top of page

Serija #968 Kodėl nepasikeitė mano gyvenimas po seminaro?

Labai daug žmonių perskaito knygas, peržiūri kursus, sudalyvauja seminaruose ar net patiria koučingo sesijas, bet jų gyvenimas taip ir nepasikeičia, ir jie net nežino kodėl.


ŠIANDIEN NORIU SU TAVIMI PASIDALINTI PASLAPTĮ.


Ką daryti, kad sukurtum ilgalaikius pokyčius savo gyvenime?


Kad suprastume, kaip sukurti pokyčius savo gyvenime turime suprasti kaip veikia žmogaus smegenys.


Kai mes galvojame kažkokią mintį, mūsų smegenyse yra kuriamos neuroninės jungtys. Jos veikia panašiai kaip raumuo. Kuo daugiau galvoji kažkokią mintį, tuo stipresnė ta neuroninė jungtis tampa ir tuo dažniau tu vis galvosi tą mintį - ta mintis tampa įprotis. Jei tu vis mažiau galvoji tą mintį, neuroninė jungtis vis silpnėja, kol vieną dieną ji apskritai nutrūksta ir tu tos minties nebegalvoji.


Tad būtent, kai perskaitome knygą, peržiūrime kursą, sudalyvaujame seminare ir sau sakome "wow kokia naudinga informacija".


Bet tada mes grįžtame atgal į realybę ir toliau galvojame tas pačias mintis 24 val. per parą. Toliau pykstam, toliau bijome, toliau nekenčiame ir toliau kuriame tokį patį gyvenimą kokį turėjome iki tol.


Tai ką mes galvojame programuoja mūsų pasamonę ir mūsų pasamonė kuria mūsų gyvenimą.


Todėl jei nori pokyčių savo gyvenime turi praktikuoti MINTIES DISCIPLINĄ. Tai yra pakeisti NEGATYVIAS mintis į POZITYVIAS mintis. Nuolatos, kievieną dieną, pastoviai, reguliariai. Kiekvieną kartą kai save pagauni kritikuojant save, abejojant savimi, jaučiant negatyvias mintis ir emocijas, tu turi PAKEISTI savo koncentraciją ir mintis į kažką pozityviaus: galvok apie savo tikslus, galvok už ką esi dėkinga (-as), galvok apie tai ką jau esi pasiekusi (-ęs) gyvenime.


Jei kiekvieną kartą kilus negatyvioms mintims tai darysi, po truputi tavo negatyvios mintys pradės mažėti ir pozityvios mintys pradės didėti. Vienos neuroninės jungtys numiršta ir naujos neuroninės jungtys gimsta ir sustiprėja.


TAI ILGALAIKIŲ POKYČIŲ PRIEŽASTIS.


Bet tai yra sunkus darbas, tai reikalauja labai daug pastangų, užsispyrimo, valios ir pastovumo. Gyvenimas nepasikeičia per naktį ir daugelis nėra pasiruošę daryti šio intensyvaus PROTINIO DARBO ir dėl to gyveną tą patį gyvenimą metai iš metų stebėdamiesi, kodėl jų gyvenimas nesikeičia...Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

💎 Norėtum ateinančius 12 mėnesiu dirbti asmeniškai su manimi? DEIMANTINIS KLUBAS https://www.tinklinismarketingas.lt/deimantinisklubas 💎


🔝🔝🔝 Prisijunk prie Numeris #1 Tinklinio Marketingo mokymų bendruomenės Lietuvoje - Čempionų Lyga čia http://cempionulyga.lt/ ir sukurk PROVERŽĮ savo versle! 🔝🔝🔝


Ar jau turi knygą "LAISVĖ, daryti tai, kas patinka"


👉 Lietuvoje:


👉 UK ir į kitas šalis : https://www.tinklinismarketingas.lt/laisve


25 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Commentaires


bottom of page