top of page

Serija #948 ATKAKLUMAS Aistra + Ištvermė

Kodėl atkaklumas yra svarbus norint pasiekti gerus rezultatus versle?


Kai matome sėkmingus žmones versle mes dažnai galvojame, kad jiems tiesiog pasisekė, kad jie turi kažkokį įgimtą talentą.


Bet moksliniai tyrimai vėl ir vėl parodo, kad atkaklumas kur kas labiau nulemia sėkmę skirtingose gyvenimo sferose, nei įgimti talentai ar intelekto koficientas.


Ir geriausia dalis, kad atkaklumas nėra įgimtas, tai įgūdis, kurį tu gali išlavinti.


Atkaklumas susideda iš dviejų dalių: aistra ir ištvermė.


Atkaklumas nėra vien tik ištvermė.


Žmonės, kurie myli tai ką daro turi didžiausią atkaklumą. Jie mato prasmę tame ką daro ir mėgaujasi procesu. "Žmogus, kuris mėgsta vaikščioti nueis toliau už žmogų, kuris tiesiog nori kažkur nueiti".


Tu turi būti APSĖSTA (-AS) tuo ką darai jei nori geriausio rezultato. Tai ne trumpalaikis susižavėjimas, o ilgalaikė vertybė.


Žinoma ištvermė taip pat labai svarbu, tie kas pasiduoda negauna rezultato. Yra labai daug talentingų žmonių, kurie turi didžiulį potencialą, bet jie pasiduoda per greitai ir to potencialo niekada nerealizuoja.


Pagalvok kaip tu galėtum išvystyti savo atkaklumą? Kaip galėtum labiau mėgautis tuo ką darai? Kaip galėtum įsipareigoti ir padidinti savo ištvermę versle?


Tai tau padės pasiekti didžiausius rezultatus!Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

7 Dienų Socialinės Medijos Iššūkis startuoja Gegužės 15 dieną - visa informacija čia https://www.tinklinismarketingas.lt/issukis


💎 Norėtum ateinančius 12 mėnesiu dirbti asmeniškai su manimi? DEIMANTINIS KLUBAS https://www.tinklinismarketingas.lt/deimantinisklubas 💎


🔝🔝🔝 Prisijunk prie Numeris #1 Tinklinio Marketingo mokymų bendruomenės Lietuvoje - Čempionų Lyga čia http://cempionulyga.lt/ ir sukurk PROVERŽĮ savo versle! 🔝🔝🔝


Ar jau turi knygą "LAISVĖ, daryti tai, kad patinka"


👉 Lietuvoje:


👉 UK ir į kitas šalis : https://www.tinklinismarketingas.lt/laisve


44 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page