top of page

Nemokami kursai ir seminarai internetu apie tinklinį marketingą

Thumbnail Serija 694.png
Tiesioginiai eteriai KASDIEN
Thumbnail Serija 692.png
Straipsniai, check list,mini knygos
Thumbnail Serija 693.png
Podcast'ai - audio tinklalaidė 

Kas yra NEMOKAMI mlm mokymai internetu? 

Tai apie 600 tiesioginių eterių, kurių įrašus Tu rasi čia. Kiekvienas iš jų - tai mini koučingas, nemokamas online seminaras, skirtas konkrečiam MLM klausimui arba problemai išaiškinti

 

Naujas projektas - straipsniai. Pradedu straipsnių ciklą tiems, kurie geriau įsisavina informaciją, skaitant. Naudingi straipsniai, instrukcijos, mini knygos - viskas Tavo sėkmingam darbui MLM. Sek mano publikacijas

 

Audio podcast'ai. Jeigu mėgsti klausytis vairuojant, laukiant eilėje arba tiesios atsipalaiduojant prieš miegą - junkis prie mano audio podkastų ir išnaudok laiką naudingai

Kam skirti nemokami nuotoliniai mokymai?

Mano nemokami online kursai padės visiems, kurie nori geresnių rezultatų MLM versle: pradedantieji greičiau perpras darbo sistemą, o patyrusieji ras daugybę idėjų, kaip patobulinti darbo procesus, efektyviau auginti komandą, mokyti narius ir apskritai iškelti verslą į aukštesnį lygį.

Tu gali tai padaryti ir savarankiškai - ieškoti žinių skirtinguose šaltiniuose, lyginti informaciją ir bandyti ją atsirinkti. Ir sugaišti tam daug laiko.

unnamed__33_-removebg-preview.png
690x380_0x0a330c2b_16606710041533022663-removebg-preview_edited.png

O gali pasinaudoti jau sukurta žinių baze, kurioje rasi labai daug naudingos informacijos Tavo darbui. Tiesiog išbandyk tai!

Bet kodėl nemokamai?...

Aš esu didelis tinklinės rinkodaros verslo entuziastas. Tikiu šia idėja, dirbu šioje industrijoje 11 metų ir žinau, su kokiais iššūkiais kasdien susiduria visi tinklinio marketingo atstovai. Vienas iš jų - kokybiškos informacijos trūkumas. Paradoksas? Taip - nors šiais laikais stebima milžiniška informacijos pasiūla, suprasti, kas tikrai vertinga, o kas ne - tikras iššūkis. O kiekviena klaida reiškia prarastas pajamas ir laiką.

 

Kai pradėjau savo verslą ir aš ieškojau kursų, lektorių, “paslapčių”, kurios padėtų man kuo greičiau pasiekti rezultatų ir sukurti stabilų finansinį pagrindą. Todėl pradėjau lankytis pas garsius MLM verslininkus užsienyje, kurie jau pasiekė tai, ko norėjau aš. Neslėpsiu, kad investavau į mokymus daug laiko ir pinigų. Dariau ir darau tai ne tik dėl savęs - vertingas žinias perduodu savo komandai. Taip mes augame visi kartu ir auginame mūsų verslą.

 

Aš noriu, kad kuo daugiau žmonių atrastų sau tokią nuostabią galimybę, kaip tinklinis marketingas. Žinau, kad daugelis sukausto baimė. Mano žinutė visiems, kurie bijo arba ruošiasi nuleisti rankas - pradėkite nuo informacijos rinkimo. Pradėkite nuo mano Video blogo ir judėkite pirmyn. Jums pasiseks!

Ar nemokamai yra gerai?

Aš galiu patikinti, kad visi mano nemokami kursai ir seminarai internetu parengti taip pat atsakingai, kaip ir mokami. Tau reikia tik prisijungi ir rasti dominančias Tave temas. 

 

Na, o jeigu tau patiks nemokamas turinys ir Tu nuspręsi, kad nori daugiau žinių, grįžtamojo ryšio ir praktikos, pasižvalgyk po mano mokamus kursus. Juose mes nagrinėjame aktualiausias MLM verslininkui temas, giliai analizuojame kiekvieną klausimą, o dalyviai gauna VEIKIANČIUS KONKREČIUS ĮRANKIUS, taikant kuriuos tiesiog neįmanoma dirbti nuostolingai ir nieko nepasiekti. Mokamose programose gauni visą dėmesį ir patirti Tavo konkrečiam verslui ir atsakymams į Tavo iššūkius. Tau lieka tik veikti.

Pradėk nuo video blogo:

Nori greito rezultato? Junkis prie mūsų mokymų

Thumbnail Serija 678.png
263034764_654131905744689_3450710792921580961_n.jpg
bottom of page