top of page

Serija #979 Amor Fati - mylėk savo likimą ❤️

Amor Fati reiškia "mylėk savo likimą".


Kai mūsų gyvenime vyksta geri dalykai, bet kai įvyksta kažkas ne taip kaip mes norime, tada mes liūdime, pysktame, ir patiriame kitas negatyvias emocijas.


Šis konceptas sako mylėti viską kas nutinka tavo gyvenime, džiaugtis viskuo kas nutinka tavo gyvenime ir priimti viską kas įvyksta tavo gyvenime.


KODĖL?


Todėl, kad tas "blogas" dalykas, sukuria kažką gero tavo gyvenime, kai vienos durys užsidaro - kitos atsiveria, dažnai faktas, kad kažko negavai, gali būti didžiausias palaiminimas tavo gyvenime ilgalaikiu atžvilgiu.


Neretai, kai žiūrime atgal savo gyvenime, pastebime, kaip iššūkiai ir problemos mums buvo naudingi, mums padėjo ir suformavo mūsų chatakterį.


Bet jei SUSIKONCENTRUOJAME tik į negatyvą ir gailimmės savęs, galime praleisti svarbias pamokas ir nepastebėti galimybių, kurias tas negatyvus įvykis mums atvėrė.


Duosiu paprastą pavyzdį. Neseniai su Rita buvome Havajuose. Nuostabus viešbutis, vaizdai, vandenynas, maistas, žmonės ir tt. Bet pirmą ir antrą dieną viešbučo kambaryje pastebiu tarakoną. Ups, nelabai malonu taip. Na mes su Rita nesame labai jautrūs ir be to neplanavome labai daug laiko praleisti kambaryje, tad labai nenusiminėme, bet nepamiršk AMOR FATI. Sakau Ritai žinai nuseisiu į viešbučio registratūra ir pasidalinsiu apie tai. Spėk kas įvyko, gavome dar geresnį kambarį, su gražesniu vaizdu, kuris kainavo žymiai brangiau ir žinoma mums nereikėjo už jį damokėti. Visur slypi galimybės!


Viskas kad nutinka tavo gyvenime nutinka su priežastimi. Pasitikėk Dievu ir visata, kad tauri tau paruošę planą ir atsipalaiduok, leisk, kad tas planas materializuotūsi tavo gyvenime. Neturėk priklausomybės viską žinoti ir viską kontroliuoti. Pasitikėk procesu ir visur ieškok galimybių.

Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris 


💎 Norėtum ateinančius 12 mėnesiu dirbti asmeniškai su manimi? DEIMANTINIS KLUBAS https://www.tinklinismarketingas.lt/deimantinisklubas 💎


🔝🔝🔝 Prisijunk prie Numeris #1 Tinklinio Marketingo mokymų bendruomenės Lietuvoje - Čempionų Lyga čia http://cempionulyga.lt/ ir sukurk PROVERŽĮ savo versle! 🔝🔝🔝


Ar jau turi knygą "LAISVĖ, daryti tai, kas patinka"


👉 Lietuvoje:


👉 UK ir į kitas šalis : https://www.tinklinismarketingas.lt/laisve


21 peržiūra0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page