top of page
Tinklinio Marketingo Akademija.png

TINKLINIO MARKETINGO AKADEMIJA

Naujas l projektas skirtas Tinklinės Rinkodaros naujokams norintiems įvaldyti pagrindinius tinklinio marketingo įgūdžius ir tinklinio marketingo senbuviams norintiems pasikartoti, užtvirtinti žinias ir įgyti pasitikėjimą savimi.

Tai 4 savaičių 12 pamokų kursas, kurio pabaigoje gausite kurso baigimo diplomą.

 


Kiekvieną pamoka susidės iš 4 dalių:
-> 15 minučių: “Kas veikia dabar?”
-> 15 minučių: “Kokie iššūkiai/problemos mus stabdo?”
-> 15 minučių: “Dienos Mokymas”
-> 15 minučių: “Praktinis žinių pritaikymas”

 


Kurso Pamokų Temos:


#1 Pamoka ->  Socialinės Medijos Profilio Optimizavimas, kaip padaryti savo socialinės medijos profilius patrauklesnius ir efektyvesnius?

#2 Pamoka ->  Žinučių rašymas ir bendravimas su potencialiais klientais ir potencialiais komandos nariais.

#3 Pamoka -> Postų kūrimas, kaip pritraukti daugiau klientų ir komandos narių dalinantis apie savo produktą ir verslo galimybę?

#4 Pamoka ->  Trumpi video. Kaip lengvai ir greitai kurti efektyvius ir trumpus video, kurie padėtų uždirbti daugiau?

#5 Pamoka -> Pardavimai. Kaip parduoti daugiau ir greičiau? Kaip pritraukti daugiau klientų ir juos išlaikyti?

#6 Pamoka ->  Live video darymas. Kaip efektyviai daryti gyvas transliacijas skirtingose platformose ir jų dėka uždirbti daugiau?

#7 Pamoka ->  Ryšio palaikymas. Efektyvus ilgalaikis komunikavimas ir kontaktų “perdirbimas”.

#8 Pamoka -> Renginių reklamavimas. Kaip išnaudoti renginius ir pritraukti daugiau klientų ir komandos narių į renginius.

#9 Pamoka -> Prieštaravimai. Kaip susitvarkyti su potencialių klientų ir komandos narių klausimais ir žmones privesti prie pirkimo arba registracijos į komandą?

#10 Pamoka -> Komandos motyvacija. Kaip įkvėpti savo komandą ir sukurti motyvuojančią atmosfera, kad užtikrinti dar geresnius rezultatus.

#11 Pamoka -> Laiko planavimas ir automatizavimas. Kaip tapti labiau organizuota (-u) ir padaryti daugiau per trumpesnį laiką?

#12 Pamoka -> Saviugda ir tikslai. Kaip užtikrinti niekada neišblėstančią motyvaciją ir aukštą energijos lygį versle.

 Kiekvienos pamokos metu pritaikysime ką išmokstame ir darysime praktines užduotis. Taip pat darysime “namų darbus” už kuriuos kiekvienos pamokos metu galėsime laimėti prizus.

Šiame kurse galima dalyvauti vieną kartą arba kartoti kelis kartus, kol jautiesi 100% užtikrinta (-as) visuose įgūdžiuose ir veiksmų daryme.

Šis mokymų projektas yra sukurtas tam, kad padėtų tau ir tavo komandos nariams turėti gerą, stiprų ir sėkmingą startą tinklinio marketingo versle. Kurso pamokos yra sukurtos tokiu būdu, kuris padėtų įvaldyti tinklinės rinkodaros pagrindus greitai ir efektyviai.

Viso kurso metu būsi apsupta (-as) tokių pat žmonių kaip tu ir gausi jų palaikymą visą mėnesį. Kiekvienos pamokos metu turėsi šansą pasidalinti savo laimėjimais ir gauti patarimus iškilus sunkumams versle.

Visas projektas vyks naudojant Zoom skambučius 3 kartus per savaitę ir uždarą Facebook grupę šiai mokymų laidai. Visose pamokose rekomenduojama dalyvauti gyvai norint gauti maksimalią naudą, bet pamokų įrašai liks iki kurso pabaigos. Pasibaigus kursui, visi įrašai bus ištrinti ir grupės nariai pašalinti, kad paruošti grupę sekančiai laidai.

Kurso pabaigoje visiems dalyviams bus paštu išsiųstas kurso baigimo DIPLOMAS.

 


Tapk tinklinio marketingo profesionalu ir įvaldyk įgūdžius, kurie generuoja pajamas tinklinėje rinkodaroje.

Jei šiuo metu negauni norimo rezultato versle, nerandi klientų arba nesugebi parduoti produktų, tavo komanda neauga arba nepavyksta rasti komandos narių, nesusigaudai socialinėje medijoje ir jos nepavyksta pritaikyti, kad gautum rezultatus - TU PRIVALAI BŪTI ŠIAME KURSE.

Praleisk mėnesį laiko kartu su manimi asmeniškai Zoom skambučiuose, dalyvauk 100%, pritaikyk viską praktiškai savo versle ir pamatysi, kaip tavo verslas pradės augti ir judėti į priekį.

 

AKADEMIJA TAI ĮRAŠYTAS KURSAS

Tinklinio Marketingo Akademijos kaina tik 45€.


Gali sumokėti naudojant PAYPAL:
gediminas_grinevicius@yahoo.com

Arba BANKO PAVEDIMU:

​Lietuvoje:
Gediminas Grinevičius
LT717300010141717039
Swedbank

Anglijoje:
Tinklinis Marketingas LTD


Account: 56827363


Sort Code: 30-98-97
LLOYDS BANK

 


Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook https://www.facebook.com/gediminas.grinevicius/ ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie “Tinklinio Marketingo Akademija" grupės.

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu.

Iki pasimatymo akademijoje!

P.S. Jei gali pasidalink su draugais ir komanda 🙏😍😘

Blue and Yellow Minimalist Employee of the Month Certificate.png
bottom of page