top of page

Serija #986 GREITAI yra geriau nei NEMOKAMAI

Žmonės mėgsta gauti dalykus nemokamai, bet žinai ką jie vertina dar labiau už nemokamus dalykus?


GREITĮ.


Žmonės su mielu noru sumokės pinigus už kažką, vietoje to, kad gauti nemokamai, jei žinos, kad rezultatą gaus greičiau.


Todėl vienas iš būdų tau parodyti daugiau VERTĖS savo produkte/verslo galimybėje yra PARODYTI KAIP TAI PADĖS JIEMS GAUTI REZULTATĄ GREIČIAU.


Gali maitintis sveikai pati ir sportuoti namuose jei nori numesti svorį, bet gali susimokėti pinigų už maisto papildus, kurie tau padės pasiekti rezultatą greičiau.


Gali dirbti savo darbe ateinančius 40 metų ir tikėtis, kad tave paaukštins pareigose, arba gali prisijungti prie mano verslo galimybės ir padidinti sau algą pati kiekvieną mėnesį dabar.


Jei tu gali parodyti kaip tavo produktas arba verslo galimybė pagreitins procesą, palengvins gyvenimą, sutaupys pastangų, tada žmonės su malonumu mokės pinigus.


Tas pats ir tavo verslo kelionėje. Gali bandyti visą informacija susirasti nemokamai per google arba youtube video, arba gali sumokėti pinigų ir įsigyti knygą, kursą ar asmeninę mentorystę ir gauti visą informaciją sukoncentruotą ir pasiekti tikslą greičiau.


Daugeliui žmonių LAIKAS yra brangesnis už PINIGUS.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 


💎 Norėtum ateinančius 12 mėnesiu dirbti asmeniškai su manimi? DEIMANTINIS KLUBAS https://www.tinklinismarketingas.lt/deimantinisklubas 💎


🔝🔝🔝 Prisijunk prie Numeris #1 Tinklinio Marketingo mokymų bendruomenės Lietuvoje - Čempionų Lyga čia http://cempionulyga.lt/ ir sukurk PROVERŽĮ savo versle! 🔝🔝🔝


Ar jau turi knygą "LAISVĖ, daryti tai, kas patinka"


👉 Lietuvoje:


👉 UK ir į kitas šalis : https://www.tinklinismarketingas.lt/laisve


34 peržiūros0 komentarų

Comments


bottom of page