top of page

Serija #941 PAGALĄSK PJŪKLĄ - sululėtėk, kad greičiau pasiektum tikslą

Abraomas Linkcolnas yra pasakęs "Jei turėčiau šešias valandas nupjauti medį, pirmas keturias valandas praleisčiau galąsdamas pjūklą".


Tai gali atrodyti nelogiška, tiek laiko sugaišti galąndant pjūklą, kai visą tą laiką galėtum pjauti. Dažnai pradžioje pjūklas labai gerai pjauna, bet po truputį atšimpa, bet mūsų užsispyrimas, neleidžia mums sustoti ir pagaląsti pjūklą, nes tai atrodo kaip laiko gaišimas. Atrodo, kad mes prarandame laiką, kurį galėtume pjauti.


BET TAI YRA NETIESA!


Laikas, kurį mes praleidžiame galąsdami pjūklą, mums po to atsiperka kelis kartus, nes pjūklas pjauna kaip per sviestą pagaląndus, o negaląstas pjūklas vos pjauna ir išeikvoja labai daug mūsų energijos.


"Palauk Gediminai, prie ko čia pjūklai ir medžiai ir tinklinio marketingo verslas?"


Taip kaip pjaunant medį mes turime pagaląsti pjūklą, taip statydami verslą, turime sustoti "PAGALĄSTI PROTĄ".


Jei tu tokia užsiėmusi (-ęs), kad neturi laiko sustoti ir pasimokyti apie tai, kaip statyti verslą efektyviau, lengviau ir greičiau, tada tikriausiai "pjauni medį su atšipusiu pjūklu".


Nors ir atrodo, kad tu gaišti laiką skaitant knygas, žiūrint video kursus, lankant seminarus, kai galėtum tuo metu pardavinėti produktus ar statyti komandą, tas laikas INVESTUOJANT į save, po to tau atsiperka keletą kartų, nes išmokus EFEKTYVIAUSIAS strategijas ir technikas, tavo verslas pradeda augti kur kas greičiau ir kur kas lengviau.


Nesvarbu ar tavo verslas visiškoje DUOBĖJE ar šiuo metu tavo verslas ANT BANGOS - rask laiko pagaląsti pjūklą. Nuolatos ieškok naujų idėjų, nuolatos mokinkis apie naujausias technologijas, nuolatos ieškok kas veikia kitiems ir ką tu galėtum pritaikyti savo versle.


Kai saviugda ir tobulėjimas taps tavo ĮPROČIU, tada verslo PAGREITIS ir AUGIMAS taps nuolatiniu reiškiniu tavo versle.[NAUJAS KURSAS] "Pardavimų Stovykla" Balandžio 22 dieną 11:00-19:00val. Lietuvos laiku - bilietai žemiausia "Early Bird" kaina http://pardavimustovykla.lt/💎 Norėtum ateinančius 12 mėnesiu dirbti asmeniškai su manimi? DEIMANTINIS KLUBAS https://www.tinklinismarketingas.lt/deimantinisklubas 💎


🔝🔝🔝 Prisijunk prie Numeris #1 Tinklinio Marketingo mokymų bendruomenės Lietuvoje - Čempionų Lyga čia http://cempionulyga.lt/ ir sukurk PROVERŽĮ savo versle! 🔝🔝🔝


Ar jau turi knygą "LAISVĖ, daryti tai, kad patinka"


👉 Lietuvoje:


👉 UK ir į kitas šalis : https://www.tinklinismarketingas.lt/laisve


31 peržiūra0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comentarios


bottom of page