tinkliniame marketinge pradėjau dirbti prieš du metus. Labai patiko produktai, kompanija, sponsorių ir komandos požiūris į žmogų. Pradėjau domėtis, kas yra tinklinis marketingas. Atradau Gedimino Grinevičiaus seminarus ir paskaitas. Labai džiaugiuosi ir dėkoju gaudama tiek daug pozityvumo ir gerų patarimų. Ačiū Gediminai jums labai.

Kristina Jukne.jpg

Kristina Juknė
 

Visada jaučiau,kad mano siela kažko nerimsta kai ja laikiau uždaryta giliai,bet vieną dieną į mano gyvenimą "atėjo" tinklinio marketingo kompanija,tikrai "atėjo" aš net neįsivaizdavau,kad tokie verslai egzistuoja.Ir aš ištrūkau į laisvę. Galėjau išlaisvinti savo kūribiškumą,bendravimą ir padėti atskleisti moterims grožį pradedant išoriniu ir keliaujant į vidinius grožio išteklius.

Esu laiminga ištekėjusi moteris,su vyru auginam du žingeidžius berniukus. Man kaip moteriai mano darbas yra mano svajonių veikla,galiu kasdien kurti,bendrauti,auginti ir

pažinti save ir padėti augti ir skleisyis šalia esančioms moterims.

Renginio Vedėjai ir Verslo Treneriai

Gediminas Grinevičius ir Rita Grinevičienė

_38A2106.jpg

Rita Grinevičienė

 

NLP "koučerė", knygelės “Klausimai, keičiantys gyvenimą” autorė, Facebook grupės “Išdrįsk būti savimi” įkūrėja.

Buvo laikas kai gyvenu aukos vaidmenyje: pykau, kaltinau, pavydėjau ir t.t. ėjau per gyvenimą, nešdama neigiamų emocijų maišus. Ar buvo lengva gyventi? Veikti? Kurti? Tikrai, ne! Domėjimasis saviugda padėjo ne tik paleisti tuos maišus, bet ir pradėti kurti gyvenimą tokį, kokio aš noriu, kiekvieną dieną. Aš galiu rinktis ką galvoju, ką jaučiu, kaip reaguoju, nes aš esu savo gyvenimo šeimininkė. Tad dabar padedu ir kitiems jaustis gerai ne tik iš vidaus, bet ir iš išorės.

Gediminas Grinevičius

Psichologas (BSc HONS), Tinklinio Marketingo Verslo treneris, Sertifikuotas Neuro Lingvistinio Programavimo ir Laiko Linijos Terapijos Praktikas.

Mano misija yra kelti tinklinio marketingo industrijos reputaciją, mokinant tinklinio marketingo profesionalus, kaip šį verslą daryti teisingai, etiškai ir draugiškai. Labai mėgstu padėti žmonėms gauti geresnius rezultatus tinklinės rinkodaros versle ir myliu tą "bingo" momentą, kai nušvinta žmogaus veidas, sužinojus vertingą informaciją ir supratus kaip kažką teisingai daryti.

chris-montgomery-smgTvepind4-unsplash.jp

Apie ką gali tikėtis išmokti šioje online konferencijoje?

1. “Nauji metai, Tinklinis Marketingas"

2. “Facebook grupės ir darbas su klientais”

3. “Parduok arba parduos tave!”

4. “Motyvacija - kaip nenuleisti rankų ir kodėl?”

5. “Socialinė Medija ir Kasdieninis Veiksmų Planas”

6. "4 svarbūs etapai versle - nuo naujoko iki profesionalo"

7. „Mokykla - vergų kalvė“

8. “Technika, kaip pritraukti finansinius srautus į savo gyvenimą”

9. “Komandos statymas: kaip kviesti žmones”

10. “Kaip sėkmingai startuoti? Ką daryti kad tau pasisektų?”

11. "Sekmingos lyderės formulė proveržiui 2021 m."

12. “Sėkmės Vizualizacija”

13. 7 svarbiausi tinklinio marketingo įgūdžiai.

14. Baimė (nepaisekimo, atstumimo)

 

15. Pardavimai (kaip parduoti daugiau)

 

16. Lyderyste, kaip valdyti komanda ir isgauti geresnius rezultatus.

 

17. Motyvacija, kaip ja islaikyti

 

18. Stigma, kaip susidoroti su zmoniu nusiteikimu pries pardavimus/tinklini marketinga

BONUS #1: Įžvalgos iš Sylvester Stallone, Grant Cardone ir Dean Graziosi. - Gediminas Grinevičius

BONUS #2: "Pažadink savyje magą" - Rita Grinevičiene

BONUS #3: Tinklinio Marketingo PASLAPTYS su Irena Oliver ir Gediminu Grinevičiumi

BONUS #4: 10 Tinklinio Marketingo Čempionų Įpročių - Gediminas Grinevičius

"Galingas Metų Startas" tai SUPERKONFERENCIJA, kurioje turi sudalyvauti kiekvienas tikslo siekiantis Tinklinio Marketingo atstovas!

"Užkrauk savo baterijas" metų pradžiai, kad tavo verslas atsiplėštų nuo žemės ir šautų į viršų.

Sukvietėme TOP lektorius ir mokytojus, kurie su jumis pasidalins nepaprastai svarbiomis įdėjomis ir patarimais sėkmei versle.

Paprašėme TOP tinklinio marketingo lyderių pasidalinti su tavimi vertingiausiais patarimais ir strategijomis tavo tinklinio marketingo verslui!

Paruošėme jums pilną energijos, entuziazmo ir pozityvo dieną, kuri "prikels bet kurį tinklinio marketingo atstovą iš numirusių" :)

Konferencijos įrašas yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios konferencijos dalyviams. Įrašas liks visam laikui.

Virtualios konferencijos įrašo kaina tik 35€.

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL:

gediminas_grinevicius@yahoo.com

Arba BANKO PAVEDIMU:

Lietuvoje:

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

Anglijoje:

Tinklinis Marketingas LTD
Account: 56827363
Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook https://www.facebook.com/gediminas.grinevicius/ ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie "Galingas Metų Startas" grupės.

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu.

Iki pasimatymo online konferencijoje!

bottom of page