top of page

Serija #964 PRAKTIKA - Kur slepiasi galimybė?

Kaip gyvenime turėti daugiau galimybių, pozityvių situacijų ir šansų?


Ši praktika nėra labai lengva, bet jei išsiugdome įprotį daryti šią praktiką, tada mūsų gyvenimas gali kardinaliai pasikeisti.


Klausydamas Džno Demartinio knygą "Proveržio Patirtis" atradau vieną bingo momentą: GYVENIMO DUALUMAS. Kiekviena bloga situaciją turi kažką gero savyje ir kiekviena gera situacija turi kažką blogo savyje. Išanalizavę kiekvieną situaciją rasime abiejų dalykų.


Ir čia įvyksta pasikeitimas mūsų prote. Kaip Wayne Dyer sakydavo "Kai pakeiti kaip žiūri į pasaulį, pasaulis į kurį žiuri pasikeičia".


Taigi kokia čia ta praktika?


Na visi gyvenime patirsime problemų, iššūkių, nepasisekimų savo gyvenime, bet dažnas žmogus tiesiog susikoncentruoja į NEGATYVIĄ to įvykio pusę, bet jei tu pradėtum daryti tokią praktiką:


Kai įvykstą kažkoks nemalonus įvykis, tu užduotum sau klausimą - "Kur čia slypi galimybė?"


Kas atsitiktų jei kiekvieną kartą kai tu susiduti su problema, iššūkiu ar nepasisekimu tu vis sau užduosi panašius klausimus:


Kas man gali iš to būti gero?

Kodėl man gerai, kad tai įvyko?

Ką aš galiu išmokti iš to?

Kaip aš galiu panaudoti šią situaciją kaip motyvaciją?


Daugelis situacijų turės savyje kažkokių pozityvių dalykų.


Kas atsitiktų jei tu "IŠDRESIRUOTUM" savo protą nuolatos ieškoti galimybių, pamokų ir pozityvių dalykų kiekvienoje situacijoje? Tai nelengva, iš pradžių tavo protas priešinsis, bet laikui bėgant tu gali išugdyti šį įprotį.


Jei pažiūrime į 500 sėkmingiausių kompanijų pamatysime, kad daug jų atsidarė krizių, karų, depresijų metu. Net ir pačiose sunkiausiose aplinkybėse, kažkas pamato galimybę ar poreikį, kurį galėtų išpildyti.


Tad kitą kartą kai patirsi kažkokį negatyvų įvykį, o gal net dabar esi blogoje situacijoje gyvenime, paklausk savęs kur čia slypi galimybė?Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 


💎 Norėtum ateinančius 12 mėnesiu dirbti asmeniškai su manimi? DEIMANTINIS KLUBAS https://www.tinklinismarketingas.lt/deimantinisklubas 💎


🔝🔝🔝 Prisijunk prie Numeris #1 Tinklinio Marketingo mokymų bendruomenės Lietuvoje - Čempionų Lyga čia http://cempionulyga.lt/ ir sukurk PROVERŽĮ savo versle! 🔝🔝🔝


Ar jau turi knygą "LAISVĖ, daryti tai, kad patinka"


👉 Lietuvoje:


👉 UK ir į kitas šalis : https://www.tinklinismarketingas.lt/laisve


38 peržiūros0 komentarų

コメント


bottom of page