top of page

"Tinklinės Rinkodaros Vadovas"
Kelias į sėkmę tinklinio marketingo versle

Tinklinės Rinkodaros Vadovas Tinklinio Marketingo Knyga.png

"Tinklinės Rinkodaros Vadovas"
Kelias į sėkmę tinklinio marketingo versle

Apie knygą:

“Tinklinės Rinkodaros Vadovas” tai vadovėlis kiekvienam šios profesiojos atstovui, tiek naujokui, tiek pažengusiam. Čia rasite pagrindus sėkmingam komandos statymui, produktų pardavimui ir socialinės medijos panaudojimui versle. Jei jūs norite tapti tinklinės rinkodaros profesionalu, ši knyga jums bus labai vertingas įrankis. Šis vadovėlis bus kaip pratybos, kurias naudosite pažingsniui ir atlikdami užduotis pradėsite gauti rezultatus nesvarbu su kokiu produktu ar kompanija dirbate. Čia sudėjau 14 metų verslo patirtį ir žinias vertas dešimčių tūkstančių eurų, sutaupysite laiko, pinigų ir pastangų gaudami visas šias žinias vienoje vietoje, paprastai pateiktu ir lengvai suprantamu būdu.

Apie autorių:

Gediminas Grinevičius yra psichologas (BSc Hons), verslo treneris, neurolingvistinio programavimo ir laiko juostos terapijos praktikas. Jis užsiima tinklinio marketingo verslu nuo 2010 metų ir yra pastatęs kelių tūkstančių žmonių komandą, uždirbęs automobilį ir keliones į 18 šalių. Tinklininės rinkodaros dėka jis įgyvendino savo svajonę išeiti iš samdomo darbo, leisti laiką su šeima ir keliaujant po pasaulį. Gediminas yra vedęs mokymus tinklinės rnkodaros tema Jungtinėje Karalystėje, Jungtiniuose Arabų Emiratuose, Turkijoje, Indonezijoje, Kenijoje, Ugandoje, Tanzanijoje, Rusijoje, Ukrainoje ir Lietuvoje. Gediminas mokėsi tinklinės rinkodaros sėkmės paslapčių iš sėkmingiausių pasaulinio lygio tinklinio marketingo mentorių ir lyderių uždirbančių septynženkles pajamas tinklinės rinkodaros industrijoje.

PIRMI 200 ĮSIGIJUSIŲ

Pirmieji 200 žmonių, kurie įsigys knygą gaus nemokamą pakvietimą į knygos premjerą Kaune sekmadienį rugpjūčio 25 dieną 12:00 valandą. Premjeros metu Gediminas asmeniškai pasirašys tavo knygą, įrašys tau palinkėjimą ir nusifotografuos su tavimi. Taip pat premjeros metu Gediminas ir Rita padarys mokymą apie naujausias ir efektyviausias strategijas tinklinio marketingo versle ir socialinėje medijoje.

BONUS!

Visi iki spalio 1 dienos užsisakę knygą gaus NEMOKAMĄ prieigą prie 3 pamokų kurso "Nesustabdomas Pasitikėjimas Savimi ir Aukšta Savivertė" su Gediminu ir Rita Grinevičiais, kuris prasidės antradienį 01.10.2024 (Vertė 99€)

Knygų kiekis ribotas!

Tinklinės Rinkodaros Vadovas Turinys.png

Knygos kaina Lietuvoje 25€

Knygos kaina Užsienyje 30€

(Pristatymo kaina įskaičiuota)

Knyga bus išsiųsta per 2-3 darbo dienas nuo užsakymo.
 

Knygos užsakymo forma UŽPILDYKITE PRIEŠ SPAUSDAMI "PIRKTI"

Knygos kaina 25€ Lietuvoje ir 30€ užsienyje (siuntimas įskaičiuotas)

 

Jei norėtum sumokėti pavedimu:

 

Naudojant PAYPAL:
gediminas_grinevicius@yahoo.com

 


Lietuvoje:
Gediminas Grinevičius
LT717300010141717039
Swedbank

 

Anglijoje:

Tinklinis Marketingas LTD

Account: 56827363

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK

Kai gausi knygą ir perskaitysi, būčiau labai dėkingas jei pasidarytum asmenukę su knyga ir atsiųstum su atsiliepimu man į Facebook čia https://www.facebook.com/gediminas.grinevicius visi kas atsiųs asmenukę (slefi) su knyga ir/ar atsiliepimą apie knygą bus įtraukti į prizų traukimus.

P.S.

Jei norėtum įsigyti didesnį knygų kiekį: 50 arba 100 vienetų žemesne kaina, susisiek su Gediminu asmeniškai +447737647668. Įsigijus 100 knygos kopijų Gediminas padarys 1 valandos mokymus tavo komandai/kompanijai nemokamai!

Tinklinės Rinkodaros Vadovas Rita Tinklinio marketingo knyga.jpeg
Tinklinės Rinkodaros Vadovas Gediminas Tinklinio marketingo knyga.jpeg
Tinklinės Rinkodaros Vadovas tinklinio marketingo knyga.jpeg
bottom of page