top of page

Serija #937 - 7 gero PARDAVĖJO savybės ⭐️

Sėkmingi pardavėjai turi tam tiksras charakteristikas ar savybes, kurių nesėkmingi verslo atstovai neturi.


Labai rekomenduoju į jas atkreipti dėmesį ir pasidaryti planą, kaip jas įvaldysi ir išlavinsi savyje:


#1 Savybė - Optimizmas ir Entuziazmas


Sėkmingi pardavėjai trykšta entuziazmu ir užkrečia kitus savo energija. Tu negali tikėtis gauti gero rezultato jei pati/pats netiki tuo ką darai. Turi vibruoti aukštesne energija, kad sumotyvuotum kitus. Jei užsidegsi, žmonės ateis iš toli pažiūrėti, kaip tu degi.


#2 Savybė - Konkurencingumas


Tai nereiškia konkuruoti su kitais ir žiūrėti į visus kaip į priešus. Sako "laimėjimas nėra viskas, bet noras laimėti yra viskas". Tai savybė nuolatos norėti pasiekti aukščiausius rezultatus ir maksimaliai išnaudoti savo potencialą. Nuolatinis konkuravimas su savo ankstesne versija.


#3 Savybė - Pasitikėjimas Savimi


Pasitikėjimas savimi ir abejonės negali gyventi toje pačioje galvoje. Žmonės jaučia, kai tu netiki tuo ką darai. Turi naudoti savo produktus, kuo daugiau apie juos išmokti ir kolekcijonuoti kitų žmonių produkto sėkmės istorijas, kad turėtum neperšaunamą tikėjima savo produktu ir niekas negalėtu tavęs išmušti iš vėžių.


#4 Savybė - Atkaklumas


Niekada, niekada, niekada nepasiduok - Winston Churchill. Sėkmingiausi pardavėjai yra nenugalimi. Nesvarbu kiek problemų, iššūkių, nepasisekimų jie patiria, niekas negali jų parklupdyti ant kelių ir pasiduoti siekant savo tikslo.


#5 Savybė - Žinių Troškimas


Tony Robins tai vadina "Nuolatinis ir Niekada Nesibaigiantis Tobulėjimas". Sėkmingi pardavėjai nuolatos auga ir investuoja į save. Jie niekada nesako "aš jau viską žinau". Jie pastoviai skaito knygas, klauso audio knygų, dalyvauja seminaruose ir žiūri video kursus.


#6 Savybė - Sistemingumas ir Efektyvumas


Sėkmingiausi pardavėjai nėra chaotiški ir išsiblaškę, jie planuoja savo laiką, turi aiškius tikslus ir sistemingai bei disciplinuotai dirba kiekvieną dieną. Jie seka savo skaičius ir reguliariai palaiko ryšį su potencialiais klientais. Kiekvieną dieną stengiasi maksimaliai išnaudoti savo laiką ir resursus.


#7 Savybė - Prisitaikymas ir Lankstumas


"Pastoviausias dalykas yra pokyčiai". Visada atsiras naujos technoligijos, strategijos, sistemos, įrankiai ir platformos. Nesikeisti tai tas pats kaip būti "dinozauru" ir likti "už borto" bėgant laikui. Jei nori išlikti aktuali (-us) tu turi nuolatos prisitaikyti prie naujovių ir naudoti efektyviausius įrankius, kurie veikia šiandien, o ne prieš 10 metų.


Su kuriomis iš šių savybių tau reikėtų padirbėti?Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

[NAUJAS KURSAS] "Pardavimų Stovykla" Balandžio 22 dieną 11:00-19:00val. Lietuvos laiku - bilietai žemiausia "Early Bird" kaina http://pardavimustovykla.lt/


💎 Norėtum ateinančius 12 mėnesiu dirbti asmeniškai su manimi? DEIMANTINIS KLUBAS https://www.tinklinismarketingas.lt/deimantinisklubas 💎


🔝🔝🔝 Prisijunk prie Numeris #1 Tinklinio Marketingo mokymų bendruomenės Lietuvoje - Čempionų Lyga čia http://cempionulyga.lt/ ir sukurk PROVERŽĮ savo versle! 🔝🔝🔝


Ar jau turi knygą "LAISVĖ, daryti tai, kad patinka"


👉 Lietuvoje:


👉 UK ir į kitas šalis : https://www.tinklinismarketingas.lt/laisve


39 peržiūros0 komentarų

コメント


bottom of page