top of page

Serija #910 Kaip padidinti SAVIVERTĘ ir PASITIKĖJIMĄ SAVIMI?

Atnaujinta: 2023-01-19

Turbūt jau žinai, kad aukšta savivertė ir stiprus pasitikėjimas savimi yra labai svarbūs versle ir gyvenime. Jei norime pasiekti aukštesnius rezultatus, turėtume išugdyti šias charakteristikas savyje, nes tai padės daugiau parduoti, pritraukti žmonių į komandą ir socialinę mediją.


Įsivaizduok jei žmogus nepasitiki savimi ir nevertina savęs, koks šansas, kad kiti žmonės gerbs ir vertins tą žmogų? Mažas šansas taip?


Mes nuolatos spinduliuojame kažkokią energiją ir vibraciją bendraudami su žmonėmis. Žmonės jaučia kaip mes jaučiamės, net jei žodžiu to nepasakome.


Kai mes patys abejojame savimi tada gausime daug prieštaravimų kaip "per brangu", "neturiu laiko" ir "tai ne man".


TAD KAIP PADIDINTI TĄ SAVIVERTĘ?


Vienas dalykas, kuris man padeda tai kelti savo standarus.


Tai reiškia kelti kartelę sau.


Kai tu darai kažką atmestinai, kaip papuola, belekaip. Tada tu neturi labai didelės atsakomybės jausmo ir automatiškai tu nelabai vertini tos veiklos ir tuo pačiu savęs, nes jei tu darai kažką, kas nėra verta tavo 100% dėmesio ir pastangų, tada tu nuvertini save ir savo laiką tai darydama (-as).


Bet kai tu pradedi kelti tą STANDARTĄ, kuriuo tu dirbti, bendrauji su kitais, save pateiki socialinėje medijoje. Tada pradeda kilti tavo savivertė ir pasitikėjimas, nes tu jauti, kad darai kažką PRASMINGO, kažką SVARBAUS. Tada tu jautiesi kitaip darydama (-as) darbus tokiu lygmeniu ir pradedi vertinti save ir savo laiką labiau.


Tu tada dedi geriausias savo pastangas, dirbti aukščiausiu standartu ir lygmeniu. Tu stengiesi viską padaryti geriausiu būdu. Ta atsakomybė turi tiesioginę įtaką mūsų savivertei ir pasitikėjimui savimi. Kuo atsakingesnius dalykus tu darai tuo labiau pradedi pasitikėti savimi.


Kokiu atsakomybės lygiu dirbsi šiandien?Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


P.S.


💎 Norėtum ateinančius 12 mėnesiu dirbti asmeniškai su manimi? DEIMANTINIS KLUBAS https://www.tinklinismarketingas.lt/deimantinisklubas 💎


🔝🔝🔝 Prisijunk prie Numeris #1 Tinklinio Marketingo mokymų bendruomenės Lietuvoje - Čempionų Lyga čia http://cempionulyga.lt/ ir sukurk PROVERŽĮ savo versle! 🔝🔝🔝


Ar jau turi knygą "LAISVĖ, daryti tai, kad patinka"


👉 Lietuvoje:


👉 UK ir į kitas šalis : https://www.tinklinismarketingas.lt/laisve

35 peržiūros0 komentarų

コメント


bottom of page