top of page

Serija #922 Svarbu ne PINIGAI, o ką jie daro

Svarbu ne PINIGAI, o ką jie daro


Kartais kai žmonės žiūri į verslininkus ir ypač tinklinio marketingo atstovus, jiems susidaro įspūdis, jog mums rūpi tik pinigai.


Kada bus gana? Kiek galima dirbti ir uždirbti, kada nustosi?


Bet esmė nėra piniguose. Esmė yra tame ką tie pinigai tau suteikia ir leidžia daryti.


Šiuo metu klausau Tony Robbins knyga "Gyvybės Jėga" kurioje jis kalba apie labai galinga gydymą kamieninėmis lastelėmis, kuris jam padėjo id daugeliui kitų žmonių su įvairiomis sveikatos problemomis. Vienintelė problemėlė yra ta, kad vienas toks gydymas kainuoja 10,000€.


Tai mane privertė susimąstyti, jei man reikėtų tokių gydymų arba mano šeimos nariui, kiek tokių gydymų galėčiau sau leisti?


Matai būti milijonieriumi nėra tikslas turėti milijoną pinigų, bet turėti laisvę ir pasirinkimus. Pinigai nėra nei gerai nei blogai, jie neutralūs, bet turint jų daug tu turi daugiau pasirinkimų, kai jų neturi, tavo pasirinkimai labai susiaurėja.


Tad kodėl aš esu motyvuotas uždirbti daugiau? Ne tam, kad turėčiau daugiau skaičiukų banko sąskaitoje, o tam, kad prireikus, aš turėčiau resursus padėti sau ir kitiems.


Siekti 10,000€ per mėnėsį, 50,000€ per mėnesį ar net 100,000€ per mėnesį uždarbio nėra savanaudiška ar gobšu, tai yra labai racionalu ir praktiška. Sukurti sau ir savo šeimai tą finansinę pagalvę, kuri tave apsaugos nelaimės, ligos ar kitu atveju.


Užsibrėžk tikslą uždirbti 10 kartų didesnes pajamas nei šiandien uždirbi, kad sukurtum fiannsinę sieną, pro kurią niekas negalės prasibrauti.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

P.S.


Gyvas seminaras PETERBOROUGH, UK jau Kovo 18 dieną - visa informacija www.gediminoseminaras.lt


💎 Norėtum ateinančius 12 mėnesiu dirbti asmeniškai su manimi? DEIMANTINIS KLUBAS https://www.tinklinismarketingas.lt/deimantinisklubas 💎


🔝🔝🔝 Prisijunk prie Numeris #1 Tinklinio Marketingo mokymų bendruomenės Lietuvoje - Čempionų Lyga čia http://cempionulyga.lt/ ir sukurk PROVERŽĮ savo versle! 🔝🔝🔝


Ar jau turi knygą "LAISVĖ, daryti tai, kad patinka"


👉 Lietuvoje:


👉 UK ir į kitas šalis : https://www.tinklinismarketingas.lt/laisve


8 peržiūros0 komentarų

Comments


bottom of page