top of page

Serija #984 90 dienų PAVĖLAVIMAS tavo versle

Neretai kai asmeniškai konsultuoju žmones arba per mokymus sutinku žmones, kurie kurį laiką gavo rezultatą verslą ir tada staiga rezultatai sustojo, nustoja ateiti nauji klientai, nustoja žmonės registruotis į komandą.


Jie būna labai nustebę ir nesupranta kodėl taip įvyko jų versle.


O priežastis yra labai idomi.


Tavo rezultatai šį mėnesį priklausys ne tiek no to ką darai šį mėnesį, o daugiau nuo to ką darei per paskutines 90 dienų.


Kai naujas žmogus pradeda versle, jis/ji dirba labai intensyviai: rašo žinutes, kuria postus, daro video, kelia storius ir reels ir tt. Tokiu būdu visas šitas veiksmas per kelis mėnesius sukuria žmonių srautą, kurie perka produktą ir jungiasi į komandą.


ČIA ĮVYKSTA PROBLEMA.


Kadangi žmonės patys pradeda pirkti ir jungtis į komandą, dažnai čia kyla pagunda nebedaryti tų kasdieninių veiksmų, nes verslas ir taip gerai auga. Ir pradžioje nustojus daryti veiksmus mes nepastebime efekto, nes pagreitis, kurį sukurėme savo versle vis dar atneša mums rezultatus.


Bet per ateinančias 90 dienų tas srautas "išdžiūsta" ir patiriame nuosmūkį versle.


Todėl pamoka, kurią galime išmokti iš sėkmingų lyderių, kurie daug metų iš eilės gauna labai gerus rezultatus ir pajamas yra PASTOVUS VEIKSMAS. Nesvarbu kokia didelė jų komanda ir kiek daug kleintų jie turi, jie nuolatos daro pajamas generuojančius veiksmus, kad pastoviai palaikyti tą naujų žmonių srautą versle.


Taip pat to turėtume išmokinti savo NAUJOKUS, nes labai dažnai kai jie prisijungia prie verslo ir daro daug veiksmo, jie nepamato rezultatų pirmus kelis mėnesius, ir neretai meta verslą, nes nusprendžia, kad tai neveikia, o rezultatas buvo jau labai arti.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 


💎 Norėtum ateinančius 12 mėnesiu dirbti asmeniškai su manimi? DEIMANTINIS KLUBAS https://www.tinklinismarketingas.lt/deimantinisklubas 💎


🔝🔝🔝 Prisijunk prie Numeris #1 Tinklinio Marketingo mokymų bendruomenės Lietuvoje - Čempionų Lyga čia http://cempionulyga.lt/ ir sukurk PROVERŽĮ savo versle! 🔝🔝🔝


Ar jau turi knygą "LAISVĖ, daryti tai, kas patinka"


👉 Lietuvoje:


👉 UK ir į kitas šalis : https://www.tinklinismarketingas.lt/laisve28 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską
bottom of page