top of page

Serija #951 NETURIU LAIKO statyti verslo, gal Tinklinis Marketingas ne man?

Daug žmonių jaučiasi, kad neturi pakankamai laiko statyti savo tinklinio marketingo verslą, nes darbas, vaikai ir kitos veiklos "suvalgo" jų visą laiką ir energiją.


Bet... Žinai kam mes turime laiko?


Tam kas mums yra svarbu, tiem dalykam, kurie mums yra prioritetai, mes skiriame laiko tam, kam mes privalome skirti laiko.


Nesenei bendravau su viena moterimi ir ji pasakė "aš dirbu nuo 7:00val iki 19:00val., tai kada man statyti verslą?" ir aš atsakiau "tada reikia 6:00val. ryto ar 8:00val. vakaro, jei tau tai svarbu tu atsikelsi ir 4:00val., ryto ir dirbsi iki 23:00val. vakaro".


Turi suprasti, kad sukurti nestandartines pajamas ir sėkmę gyvenime nebus lengva. Jei būtų lengva visi tavo pažįstami jau būtų tinklinio marketingo milijonieriai. Visi tada uždirbtų žvėriškus pinigus ir turėtų idealų gyvenimą.


Priežastis, kodėl daugelis gyvena nuo algos iki algos ir vos suduria galą su galu yra tai, kad jie pasirinko lengvą kelią. Susiranda paprasta darbą, dirba 5 dienas per savaitę ir nepersidirba.


Jei studijuosime sėkmingus žmones dažnai pamatysime, kad jie yra velniškai darbštūs žmonės ir įdeda labai daug pastangų. SĖKMĖ TURI KAINĄ!


Nori uždirbti daug? Super! Bet ar tu pasiruošusi (-ęs) sumokėti kainą, investuoti pakankamai jėgų ir energijos, paaukoti televizorių ir pramogas kurį laiką, kad sukurtum tuos neeilinius rezultatus.


Visi turi laiko kada statyti verslą: nuo 19:00val. iki 02:00val. Bet daugelis pasakys "ne aš negaliu dirbti tiek daug", bet jei pakviesčiau juos į gimtadienio vakarėlį ar kiną, jie tą laiką kuo puikiausiai praleistų.


Tad "aš neturiu laiko" yra tik PASITEISINIMAS. Jei tavo sėkmė yra pakankamai svarbi tu RASI tam laiko.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

7 Dienų Socialinės Medijos Iššūkis startuoja Gegužės 15 dieną - visa informacija čia https://www.tinklinismarketingas.lt/issukis


💎 Norėtum ateinančius 12 mėnesiu dirbti asmeniškai su manimi? DEIMANTINIS KLUBAS https://www.tinklinismarketingas.lt/deimantinisklubas 💎


🔝🔝🔝 Prisijunk prie Numeris #1 Tinklinio Marketingo mokymų bendruomenės Lietuvoje - Čempionų Lyga čia http://cempionulyga.lt/ ir sukurk PROVERŽĮ savo versle! 🔝🔝🔝


Ar jau turi knygą "LAISVĖ, daryti tai, kad patinka"


👉 Lietuvoje:


👉 UK ir į kitas šalis : https://www.tinklinismarketingas.lt/laisve


57 peržiūros0 komentarų

Comments


bottom of page