top of page

Serija #999 Jei jie apie tave NEŽINO - akmuo į tavo daržą!

Šiandien noriu su tavimi pakalbėti apie "žinomumą" ir kodėl tai nepaprastai svarbu šiandieniniame socialinės medijos verslo amžiuje.


Šiandien prieš tai kai tu esi sveikatinimo, lieknėjimo, odos priežiūros, plaukų priežiūros, namų švaros, virtuvinės įrangos versle, tu visų pirma esi DĖMESIO VERSLE.


Nesvarbu koks geras tavo produktas, verslo galimybė ir koks nuostabus lyderis tu esi, tai yra NIEKO VERTA jei niekas apie tai nesužinos. Tu niekam nepadėsi jei niekas apie tave nesužinos.


Dėl to tavo pagrindinis darbas tapti MATOMA (-U) socialinėje medijoje ir tapti ŽINOMA (-U) savo nišoje (sveikata, grožis, oda, plaukai ir tt.)


Kai pradėjau tinklinio marketingo versle prieš 12 metų nebuvo socialinės medijos. Šiandien turime Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn, YouTube ir naująją Threads platformą.


Dabar mes visi turime prieiga prie neriboto kiekio žmonių, bet daugelis to neišnaudoja.


Pinigai seka paskui dėmesį.


Tad pritrauk jo kuo daugiau į save, kad kuo daugiau žmonių apie tave sužinotų.


Sukurk vertingą turinį:

- Edukacija ir naudingi patarimai

- Pramoga ir humoras

- Talentas: dainavimas, šokis ar muzika


Man paprasčiausias yra edukacija ir dalinimasis naudingais patarimais.


Dabar per TikTok, Reels ir Shorts ir tu gali pasiekti tūkstančius žmonių. Vienas mano video praeitą savaitę pasiekė 260,000 žmonių TikTok ir 160,000 žmonių Facebook.


Prieš 10 metų jei man būtum pasakiusi (-ęs), kad nemokamai galėsiu pasiekti 420,000 per savaitę tikrai nebūčiau patikėjęs!


Pradėk tai daryti DABAR!Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

🔥🔥🔥 {Naujas Kursas} “GYVENIMO TRANSFORMACIJA” tik 100 vietų! Visa informacija http://gyvenimotransformacija.lt/ 🔥🔥🔥💎 Norėtum ateinančius 12 mėnesiu dirbti asmeniškai su manimi? DEIMANTINIS KLUBAS https://www.tinklinismarketingas.lt/deimantinisklubas 💎


🔝🔝🔝 Prisijunk prie Numeris #1 Tinklinio Marketingo mokymų bendruomenės Lietuvoje - Čempionų Lyga čia http://cempionulyga.lt/ ir sukurk PROVERŽĮ savo versle! 🔝🔝🔝


Ar jau turi knygą "LAISVĖ, daryti tai, kas patinka"


👉 Lietuvoje:


👉 UK ir į kitas šalis : https://www.tinklinismarketingas.lt/laisve


24 peržiūros0 komentarų

Comentarios


bottom of page