top of page
GYVENIMO TRANSFORMACIJA (1).png

Sako, kad gyvenimas pagerėtų - mes turime tapti geresni. Kad gyvenimas pasikeistų - mes turime pasikeisti.

Dažnai mes nusprendžiame keisti savo gyvenimą ir BAM! po 10-25 dienų mes grįžtame prie senų įpročių. Pažįstama istorija?

Tai ne tavo KALTĖ - tu taip užprogramuota (-as),

Šis kursas tau padės sukurti ILGALAIKIUS pokyčius savo gyvenime ir negrįžti prie senų įpročių.

Jei tu nori:
- Pagerinti sveikatą ir numesti svorio
- Padidinti savo verslą ir pajamas
- Pagerinti ir sustiprinti santykus

Leisk mums tau padėti sukurti pokyčius visam laikui.

GYVENIMO TRANSFORMACIJA su Rita ir Gediminu Grinevičiais

6 mėnesių kursas sukurti tavo svajonių gyvenimą.


Principai, kuriuos pasidalinsime su Tavimi per šį 24 savaičių kursą internetu VISIŠKAI PAKEITĖ mūsų gyvenimą prieš keturis metus ir dar dabar skiname to PROVERŽIO vaisius savo gyvenime, todėl dabar norime Tau perduoti tas gyvenimą keičiančias praktikas, kurios jau pakeitė tūkstančių žmonių gyvenimus.

Žinau, kad skaitai šią informaciją nes nori daugiau iš savo verslo, gyvenimo, santykių ir kitų gyvenimo sferų. Giliai viduje jauti, kad gali kur kas daugiau ir esi verta (-as) didelių dalykų savo gyvenime. Tu teisi (-us), tavo intuicija tavęs neapgauna!

Šis Gyvenimo Transformacijos kursas gali padėti tau sukurti SĖKMĘ, kurios visada norėjai gyvenime ir sužinosi, kodėl daugelis žmonių nesukuria gerų rezultatų gyvenime.

Pasidalinsime su Tavimi moksliniais tyrimais paremta informacija, kuri paaiškina kodėl mes nepasiekiame savo tikslų ir kaip tai pakeisti.

Žmonės, kurie įsisavina šią informaciją, išmoksta LENGVAI manifestuoti (iš minties sukurti apčiuopiamus rezultatus) ir jų šeimos nariai ir aplinkiniai juose pamato didelius pozityvius pokyčius.

Mums šios praktikos ir žinios vis dar keičia gyvenimą kiekvieną dieną. Dažnai patys stebimės kaip vyksta nepaaiškinami dalykai mūsų gyvenime, apie kuriuos galėjome tik pasvajoti prieš keletą metų.

Kiekviena minutė, kurią investuosi į šį kursą tau atsipirks šimteriopai.

Šis kursas tau padės:

- Atrasti savo pašaukimo jausmą gyvenime
- Tapti laisvai mąstančiu žmogumi
- Gyventi gausoje
- Būti apsupta (-u) nuolatinio dėkingumo
- Pažinti tikrąjį save
- Užmegzti tikrą ryšį su kitais žmonėmis ir pasauliu


Kodėl mokytis iš Ritos ir Gedimino?

Rita yra medikė su aukštuoju išsilavinimu (Bakalauras - Benrosios praktikos slaugytoja ir Magistras - Visuomenės sveikatos vadyba) ir Gediminas yra psichologas (Bakalauras - BSc (Hons) Psychology). Abu esame Neuro-Lingvistinio Programavimo ir Laiko-Linijos Terapijos praktikai. Paskutinius 12 metų kuriame savo verslą iš namų, nuolatos mokomės iš verslo ir asmeninio tobulėjimo gigantų ir dalinamės žiniomis su kitais žmonėmis, kurie kaip ir mes turi didelius tikslus ir yra alkani geresniam pilnatvės kupinam gyvenimui. Investavome dešimtis tūkstančių eurų į save tam, kad įgytume reikalingas žinias ir įgūdžius padėti sau ir kitiems mūsų kelionės draugams. Tikime, kad galime padėti ir tau sutrumpinti tavo kelionę į sėkmę parodydami kaip išvengti klaidų ir ką daryti, kad realizuotum savo svajones greičiau.

SVARBU!
Nei mes nei niekas kitas negali pakeisti Tavo gyvenimo. Jei kažkas Tau sako, kad pakeis tavo gyvenimą - dažniausiai jie tiesiog nori tavo pinigų. Vienintelis žmogus, kuris gali pakeisti Tavo gyvenimą (visam laikui) esi TU. Mes tik galime Tau padėti tai padaryti, pasidalindami strategijomis ir praktikomis, kad taptum nepriklausomas laisvai mąstantis žmogus, kuris gali KONTROLIUOTI savo gyvenimo rezultatus, o ne būtų priklausomas nuo vieno ar kito guru visą likusį gyvenimą, kad gautų savo “motyvacijos dozę”.


Šioje programoje tu gausi savo asmeninį GIDĄ, kuris su tavimi bus visas 24 savaites, padės tau siekti tavo autentiškų gyvenimo pašaukimo tikslų ir laikys tave už rankos visos šios nuostabios kelionės metu. Kadangi yra ribotas laikas, kurį GIDAI gali skirti todėl šis kursas turės ribotą vietų skaičių:

ŠIAIS METAIS PRIIMSIME MAKSIMUM 100 DALYVIŲ Į GYVENIMO TRANSFORMACIJĄ.

Pirmieji šimtas žmonių įsigiję šį kursą rezervuos ir užvirtins savo vietas, o po to registracija bus uždaryta iki kitų metų, nes fiziškai negalime priimti daugiau žmonių. Čia NE marketingo triukas ir tikrai nebus išimčių ar papildomų vietų šiame kurse. Svarbu priimti sprendimą kuo greičiau ir užtvirtinti savo sprendimą rezervuojant vietą kurse.


Šie principai tapo mūsų aistra kai pamatėme kaip jie pradėjo keisti mūsų ir kitų gyvenimus. Mes gyvename savo svajonių gyvenimą: dirbame sau iš namų, laidžiame laiką vienas su kitu ir pastoviai matome savo dukrytes Gretą ir Miglę, sukūrėme savo svajonių namus Jungtinėje Karalystėje (6 kambarių, 3 aukštų namas, kur pasidarėme darbo kambarį (ofisą) iš kurio galime kurti savo “imperiją”), įsigijome svajonių namus Kipre (per vieną langą matosi jūra, per kitą kalnai, baseinas, sproto klubas, pirtys), reguliariai keliaujame (per paskutinius 12 metų aplankėme 16 šalių), uždirbame statydami savo verslą, mokydami žmones ir reguliariai esame kviečiami kalbėti ant scenos skirtingose šalyse savo ir kitose kompanijose už pinigus. Visą tai dalinamės ne todėl, kad pasigirtume ar pasipuikuotume, o todėl, kad parodytume kaip greitai gyvenimas gali pasikeisti. Ne taip seniai buvome bankrutavę ir praradę viską ir atrodė, kad gyvenimas niekada nepagerės. ŠIE PRINCIPAI VEIKIA! Ne teoriškai, o PRAKTIŠKAI.

Tu neturi būti kito žmogaus idėjų KOPIJA. Mes norime tau padėti išmokti GALVOTI pačiai (-iam) ir sukurti visiškai kitokią REALYBĘ, kurią tu mylėsi.

Kai supranti kaip sėkmė VEIKIA, kai išmoksti naudoti šiuos PRINCIPUS - viskas pradeda atsistoti į savo vietas tavo gyvenime kaip domino.

Ar tau neduoda ramybės tai, kad vėl ir vėl patiri nepasisekimus? Ar vis galvoji, kodėl nesugbi sukurti sėkmės savo gyvenime? Tu tiesiog nori pasirūpinti savo šeima ir artimaisiais, bet nepavyksta sukurti tokio gyvenimo? Tu žinai, kad galėtum uždirbti daugiau, bet tiesiog nepavyksta to padaryti? Pradedi abejoti savimi?

PILNAI TAVE SUPRANTAM, ŽINOM KĄ TU JAUTI, NES MES TEN BUVOM!

Tai labai prasta vieta psichologiškai ir labai varginanti būsena…

Matai esmė ne tame, kad LAIMĖTOJAI daro tam tikrus dalykus, bet tame, kad LAIMĖTOJAI daro dalykus tam tikru būdu.

“Kokiu būdu?!” Girdžiu tave klausiant.

Sėkmingi žmonės mokosi iš kitų sėkmingų žmonių ir išmoksta modeliuoti jų elgesį vėl ir vėl ir vėl, kol tas elgesys tampa jų ĮPROTIS.

Sėkmingi žmonės neįsipareigoja jei nemano, kad laikysis to įsipareigojimo ir jie laikosi įsipareigojimų, jei nusprendžia įsipareigoti. Todėl ir mes norime, kad Tu ne tik “nusipirktum” šį kursą, bet ĮSIPAREIGOTUM daryti viską ką reikės, kad sukurtum savo gyvenime tikrus pokyčius visam laikui.

Didysis treneris Vincas Lombardis (Vince Lombardi) labai aiškiai yra pasakęs: “Laimėjimas yra įprotis, bet kaip bebūtų gaila, taip pat ir pralaimėjimas”. Taigi pralaimėjimas tai įsipareigojimo nesilaikymas, kuris virto įpročiu. Kažką pradėti ir nepabaigti taip pat yra įprotis. Ir kaip išmoksi kurso metu, pralaimėjimo įprotis sukuria baimę, abejojimą savimi ir neužtikrintumą, kuris palaidotas giliai tavo pasąmonėje.

Tikriausia žinai, kad PASĄMONĖ priima visus sprendimus ir aukšta pasidavimo kaina yra tai, kad mokiname savo pasąmonę blogų įpročių. Ta kaina yra didžiulė, kur kas didesnė nei eurai ir centai, nes ji sunaikina visas sėkmės viltis tavo gyvenime.

Todėl šio kurso metu mes norime tau padėti išsiugdyti naujus įpročius, kad panaudotum tai ką naudoja sėkmingi žmonės ir išmokytum savo pasąmonę visai kito modelio.

Daugelis žmonių turi svajonių ir tikslų, bet jų niekada nepasiekia. Yra specifinės priežastys kodėl taip įvyksta ir šio kurso metu tu jas išmoksi ir žinosi ką reikia daryti ir kaip jų išvengti. Išmoksi klausyti savo širdies ir išpildyti savo širdies troškimus.

Pamokos ir pratimai šio kurso metu tau padės:

- Tapti gersniu žmogumi
- Tapti geresniu draugu
- Pagerinti savo gyvenimą
- Pamilti save

Šie principai tau padės lengviau išmokti dalykus, labiau išlaikyti tai ką išmokai ir svarbiausiai, nugalėti tą PASIPRIEŠINIMĄ POKYČIAMS: atidėliojimas, tinginystė, pasiteisinimai ir baimės.

Labai svarbi šios programos dalis yra MASTERMIND kai grupė žmonių suvienyja savo mintis ir energiją viena kryptimi. Tai HARMONIJA, ne tik paprastas bendradarbiavimas, bet susikoncentravimas į bendrą tikslą ir intensiją.


SKRUZDĖLĖ ir DRAMBLYS

Vienas geriausių būdų iliustruoti santyki tarp tavo sąmonigo proto ir tavo pasamonės yra įsivaizduoti, kad tavo sąmonigas protas tai skruzdėlė, kuri yra atsisėdusi ant tavo pasamoningo proto - dramblio. Kognityvinių neurologų teigimu, mes suvokiame tik apie 5 procentus savo pažintinės veiklos, todėl dauguma mūsų sprendimų, veiksmų, emocijų ir elgesio priklauso nuo 95 procentų smegenų veiklos, kuri yra valdoma mūsų pasamonės.

Turiu tau gerą naujieną ir blogą.

Bloga naujiena yra ta, kad prieš tau priimant sąmoningą sprendimą tavo pasamonė jau būna priėmusi nepasisekimo sprendimą versle, santykiuose ir sveikatoje. Turbūt esi jau tai patyrusi (-ęs) savo gyvenime kai nesvarbu ko imiesi, rezultatas būna daug maž toks pats. Turbūt pažįsti žmonių, kurie bando jau penktą verslą ir rezultatas toks pats, arba tuokiasi trečią kartą ir vėl baigiasi skyrybomis, bando dietą dešimtąjį kartą ir vėl nepasiseka. Tai todėl, kad jų PROGRAMAVIMAS pasąmonėje iš anksto nusprendžia rezultatus.

Gera naujiena, kad Principai kuriuos išmoksi šiame kurse + Mastermind harmonija + asmeninis Gidas su kuriuos dirbsi, padės tau PERPROGRAMUOTI tavo pasąmonę ir pakeisti savo rezultatus.

Screenshot 2023-07-08 at 13.20.00.png
Jei pažiūrėsi į paveikslėlį aukščiau atkreipk dėmesį į dėžutę pavadinimu “VEIKSMAI”. Čia daugelis žmonių susikoncentruoja norėdami kažką pasiekti, jie įsivaizduoja, kad jei imsis kitokių veiksmų jų gyvenimas pasikeis, bet po 30-40 dienų jie vel sugrįžta prie senų įpročių. Visi guru garsiai šaukia “tau reikia imtis didelio kiekio veiksmų”, bet tai nepadeda ir nesukuria ilgalaikių rezultatų.

Pirmiausiai mes turėtume atkreipti dėmesį į pirmąsias tris dėžutes: “MINTYS”, “JAUSMAI” ir “ĮSITIKINIMAI”. Kai mintis yra “įkrauta” stipraus jausmoa arba emocijos, ta mintis tampa įsitikinimu, o įsitikinimas sukuria ĮPROTĮ. Šios trys dėžutės kartu yra tavo PROGRAMAVIMAS.  Būtent taip mes programuojame savo pasąmonę, o tada pasamonėje sukurtas įprotis sukuria reikalingus veiksmus, kurie sukuria norimus rezultatus mūsų gyvenime. Šio kurso metu didžiausias darbas ir bus perprogramuoti mūsų pasąmonę, kad ji nuolatos kurtų mūsų SĖKMĘ vietoje to, kad darytų SABOTAŽĄ.

Sako gyvenime gauname ne tai ko mes NORIME, o tai kas mes ESAME. Būtent darbas su pasąmone pakeičia kas mes ESAME ir tada sukuria ilgalaikius pokyčius mumyse ir rezultatus kurių norime. Jei bandome pakeisti savo VEIKSMUS nepakeitę to kokie mes ESAME, tie pokyčiai dažniausiai neprigyja ir yra labai trumpalaikiai.

Mes negalime paskeisti to kas vyksta išorėje prieš tai nepakeitę to kas vyksta mūsų viduje. Mūsų veiksmai ir rezultatai yra PASĖKMĖ, o mūsų mintys+jausmai=įsitikinimai (programavimas) yra PRIEŽASTIS. Daugelis žmonių nugyvena visą gyvenimą taip ir neatradę ir nesupratę to VIDINIO PASAULIO apie kurį tu būtent ir mokysies šiame kurse.

Tau tikrai patiks atrasti tą PASAULĮ VIDUJE ir išmokti galvoti kitaip, kas sukurs kitokius įsitikinimus. Sužinosi kaip “užkrauti” savo mintis jausmais, sukuriant kitokius įsitikinumus nei turėjai iki šiol, kurie sukurs kitokius veiksmus ir rezultatus, kurių tu trokšti.

SVARBU!
Mes nenurodysime tau KĄ galvoti, nes norime, kad tu būtum laisvai mąstantis žmogus ir pati (-s) priimtum sprendimus, bet išmokinsime tave KAIP galvoti, kad galėtum užprogramuoti savo protą sėkmei.

Šis kursas tau padės PADĖTI SAU.

Šis kursas padės tau sunaikiti tą pasipriešinimą pokyčiams. Žinai kaip yra dalykų, kuriuos tu nori daryti, bet nedarai? Ir kiti dalykai, kurių nenori daryti, bet vistiek darai (kaip persivalgymas)? Varo iš proto taip? Šie dalykai yra giliai tavo pasąmonėje. Šio kurso principai, mastemind energija ir kasdieniniai pratimai tau padės pakeisti savo PASĄMONĖS PROGRAMAVIMĄ.

Jei šie principai tokie geri ir efektyvūs kodėl jūs juos atskleidžiate kitiems?!

Visatos dėsnis sako, kad tai ką daliniesi AUGA, o tai ką bandai taupyti dar labiau NYKSTA. Todėl mūsų šventas įsitikinimas yra “KITO SĖKMĖ IŠ MŪSŲ NIEKO NEATIMA”. Mes norime padėti kuo daugiau žmonių tapti beprotiškai sėkmingais nes tikime GAUSA, kad visiems užteks pinigų, meilės, dėmesio ir vietos po saule. Mes nežiūrime į kitus žmones kaip į konkurentus ar priešus, mes į visus žiūrime kaip į draugus šioje nuostabioje kelionėje, kurią vadiname gyvenimu.

Kodėl tada neduodate visų šių mokymų NEMOKAMAI?!

Kaip bebūtų gaila, daugelis nevertina to ką gauna nemokamai, lengvai, be pastangų. Kai lengva pasinaudoti, tada lengva ir nepasinaudoti. Todėl šis kursas pareikalaus ne tik finansinės investicijos iš tavo pusės, bet dar svarbiau - didelės pastangų investicijos, bet tai padarys tavo pasiekimus dar saldesnius, dar labiau prasmingesnius. Taip pat mes įdėsime labai daug savo laiko į šį kursą per ateinančius 6 mėnesius, kad vestume tave už rankos į geresnį gyvenimą ir rezultatus. Lygiai taip kaip tu nenorėtum dirbti nemokamai savo darbe 6 mėnesius, taip pat ir mes labai vertiname savo laiką ir atsargiai sprendžiame į kokius žmones tą laiką investuoti. Tavo finansinis įsipareigojimas mums yra ženklas, kad tu esi pasiruošusi (-ęs) tikriems pokyčiams gyvenime.

Todėl tu turi daryti ką daro LAIMĖTOJAI:

1. Įvertinti ar tikrai to nori ir ar esi tam pasiruošusi (-ęs)
2. Priimti sprendimą įsipareigoti 6 mėnesius daryti viską ką pasakysime
3. Tada laikytis savo įsipareigojimo


Mes tampame geresnėmis savo versijomis kai atrandame savo auteniškas dovanas slypinčias mūsų viduje ir suprantame mūsų širdies troškimus ir poreikius. Kai mes realizuojame savo tikrąjį pašaukimą viskas mūsų gyvenime pradeda keistis į gerąją pusę.

Daugelis galvoja, kad kai versle pasieks geresnių rezultatų ir uždirbs daugiau, tada taps geresniais žmonėmis, bet iš tikrųjų primiausia mes turime tapti geresniu žmogumi ir tada pasieksime geresnių rezultaų skirtingose gyvenimo srityse. Daugelis bando gyventi atvirkščiai ir stebisi kodėl nesigauna.

Daugelis klausia “ką tu darei, kad gautum tai ką gavai?” - tai neteisingas klausimas. Klausimas yra “kokiu žmogumi tu tapai, kad gautum tai ką gavai?”. Bet labai retas tai supranta ir užduoda teisingą klausimą.

SVARBU!
Šio kurso esmė nėra tave paversti kitu žmogumi, o padėti tau atrasti iš naujo savo tikrąjį “Aš” ir nuostabią beribę sielą tavyje!

Reikia keisti ne veiksmus, kuriuos tu darai, o mintis, kurias tu galvoji.

Kai įvaldome šiuos konceptus ir pagaliau pažįstame savo tikrąjį “Aš” mes pajaučiame tikrą ryšį su esamu momentu, jaučiame ką ir kada daryti, pritraukiame reikalingus resursus ir aplinkybes į savo gyvenimą.

Šis kursas tau padės atrasti aiškią kryptį savo gyvenime ir tiksliai jausti, kur turi keliauti toliau. Ši savęs atradimo kelionė tau padės tapti autentiška (-u), žmogumi, kuriuo tu visada norėjai tapti, kad galėtum pakeisti savo ir kitų gyvenimus.

Kai patiriame stresą gyvenime, trūksta laiko, trūksta pinigų, jaučiame įtampą - tada grįžtame prie to kas pažįstama, prie to kas patogu, prie to ką mes įpratę daryti, prie savo senų įpročių, ir jei mūsų įpročiai nėra geri ir nepadeda mums keliauti link mūsų tikslų, mes vėl grįžtame ten kur pradėjome. Ironija yra tame, kad mes grįžtame prie elgesio, kuris mus būtent ir atvedė iki šios situacijos.

Žmogus yra pripratęs daryti tą patį vėl ir vėl. Rutina mums suteikia saugumo jausmą. Todėl daugelis žmonių tuos pačius metus kartoja vėl ir vėl, vietoje to, kad pakeistų savo gyvenimą. Kažkas yra pasakęs, kad daug žmonių miršta 25 metų amžiaus ir tada laukia dar 50 kol juos palaidos.

Atsikratyk:
- Nepasisekimų
- Skolų
- Nevilties
- Blogos sveikatos
- Blogų santykių

Ką reikės daryti šio 6 mėnesių kurso metu?:

1. Skirti bent 1 valandą per dieną pratimams, kurie keis tavo galvojimo būdą (168 valandos per 6 mėnesius) Skaitymas + Meditacija

2. Peržiūrėti 1-1,5val. trukmės mokymą per savaitę (apie 30 valandų per 6 mėnesius)
3. Užpildyti klausimyną po kiekvieno mokymų skambučio

4. Susikurti ir rašyti blogą 24 savaites (nesijaudink išmokinsime kaip)

5. Surašyti savo gyvenimo pašaukimo tikslus ir išgryininti juos su tau paskirtu GIDU

6. Dalyvauti MASTERMIND grupinėse diskusijose (raštu) uždaroje mokymų bendruomenės grupėje


Daug žmonių sako “aš neturiu laiko”, bet tie, kurie pritaiko šiuos principus ir stropiai atlieka užduotis labai greitai atranda daugiau laiko savo šeimai, savo verslui ir svarbiausia sau.

PERSKAITYK ATIDŽIAI:
“Kiekviename būties lygmenyje galioja ta pati tiesa: gausa prie savęs traukia daugiau gausos. Lygiai taip pat teisinga, kad praradimas traukia naujus praradimus.
Protas yra kuriančioji substancija. Visos išorinės sąlygos, visa mūsų aplinka, visa mūsų gyvenimiška patirtis - tai mūsų įprastinio, dominuojančio mastymo modelio rezultatas.
Tą modelį neišvengiamai lemia mūsų mintys. Vadinasi, kiekviena galia, kiekviena sėkmė, ir kiekvienas materialus laimėjimas priklauso nuo mūsų mąstymo”


Tavo INTENSIJA yra tai ko tu nori, METODAS yra kaip tai gali realizuoti. Pavyzdžiui tavo intensija yra nuvažiuoti į Havajus, metodas tai skrydžių kaina, viešbučio kaina ir tt. Sakykime bendroje sumoje 10,000€. Daugelis gyvena savo gyvenimą pagal Metodus, o ne pagal Intensijas. Jei tu kažko nori, bet tam neturi resursų daugelis tai vadina NEĮMANOMA. Daugelis taip gyvena visą gyvenimą, nuolatos nuspręsdami kaip gyvens pagal savo esamus resursus, o ne pagal tai ko iš tikrųjų nori. Šiame kurse tu išmoksi vėl gyventi pagal savo intensijas ir pritraukti visus resursus į savo gyvenimą, kurių reikia tavo svajonėms realizuoti.

Tu gimei ideali (-us) bet per gyvenimą kitų žmonių idėjos tave aplipino (įsivaizduok auksinę statula, kuri yra padengta cementu iš išorės). “Ką kiti pagalvos? Kaip čia atrodys? Ar neapsikvailinsiu? Ką kiti pasakys?” - visa ta CEMENTAS, kurio padėsime tau atsikratyti ir rasti tavo autentišką misiją šiame gyvenime, tavo pašaukimą, tavo palaimą.

Tavo smegenys yra pripratusios prie tam tikrų emocijų ir jausmų, galima sakyti jos turi priklausomybę tam tikroms emocijoms dėl cheminių ir elektromagnetinių procesų, kurie vyksta tavo smegenyse. Todėl jei ilgą laiką gyvenai baimėje, strese, pyktyje, liūdesyje, įtampoje - tavo smegenys tapo priklausomos nuo šių jausmų ir toliau kurs situacijas, kad vėl ir vėl patirtum tas pačias emocijas. Šio kurso metu mes parodysime, kaip nutraukti nenaudingas neuronines jungtis tavo smegenyse ir nugalėti cheminę tavo smegenų priklausomybę negatyvioms emocijoms.


GYVENIMO TRANSFORMACIJA bus pats sunkiausias dalykas ir pats geriausias dalykas, kurį tu padarysi savo gyvenime.


Jei tu daskaitei iki šios vietos - SVEIKINU! Tu esi pasiruošusi (-ęs) pokyčiams tavo gyvenime, kitu atveju čia nebūtum.

Nekantraujame su Tavimi dirbti šioje 6 mėnesių programoje ir padėti Tau sukurti SVAJONIŲ GYVENIMĄ.


 

Kursas startuoja Sekmadienį Rugsėjo 8 dieną


Išankstinė “GYVENIMO TRANSFORMACIJA” 6 mėnesių kurso kaina 250€ arba 6x50€ (viso 300€) iki Rugpjūčio 11 dienos.

 

Nuo Rugpjūčio 12 dienos kaina kils iki 275€ arba 6 x 60€.

Gali sumokėti paspaudus nuorodos žemiau arba:


Naudojant PAYPAL:
gediminas_grinevicius@yahoo.com

BANKO PAVEDIMU:
Lietuvoje:
Gediminas Grinevičius
LT717300010141717039
Swedbank

Anglijoje:
Tinklinis Marketingas LTD
Account: 56827363
Sort Code: 30-98-97
LLOYDS BANK

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook https://www.facebook.com/gediminas.grinevicius/  ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie “GYVENIMO TRANSFORMACIJA" kurso grupės.

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu.

Iki pasimatymo grupės viduje!

P.S. Jei gali pasidalink su draugais ir komanda 🙏😍😘

Pirkti vienu mokėjimu 250€ spausk ant mygtuko žemiau

Pirkti 6 mėnesiniais mokėjimais po 50€ (bendra suma 300€)

Ką apie gyvenimo transformaciją sako kurso dalyviai?

bottom of page