top of page

Serija #978 SUMAŽINK ĮGĖLIMĄ - Baimė ir Drąsa

Atnaujinta: 2023-06-18

Kaip sumažinti BAIMĘ ir padidinti DRĄSĄ, ir to pasekoje tapti labiau "resursingu" žmogumi, kuris išsprendžia visas problemas ir pasiekia savo tikslus mėgaujantis procesu?


Taigi kaip sumažinti baimės "įgėlimą" kai kažką bandai ir nepavyksta, kai kažkam pasiūlai ir jie atsisako?


Visų pirma, daug žmonių padaro klaidą galvodami, kad reikia sulaukti kol ateis drąsa kažką daryti. Jie sako "jau kai sukaupsiu drąsą tada iš karto padarysiu".


Bet tai neteisingas požiūris ir klaidinga strategija.


Drąsa nėra baimės nugalėjimo priežastis, drąsa yra baimės nugalėjimo PASĖKMĖ!


Tu tampi vis drąsesnė (-is) kuo daugiau darai veiksmą, kuris tave gasdina.


Tubūt gyvenime turėjai tokiu patirčių, kur bijojai kažką daryti, bet tai padarius nustojai bijoti. Supynės, automobilio vairavimas, skrydis oro balionų, parašiuto šuolis ir tt.


"Nenustos būti baisu, kol tu to nepradėsi daryti"


Dažnai kai stebime sėkmingus lyderius atrodo, kad jie su viskuo susitvarko, viską pasiekia, viską gauna ko nori. Kodėl taip yra? Ar jie tokie sėkmingi gimė?


ŽINOMA NE.


Jie tiesiog išmoko prašyti tol, kol jiems nustojo būti baisu tai daryti, kol jie nebejaučia to "įgėlimo" kai tau atsako žmogus.


Daugelis to "įgėlimo" nenori patirti ir todėl niekada nieko neprašo ir nieko kitiems nesiūlo, nes bijo atstūmimo.


Todėl kai darau 7 dienų socialinės medijos iššūkį aš duodu užduotį surinkti 20 "ne" per dieną, kad nustotum būti jautri (-us) tam žodeliui "ne".


Ir geriausia dalis yra ta, kad net kai tu paprašai/pasiūlai negauni ko norėjai, tu tampi geresniu žmogumi, tu tampi labiau savimi pasitikinti (-is) to pasekoje ir pradedi geriau jaustis ir didžiuotis savimi. Tokiu būdu tu pradedi "kaifuoti" nuo pačio proceso ir atsiranda dar daugiau motyvacijos daryti tuos veiksmus, kurie tau padeda augti kaip asmenybei ir vysto tavo charakterį.

Pažiūrėk video čia: https://youtu.be/CIGahrT6N_E


Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris 


💎 Norėtum ateinančius 12 mėnesiu dirbti asmeniškai su manimi? DEIMANTINIS KLUBAS https://www.tinklinismarketingas.lt/deimantinisklubas 💎


🔝🔝🔝 Prisijunk prie Numeris #1 Tinklinio Marketingo mokymų bendruomenės Lietuvoje - Čempionų Lyga čia http://cempionulyga.lt/ ir sukurk PROVERŽĮ savo versle! 🔝🔝🔝


Ar jau turi knygą "LAISVĖ, daryti tai, kas patinka"


👉 Lietuvoje:


👉 UK ir į kitas šalis : https://www.tinklinismarketingas.lt/laisve


41 peržiūra0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page