top of page
PROGRESO AKCELERATORIUS 2022.png

Ar esi patenkinta (-as) pirmaisiais šešiais mėnesiais 2022-ais?

 

Ar norėtum dar geresnių rezultatų antroje šių metų pusėje?

Ar nori IDĖJŲ ką daryti, kad gautum geresnius rezultatus?

Ar nori ENERGIJOS ir MOTYVACIJOS daryti dar daugiau savo versle?

Ar trokšti, kad šie metai tau būtų patys geriausi?


Ar tau SMALSU ką daro SĖKMINGI tinklinio lyderiai savo versle?

Entuziazmo ir žinių trūkumas, gali stipriai paveikti tavo ir tavo komandos efektyvumą ir rezultatus. Žmonės dažniausiai pasiduoda, kai neturi motyvacijos ir nežino ką reikia daryti toliau. NELEISK, kad tai būtum tu ar tavo komanda!

🔥 PROGRESO AKCELERATORIUS 🔥

Visos dienos konferencija, kad galėtum per vieną dieną atgauti energiją ir entuziazmą siekti savo tikslų, todėl sutaupysi laiko, kad nereikėtų visos savaitės praleisti mokymuose.

Konferencija vyks internetu, todėl galėsi žiūrėti telefonu ar kompiuteriu, nesvarbu kur esi, todėl galėsi dalyvauti iš namų su visa šeima.

Gali pakviesti visą savo komandą, kad tavo lyderiai įgytų reikalingas žinias ir įgūdžius sėkmingam tinklinio marketingo verslui, todėl tau taps lengviau dirbti su komandą ir jiems padėti.

23 skirtingi SĖKMINGI lektoriai, kurie pasidalins su tavimi savo žiniomis ir patirtimi, todėl tau nebetrūks idėjų ką ir kaip daryti versle toliau.

🔥 KONFERENCIJA INTERNETU "PROGRESO AKCELERATORIUS" 🔥


Top Lektoriai - Top Mokymai - Top Motyvacija - Proveržis Tavo Versle

Kviestiniai Lektoriai:

Vadimas Zizas

Vadimas Zizas.jpeg

Visų pirmą esu Tėvas ir Vyras. Man nėra nieko svarbiau už šeimą. Tai mano viena svarbiausių vertybių gyvenime.
2018-ais metais parašiau savo pirmą knygą "(Ne)adekvatus aš", kuri tapo bestseleriu Lietuvoje.

Savo motyvacines ir saviugdos paskaitas vedžiau didžiausiose Lietuvos arenose (Litexpo, Compensa koncertų salė).

Savo pavyzdžiu rodau, kad viskas yra įmanoma kai žmogus neina prieš save, neturi savyje kaltės, gėdos ir baimių, kurie trukdo gyventi kvepuojant pilnais plaučiais.

Keliaudamas po pasaulį aš išvydau vieną nenuginčyjamą problemą Lietuvos žmonėse.
Šis vienas nedidelis trūkumas neleidžia mums, lietuviams gyventi pilnavertį gyvenimą, apie kurį svajojame nuo pat vaikystės.
Būtent ši smulkmena - tai raktas į visas Tavo nerealizuotas svajones.

Nori sužinoti kas tai per menknekis, kuris trukdo Tau gyventi taip, kaip rodoma filmuose?

Tai yra labai PRASTAS PASITIKĖJIMAS SAVIMI.

Lietuviai (dėl dešimtmečius būvusios okupacijos) netiki savimi ir savo jėgomis. Mes bijome pradėti nuosavą veiklą. Bijome pirmi užkalbinti mums įdomius žmones. Bijome, kad mums nepasiseks. Bijome nuvilti savo artimuosius. Bijome net pasvajoti apie gražesnį rytojų, o ką jau kalbėti apie jo realizavimą...

Aš sukūriau "Pasitikėjimo savimi vadovą" tam, kad kiekvienas lietuviškai kalbantis žmogus pagaliau pradėtų save vertinti.

Šiame seminare Tavęs laukia:
- Išsami instrukcija kaip pakelti savo savivertę
- Detalus paaiškinimas kas yra baimės bei kaip jas nugalėti
- Išsami informacija iš kur atsiranda kaltės jausmas ir kaip jį nugalėti
- Pokalbis apie gėdą, kaip ji trukdo Tau gyventi ir ką daryti, kad viskas pasikeistų į gerą
- Strategija kaip užsidirbti didesnius pinigus
- Motyvacija kai nusvyra rankos ir norisi viską mesti
- Kaip tvirtai nuspręsti ko tiksliai nori iš gyvenimo ir pradėti to siekti

Aš nesu niekuo ypatingas.
Gimiau įprastoje šeimoje: mama - mokytoja, tėvas - tekintojas.
Gyvenime niekada neturėjau jokių privilegijų.
Man neatiteko jokio palikimo.
Nieks neapdovanojo manęs pažintimis.
Aš viską pasiekiau savo galva ir rankomis.
Neturėjau nieko, o dabar turiu tai, apie ką svajojau nuo pat vaikystės.
Jeigu galiu aš, reiškia gali ir Tu.

VISAS PASAULIS BUS TAU PO KOJOMIS.
BET SU VIENA SĄLYGA:
TU PRIVALAI PASITIKĖTI SAVIMI. TAŠKAS.

Milda Sabienė

214129840_10225455693009847_2058313872155815325_n.jpeg

Holistinė koučerė, verslo psichologė, įkvėpianti lektorė, 3-jų tarptautinių bestselerių bendraautorė, asmeninių pokyčių konsultantė, konsteliatorė, regresologė, sertifikuota NLP ir ThetaHealing® praktikė, knygos "7 Visatos dėsniai" autorė, asmeninio tobulėjimo knygos “PLANUOKIS” ir "TIKSLŲ knygos" autorė, pardavimų ir rinkodaros specialistė. Patyriminių kelionių organizatorė.
www.mildasabiene.com

 Romualdas Mačiulis

Romualdas Mačiulis.jpeg

Sertifikuotas žmogaus elgsenos ekspertas, knygos „Nemokamas išėjimas iš kalėjimo“ autorius, verslininkas, konsultantas ir pranešėjas. Moko kaip padidinti įsitraukimą, žino, kaip pagerinti komunikaciją tarp žmonių, padeda pasiekti tikslus, pritraukti reikiamus žmones.

Romualdo klientai Lietuvoje ir visame pasaulyje - Etihad Airways, Royal Jet, Heineken, Qatar Gas, Lietuvos Energijos įmonių grupė, Re/Max, ACM / Katos grupė, BNI, SEB, Douglas LT, Zepter, Nordic Choice Hotels, Admen, Zurich Insurance, KBC Bank, Irish Blood Transfusion Service, Bord Gais ir kitos vidutinės ir didelės organizacijos.

Saulius Bagdonas

Saulius Bagdonas 1.JPG

Renginių vedėjas ir mokymų kompanijos mylimaveikla.lt bendraįkūrėjas. Keliauju #1000istorijų su įvairiais žmonėmis kelionę, imdamas iš jų intervių.

Gyvenu gyvenimą, mokausi, klystu, užmiegu,pabundu. pažįstu save ir perduodu įkvėpimą kitiems.

Per mokymus pasidalinsiu 3 įrankiais, kurie įkvėps tave kiekvieną dieną jausti daugiau gausos ir laimės gyvenime.

Po jo tikrai išeisi motyvuota (-s) ir su šypsena.


Aušra Žvinklienė

Aušra Žvinklienė.jpg

Viešojo kalbėjimo Online trenerė, Mastermind sertifikuota moderatorė, komunikacijos magistrantė. Video fenomenas - kodėl žmonėms taip patinka šis formatas? Mano pagalba tau - išdrįsti kurti video turinį, kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie tavo veiklą ir tave.


Marius Jansonas

Marius Jansonas.jpeg

Nepriklausomas paskolų ir kreditų ekspertas Lietuvoje Nr. 1

Per pastaruosius 15 metų Marius savo klientams - šeimoms ir verslams - padėjo atrasti ir sutaupyti daugiau 40 000 000 eurų paskolų palūkanų. Pradėjęs karjerą paskolų ir finansų sektoriuje 2005 metais, Marius dirbo Skandinavijos banko gyvybės draudimo grupės vadovu, vėliau pradėjo privačią praktiką investavimo, mokesčių susigrąžinimo ir paskolų srityse. 2009 metais kartu su partneriais įkūrė „Finansų ir kreditų valdymo asociaciją" ir buvo išrinktas jos prezidentu. Marius Jansonas taip pat yra Rotary International RK „Vienybė “ narys, BNI klubo narys, 3 metus ėjo Klaipėdos kredito unijos paskolų komiteto pirmininko pareigas. Šiuo metu Marius teikia privačias konsultacijas šeimoms, verslui kaip greičiau grąžinti būsto ir verslo kreditus. Organizuoja didžiausią kasmetinę konferenciją šeimos finansų valdymo tema „Finansų savaitgalis“ ir veda seminarus.


Jurijus Clavas

Starfish_Jurijus_0331_.jpg

Investuotojas, verslininkas, mokymų lektorius ir knygų autorius. Šiuo metu Jurijus yra keleto verslų savininkas, tarptautinės finansinio raštingumo ir verslumo ugdymo organizacijos Starfish Academy bendraįkūrėjas, daugiau nei 10 populiarų interneto kursų  autorius, tarp kurių tokie hitai kaip „Investavimo į NT paslaptys“, „Trumpalaikės nuomos paslaptys“. Populiariausių Lietuvoje knygų apie investavimą į nekilnojamą turtą bendraautorius.


Neringa Petrulytė

Neringa Petrulyte.jpg

Galiu tau pasakyti užtikrintai, kad nėra NIEKO, ko tu negali pasiekti,
nėra NIEKO, kuo tu negali tapti!!!

Junkis į konferenciją liepos .. dieną ir ši niekada nenustygstanti vietoje veikli, sėkminga, mušanti visus pardavimų rekordus mamytė pasidalins kaip tapti aukščiausio lygio “pardavėju” ir ką reikia daryti, kad žmonės pas tave patys eitų.


Vilana Bagdonė

Vilana Bagdone.jpg

Esu Vilana, trijų nuostabių vaikų mama, verslininkė, vadovė, natūralios kosmetikos kūrėja ir gamtos mylėtoja.

Skiriu be galo daug dėmesio savo asmeniniam tobulėjimui ir trokštu kasdien kurti ir skleisti grožį, nes tikiu, kad grožis kiekvienai Moteriai gali padėti išsivaduoti nuo susikurtų vidinių baimių ar stereotipų, uždarančių ją savo sielos narve ir neleidžiančių tobulėti, siekti išsvajotų tikslų ir pajusti tikrąjį laisvės skonį.


Diana Bartkevič

Diana Bartkevič.jpg

Tinkliniam marketinge nesvarbu kaip tu atrodai , nesvarbu kuom buvai prieš tai
Svarbu kad turi svajonė ir išmokti kai tai taptų tikslu
Ir tada lieka tik veiksmai


Jolanta Gromakova

Jolanta Gromakova.jpg

Triejų nuostabių sūnų mama ir internetinio verslo kūrėja. Viename iš savo gyvenimo etapų pradėjau ieškoti tikrosios savęs ir savo tikrojo pašaukimo. Ėmiau svajoti apie pokyčius, kurie padarys mane laiminga iš vidaus. Iki tol buvau įsitikinusi, kad turiu marias laiko ir rasdavau įvairiausių pasiteisinimų, kad tik ne šiandien, rytoj, kadanors... Gyvenau viltimi, kad kai turėsiu namus, busiu laiminga. Kai dirbsiu megstama darba, galesiu laisvai keliauti ir dziaugtis gyenimu. Savo pranešimu pasidalinsiu, kaip pasveikti ir būti laimingu DABAR


Viktorija Pocienė

Viktorija Pociene.jpg

Esu Viktorija, mama, žmona, moteris, bet giliai širdyje maža mergaitė, kuri turėjo didelių svajonių ir rutinoje jas buvo pamiršusi. Bet atradusi TM verslo galimybę, vėl pradėjau svajoti ir tikiu, kad mano didžiausios svajonės šio verslo ir mano pastangų dėka  išsipildys. Tad nebijokime svajoti!

Zita Jacevičienė

285883510_560125655724045_4204448810368486959_n.jpg

Viena svarbiausių vertybių man yra laisvė. Laisvė rinktis su kuo dirbti, kada dirbti, kiek uždirbti...Laisvė rinktis bendravimą su pozityviais, gyvenimo pokyčių siekiančiais žmonėmis. Mano gyvenimo kredo - daryti kas patinka ir mėgautis tuom, ką darai.

 

Karolis Miliūnas

95569668_3056239091103295_8037828357259264000_n.jpeg

Mano gyvenimo misija - padėti kuo daugiau žmonių pakeisti jų gyvenimus. Tiek dėl sveikatos, tiek dėl finansų.

Mano vizija: apsupti save sėkmingais, sąmoningais, pozityviais žmonėms. Suburti didelę pasaulinę komandą ir su ja kartu augti, mokytis, priimti iššūkius ir išpildyti visas svajones ir tikslus.

Vertinu laisvę, pripažinimą, bendravimą ir gyvenimą.

Myliu galimybes, dievinu iššūkius!

Esu laimingai vedęs 3 nuostabių vaikų tėtis.

Laura Gudzinevičienė

279813340_533432148226143_1266370953620578746_n.jpeg

Daugiavaikė mama, sėkmingai kurianti savo nuosavą verslą.

Savo pranešime pasidalinsiu apie tai kaip aš pasiekiau ir siekiu savo tikslų pajungdama savo visą šeimą ir vaikus. Kaip padaryti, kad visi šeimos nariai  būtų motyvuoti gyventi mano tikslais.

Ema Merčaitienė

285442701_550113893379643_1057164932038435021_n.jpg

Tinklinis marketingas mane veža tuo, kad galiu įkvėpti žmones didesniems tikslams nei  samdomas darbas ☺️ Kai pamatau tą bingo momentą jų akyse, suprantu, kad laimingi žmonės tikrai gali daugiau 😍

Justina Jundaitė

Justina Jundaite.jpg

Esu Justina , auginu 3 metų sūnelį. Nuo pat vaikystės žavėjausi žmonėmis, kurie nebijo eiti į priekį. O aš buvau ta mergaitė ir moteris, kuri iki TM verslo  būdavau gale, nes bijodavau kitų kritikos ir negatyvo. Tapus TM atstove nuo šiol savo darbe kaip ir gyvenime vadovaujuos moto: Nereikia ieškoti priežasčių mylėti savo darbą, užtenka būti kartu ir versti kalnus :)

Jurgita Gvazdauskienė

Jurgita Gvazdauskiene.jpg

Sveiki, esu Jurgita -  subalansuotos ir ilgalaikės sveikatos ekspertė.

Olga Apanavičienė

273447825_6992368674137836_982464712021039803_n.jpeg

Didžiausias iššūkis, kuri patyriau aš, tai savęs pristatymas čia!
Nelengva išryškinti savybes, kai tiesiog esi savimi, o praktiniai veiksmai yra neatsėjamoji gyvenimo dalis...
Šiai dienai esu mama, žmona ir dukra, gebanti pildyti net giliausias šeimos svajones. Mėgaujuosi laisve ir gamtos stebuklais.
Šiandien TM yra pagrindiniu mūsų šeimos pajamų šaltiniu, kuriu dėka galime svajoti, realizuoti save ir nesibaiminti dėl rytojaus.
Tad jei dirbi su skelbimais ir nori išvengti klaidų, patirtimi pasidalinsiu renginio metu.
Iki pasimatymo

Rosita Povilenienė

Rosita Povileniene.jpg

Esu Rosita, žmona, dviejų nuostabių berniukų mama. Tinkliniu marketingu iš pradžių netikėjau, kol nesupratau kaip šitas verslas veikia 🙂 Dabar žinau, kad tai geriausia verslo rūšis kokia tik gali būti, bet jos reikia mokytis. Investavus laiką pirmiausia į save ir savo tobulėjimą, vėliau galima turėtį pajamas apie kokias visada svajojei.  Taip pat šis verslas, keičia žmonių gyvenimus ir įgalina juos tuirėti viską apie ką tik svajoja, be ribų. Myliu žmones ir šį verslą, nes vienas be kito neįmanomi: jeigiu padėsi kitiems daug uždirbti ir pats daug uždirbsi 🥰

Irena Oliver

Irena-Spaudai-25.jpg

Tinklinio marketingo lyderė su virš 17 metų patirtimi šioje industrijoje. Pasiekusi mėnesines pajamas virš 150,000€ ir pastačiusi tarptautinę komandą virš 60,000 žmonių.

Irena yra pastovumo ir verslumo pavyzdys daugeliui tinklinio marketingo ir tradicinio verslo atstovų. Irenos misija garsinti Lietuvą ir lietuvius tinklinio marketingo industrijoje pasauliniu lygiu ir padėti kuo daugiau žmonių sukurti geresnį gyvenimą sau.

Gediminas ir Rita Grinevičiai

WhatsApp Image 2022-06-06 at 4.24.40 PM.jpeg

Tinklinio Marketingo versle esame jau 12 metų ir nepaprastai mylime šią industriją bei žmones, užsiimančius šiuo verslo modeliu.

Mūsų misija yra kelti tinklinės rinkodaros reputaciją, suvienyti skirtingų tinklinio marketingo kompanijų lyderius ir padėti tinklinio marketingo atstovams dirbti etiškai, draugiškai, efektyviai ir gauti dar geresnius rezultatus.


Apie ką gali tikėtis išmokti šioje online konferencijoje?
 

1. Kaip būti ATSPARIU tinklinio marketingo lyderiu?

2. Veiksmingi patarimai kaip tapti aukščiausio lygio pardavėju.

3. Įrankiai laimei ir gausai savo gyvenime sukurti.

4. Savivertė ir tikslų išsikėlimas

5. Ką daryti jei neskolina bankas ir skirtumas tarp būsto, ir verslo kreditų.

6. Kaip derinti samdomą darbą ir tinklinį marketingą?

7. Pasitikėjimo savimi vadovas.

8. Kaip pasveikti ir būti laimingu DABAR?

9. Komunikacija socialiniuose tinkluose - kodėl video geriau nei foto?

10. Kodėl TM versle taip svarbu tikėjimas tuo ką darai ir pasitikėjimas savimi?

11. Tinklinio Marketingo įpročiai

12. Augi tu - auga verslas

13. Kas Jus stabdo nuo progreso?

14. Kaip pasiekti savo tikslus versle auginant vaikus?

15. Kaip prisijaukinti Tik Toką

16. Negatyvas ir kritika tinklinio marketingo versle

17. Kodėl vieni verslininkai beveik visada klesti, kai kiti vos suduria galą su galu?

18. Aš tave kviečiu…

19. Kaip vesti pokalbį su susidomėjusiu žmogumi?

20. Kasdienis veiksmų planas, kodėl jis toks svarbus ir koks jis galėtų būti?

21. Galinga Vizualizacija

 

ir dar daug daugiau...


    🚀 Uždirbk daugiau panaudojant strategijas ir idėjas, kurias išmoksi šioje konferencijoje.

  🚀 Padėk savo komandos nariams daugiau uždirbti perduodant tai ką išmoksi iš renginio lektorių.

  🚀 Sutaupyk laiko pasimokydama (-as) iš kitų klaidų ir jų išvengdama (-as) savo versle.

  🚀 Padidink savo energiją ir entuziazma ir sumažink stresą versle įgyjant reikalingas žinias.

  🚀 Jauskis labiau užtikrinta (-as) savo versle su naujomis žiniomis.

  🚀 Pasiek aukštesnį lygį versle ir padidink savo komadną ir klientų bazę.


 

Taip pat PRAKTINĖS UŽDUOTYS seminaro metu!

 

👑 ATNAUJINK ŽINIAS

 

👑 PADIDINK MOTYVACIJĄ

 

👑 PASIKARTOK PAGRINDUS

"Progreso Akceleratorius" tai SUPERKONFERENCIJA, kurioje turi sudalyvauti kiekvienas Tinklinio Marketingo atstovas norintis užbaigti metus STIPRIAI!

"Užkrauk savo baterijas" paskutiniam metų ketvirčiui, kad tavo verslas atsiplėštų nuo žemės ir šautų į viršų.

Sukvietėme TOP lektorius ir mokytojus, kurie su jumis pasidalins nepaprastai svarbiomis įdėjomis ir patarimais sėkmei versle.

Paprašėme TOP tinklinio marketingo lyderių pasidalinti su tavimi vertingiausiais patarimais ir strategijomis tavo tinklinio marketingo verslui!

Paruošėme jums pilną energijos, entuziazmo ir pozityvo dieną, kuri suteiks jėgų judėti pirmyn ir pasiekti naujų aukštumų.

Konferencija vyks uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios konferencijos dalyviams, konferencijos įrašas liks visam laikui.

BONUS!


Įsigydama (-as) bilietą į šią konferenciją internetu gausi pernai metų Progreso Akceleratoriaus 12 valandų konferencijos įrašą taip pat!

 

Virtualios konferencijos kaina tik 35€


Gali sumokėti paspaudus ant mygtuko "Pirkti" žemiau

 

Arba naudojant PAYPAL:
gediminas_grinevicius@yahoo.com

Arba BANKO PAVEDIMU:

​Lietuvoje:
Gediminas Grinevičius
LT717300010141717039
Swedbank

Anglijoje:

Tinklinis Marketingas LTD
Account: 56827363
Sort Code: 30-98-97
LLOYDS BANK

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook https://www.facebook.com/gediminas.grinevicius/ ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie "Progreso Akceleratorius" grupės.

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu.

Iki pasimatymo grupės viduje!

P.S. Jei gali pasidalink su draugais ir komanda 🙏😍😘

bottom of page