top of page

Serija #971 Primink žmogui apie save - palaikyk ryšį

Daugelis tinklinio marketingo atstovų yra REAKTYVŪS, o ne PROAKTYVŪS.


Jie su malonumu gali parduoti produktą arba pasirašyti į komandą žmogų, kuris su jais susisiekia, bet jie nenori patys kontaktuoti žmonių.


AŠ TAIP PAT DARIAU ŠIĄ KLAIDĄ


Nusiųsdavau žmogui informaciją apie produktą arba verslo pristatymą, ir galvodavau, kad dabar to žmogaus darbas su manimi susisiekti. Tai neteisingas požiūris.


Mes turime apie save PRIMINTI žmonėms.


Pažiūrėk į CocaCola kompaniją. Turbūt visi žmonės pasaulyje žino šį prekinį ženklą. Tai kodėl ši kompanija toliau išleidžia milijardus reklamai? Todėl, kad turi vis priminti apie save, nes kitaip tu kita kartą nusipirksi Pepsi.


Taip ir mes turime vis apie save priminti:

  • Esamiems klientams

  • Esamiems komandos nariams

  • Potencialiems klientams

  • Potencialiems komandos nariams

Aš nuolatos einu per savo draugų sąrašą Facebook ir žiūriu kada ir apie ką paskutinį kartą bendravau su žmonėmis, ir stengiuosi pratęsti pokalbį.


Taip dažnai įvyksta pirkimai ir pasirašymai į komandą, bet jei nebūtume sujudinę tų žmonių, jei nebūtume apie save priminę ir "sutrukdę" tų žmonių, vargu ar jie būtų patys su manimi susisiekę.


Todėl turime nuolatos PALAIKYTI RYŠĮ su žmonėmis. Įtrauk šį veiksmą į savo kasdieninį veiksmų planą ir neleisk, kad praeitų nei viena diena nesukontaktavus nors keleto žmonių, su kuriais jau bendravai.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 


💎 Norėtum ateinančius 12 mėnesiu dirbti asmeniškai su manimi? DEIMANTINIS KLUBAS https://www.tinklinismarketingas.lt/deimantinisklubas 💎


🔝🔝🔝 Prisijunk prie Numeris #1 Tinklinio Marketingo mokymų bendruomenės Lietuvoje - Čempionų Lyga čia http://cempionulyga.lt/ ir sukurk PROVERŽĮ savo versle! 🔝🔝🔝


Ar jau turi knygą "LAISVĖ, daryti tai, kas patinka"


👉 Lietuvoje:


👉 UK ir į kitas šalis : https://www.tinklinismarketingas.lt/laisve


41 peržiūra0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page