top of page

Serija #973 Dievo Ženklas - ką daryti jei nori REZULTATO?

Kartą girdėjau tokią istoriją:


Žmogus gyveno regione, kur įvykdavo potvyniai.


Vieną dieną per televiziją paskelbė, kad bus potvynis ir reikia evakuotis, bet žmogus pasakė "Jei Dievas norės, kad aš palikčiau namus duos man ženklą"


Potvynis prasidėjo ir kažkas pasibeldė į šio žmogaus duris ir paskatino evakuotis, bet žmogus atsakė "Jei Dievas norės, kad aš palikčiau namus duos man ženklą".


Vanduo pradėjo kilti ir žmogus turėjo užlipti į antrą aukštą. Priplaukė gelbėtojų valtis ir paragino žmogų lipti į valtį, bet žmogus pasakė "Jei Dievas norės, kad aš palikčiau namus duos man ženklą".


Vanduo toliau kilo, apsupo visą namą ir galiausiai užlipo ant stogo. Priskrido gelbėtojų sraigtasparnis ir pakvietė žmogų lipti į vidų, bet žmogus pasakė "Jei Dievas norės, kad aš palikčiau namus duos man ženklą".


Vanduo toliau kilo ir žmogus galiausiai nuskendo. Papuolęs į dangų žmogus paklausė Dievo: "kodėl man nedavei ženklo palikti namus?", bet Dievas atsakė "o kaip dėl žinių reportažo, žmogaus, kuris pasibeldė į duris, gelbėtojų su valtimi ir sraigtasparniu, kuriuos tau atsiunčiau?".


Istorijos moralas yra toks, kad dažnai gyvenime mes gauname galimybes ir šansus, bet jų nepastebime ir jais nepasinaudojame.


AR YRA VEIKSMŲ, KURIŲ NENORI DARYTI ARBA JIEMS PRIEŠINIESI?


Tai dažnai yra galimybės, kurias Dievas ar visata tau atsiuntė, bet tu jomis nepasinaudoji.


Jei tu atsisakai rašyti žinutes, kontaktuoti nepažįstamus žmones, daryti video, daryti viešajį kalbėjimą, bet tada prašai visatos ir Dievo aukštesnio lygio, didesnių pajamų, didelės komandos - KAŽKAS NEGERAI?!


Kai paprašai Dievo ir visatos savo tikslų išsipildymo ar manai tau Dievas tiesiog perves pinigus į banko sąskaitą ar atsiųs paštu naujo lygio trofėju, ar manai tau duos galimybes tuos dalykus pasiekti ir realizuoti?


Bet jei tu atsisakai visų idėjų ir strategijų, ir nesiimi veksmų, negali tikėtis rezultatų ir pokyčių gyvenime...Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 


💎 Norėtum ateinančius 12 mėnesiu dirbti asmeniškai su manimi? DEIMANTINIS KLUBAS https://www.tinklinismarketingas.lt/deimantinisklubas 💎


🔝🔝🔝 Prisijunk prie Numeris #1 Tinklinio Marketingo mokymų bendruomenės Lietuvoje - Čempionų Lyga čia http://cempionulyga.lt/ ir sukurk PROVERŽĮ savo versle! 🔝🔝🔝


Ar jau turi knygą "LAISVĖ, daryti tai, kas patinka"


👉 Lietuvoje:


👉 UK ir į kitas šalis : https://www.tinklinismarketingas.lt/laisve


51 peržiūra0 komentarų

Comments


bottom of page