top of page

Serija #963 Kodėl verta kviesti į verslą NEPAŽĮSTAMUS ŽMONES?

Vienas iš MITŲ tinklinio marketingo versle yra tai, kad "reikia turėti daug dragų ir pažįstamų" jein nori gauti gerą rezultatą versle. Tai daug žmonių panaudoja kaip pasiteisinimą arba priežastį, kodėl jie negalės pasiekti rezultato versle.


Žino tai ne tiesa, tau nereikia turėti didelio šeimos ar draugų rato, ir tau visiškai nebūtina siūlyti savo produktų ir verslo galimybės savo šeimai ir draugams. Mano visi lyderiai komandoje šiandien yra žmonės su kuriais aš susipažinau PO TO kai pradėjau tinklinio marketingo versle.


Net jei tu turi didelį draugu ir pažįstamų ratą, kiek tai bus žmonių? 100, 200, 500? O kiek yra nepažįstamų žmonių pasaulyje? Tik 8,000,000,000 :) Šalta rinka (nepažįstami žmonės) yra kur kas didesnis potencialių klientų ir komandos narių šaltinis, nei tavo šilta rinka (pažįstami žmonės) kada nors galėtų būti. Sako "Tinklinio Marketingo verslas prasideda tada kada pasibaigia draugai".


Taip pat dažna kliūtis tinklinės rinkodaros versle yra tai, kad tavo pažįstamų ratas nežiūri į tave kaip į atoritetą ir negerbia tavo nuomonės ir rekomendacijų. Nesvarbu kokį pasiūlymą tu pateiksi savo šeimai, draugams ir pažįstamiems, jie dažniausiai "filtruos" tą informaciją per nuomonę, kurią jie yra susidarę apie tave. Gal tu nepabaigei mokyklos, gal pakeitei daugybę darbų ir nesi pastoviausias žmogus, gal pasigimdei vaiką budama paauglė ir tt. Žmonės, kurie mus pažįsta dažnai teisia mus dėl mūsų istorijos ir padarytų klaidų.


Bet kai kviečiame į verslą nepažįstamus žmones, jie nežino tavo istorijos ir žiūri į verslo galimybę/produktą blaivesniu protu. Todėl dažnai yra lengviau į verslą kviesti nepažįstamus žmones, nei draugus ir šeimą. Taip pat jei nepažįstamas žmogus atsisakė tavo pasiūlymo, tu daugiau jo/jos nepamatysi gyvenime, bet jei pasiūlai savo draugams/šeimai ir jie atsisako, tai gali sukelti trintį ir nemalonų jausmą, nes juos nuolatos matysi po to.


Todėl rekomenduočiau kiekvieną dieną plėsti savo draugų ir sekėjų sąrašą socialinėje medijoje ir sukontaktuoti bent 50 nepažįstamų žmonių per dieną.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

💎 Norėtum ateinančius 12 mėnesiu dirbti asmeniškai su manimi? DEIMANTINIS KLUBAS https://www.tinklinismarketingas.lt/deimantinisklubas 💎


🔝🔝🔝 Prisijunk prie Numeris #1 Tinklinio Marketingo mokymų bendruomenės Lietuvoje - Čempionų Lyga čia http://cempionulyga.lt/ ir sukurk PROVERŽĮ savo versle! 🔝🔝🔝


Ar jau turi knygą "LAISVĖ, daryti tai, kad patinka"


👉 Lietuvoje:


👉 UK ir į kitas šalis : https://www.tinklinismarketingas.lt/laisve


31 peržiūra0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page