top of page

Serija #983 PRIEŠTARAVIMAS - Aš nemoku parduoti

Ar kada esi gavusi (-ęs) tokį prieštaravimą "Aš nemoku parduoti".


Dažniausiai kai žmogus užduoda tokį prieštaravimą jis sako "aš nemoku prievartauti žmonių" arba "aš nenoriu kišti per prievartą" arba "aš nenorių įkyrėti savo draugams".


Vienas dalykas, kurio NEREKOMENDUOČIAU sakyti šioje situacijoje yra kažkas tokio:


"Mes nepardavinėjam, mes tik rekomenduojam" arba "Čia nereikia pardavinėti, mes tik dalinamės". Tokie teiginiai dažnai suklaidina žmogų ir parodo arba sukuria iliuziją, kad tinklinis marketingas bus lengvesnis, nei jis iš tikrųjų yra. Mes kaip tik turėtume nuteikti žmogų, kad čia nebus lengva jei nenorim, kad jis po 5 minučių mestų verslą.


Vietoje to aš rekomenduoju vieną iš šių dviejų atsakymų:


1. Viskas suprantama, aš irgi taip jaučiausi kai pirmą kartą žiūrėjau į šį verslą, nes prieš tai nieko nebuvau pardavinėjęs, bet sužinojau, kad čia tau nereikia būti labai patyrusiu pardaveju, tau tereikia paklausti žmogaus ar jam būtų aktualu tavo produktas ir tik tiems ką domintų suteikti reikiamą informaciją.


2. Džiaugiuosi, kad tu nemoki pardavinėti, nes mes nenorime savo komandoje įkyrių pardavėjų, kurie per prievartą kišą produktus. Mes tave išmokinsime kaip tai daryti teisingai ir maloniai tau ir žmogui.


Toks atsakymas nuramins žmogų ir paskatins prisijungti prie tavo komandos.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 


💎 Norėtum ateinančius 12 mėnesiu dirbti asmeniškai su manimi? DEIMANTINIS KLUBAS https://www.tinklinismarketingas.lt/deimantinisklubas 💎


🔝🔝🔝 Prisijunk prie Numeris #1 Tinklinio Marketingo mokymų bendruomenės Lietuvoje - Čempionų Lyga čia http://cempionulyga.lt/ ir sukurk PROVERŽĮ savo versle! 🔝🔝🔝


Ar jau turi knygą "LAISVĖ, daryti tai, kas patinka"


👉 Lietuvoje:


👉 UK ir į kitas šalis : https://www.tinklinismarketingas.lt/laisve


50 peržiūrų0 komentarų

Hozzászólások


bottom of page