top of page

Serija #943 Kaip FEKTYVIAI perduoti informaciją NAUJOKUI?

Klaida, kurią dariau kai pradėjau versle buvo tai, kad duodavau PER DAUG informacijos naujokui. Naujokai patirdavo informacijos perkrovą ir dažnai ne nepradėdavo nieko daryti, nes nežinodavo nuo ko pradėti.


Bet yra geresnis būdas...


Įsivaizduok aš laikau 10 kamuoliukų ir noriu juos perduoti tau. Vienas būdas paimti visus dešimt kamuoliukų ir mesti juos visus į tave. Kaip manai ar pagautum? Tikriausiai ne. Kita būdas būtų mesti po vieną kamuoliuką ir tu tikrai visus pagausi?


Taip ir su mokymais ir informacija, negalima visko iš karto duoti komandos nariui, geriau po truputį.


Kai naujokas prisijungia prie komandos jis/ji yra patys trapiausi pradžioje. Todėl su jais turime palaikyti ryšį kiekvieną dieną ir kiekvieną dieną jiems po truputį suteikti vis daugiau mokymų ir patarimų.


"Roma nebuvo pastatyta per naktį" taip ir komandos narys neišmoks visko per dieną.P.S.[NAUJAS KURSAS] "Pardavimų Stovykla" Balandžio 22 dieną 11:00-19:00val. Lietuvos laiku - bilietai žemiausia "Early Bird" kaina http://pardavimustovykla.lt/💎 Norėtum ateinančius 12 mėnesiu dirbti asmeniškai su manimi? DEIMANTINIS KLUBAS https://www.tinklinismarketingas.lt/deimantinisklubas 💎


🔝🔝🔝 Prisijunk prie Numeris #1 Tinklinio Marketingo mokymų bendruomenės Lietuvoje - Čempionų Lyga čia http://cempionulyga.lt/ ir sukurk PROVERŽĮ savo versle! 🔝🔝🔝


Ar jau turi knygą "LAISVĖ, daryti tai, kad patinka"


👉 Lietuvoje:


👉 UK ir į kitas šalis : https://www.tinklinismarketingas.lt/laisve


21 peržiūra0 komentarų

Comments


bottom of page