top of page

Serija #693 Bestatant KATEDRĄ 🕍

Įsivaizduok, kad nusikeliame į praeitį.


Matome kaip statoma katedra.Dirba du statybininkai. Priėję prie vieno paprašome, kad jis apibūdintu savo darbą. Jis sako:

"Na mano darbas yra labai sunkus, kiekvieną dieną darau tą patį monotonišką darbą, akmenys yra sunkūs ir juos kilojant visą dieną paskausta nugara, jau nežinau kiek laiko dirbu prie šitos vienos sienos ir net nežinau ar savo gyvenime pamatysiu šį pastatą pabaigtą. Bet uždirbu čia pinigus reikalingus pragyvenimui todėl ir tęsiu darbą"


Tada prieiname prie antrojo statybinimo ir paprašome, kad jis apibūdintų savo darbą. Jis atsako:


"Aš statau katedrą! Ar tu gali patikėti? Taip darbas yra šiek tiek monotoniškas, akmenys nelengvi, ir net nežinau ar savo gyvenime pamatysiu šią katedrą užbaigtą, bet kaip smagu, kad aš būsiu prisidėjęs prie jos sukūrimo!"


Du žmonės. Tas pats darbas. Du labai skirtingi požiūriai.


Vienas žmogus mato tik darbą priešais jį, kitas žmogus mato misiją. Kaip manai kuris išliks ilgiau?


Tas pats galioja ir mūsų versle. Jei tu tik matai kasdieninį darbą tada sunku išlikti motyvuotam, bet jei matai didesnį paveikslelį, tada lengviau ištverti nesėkmes ir sunkų darbą. Kai žinai savo misiją ir vardan ko tai darai, darbas pasidaro lengvesnis.


Taip tu uždirbi pinigus iš tinklinio marketingo verslo, bet suprask, kad tai tik šalutinis efektas PADĖJIMO ŽMONĖMS. Tavo misija yra pakeisti kuo daugiau žmonių gyvenimų savo produktu ir verslo galimybe, o pinigai ateis to pasekoje.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum plėsti savo Tinklinio Marketingo verslą per INSTAGRAM, bet nežinai kaip tai teisingai daryti?


Ar naudojiesi INSTAGRAM jau kurį laiką, bet nelabai supranti kaip gauti geresnius rezultatus?


Ar norėtum PRITRAUKTI daugiau žmonių ir RASTI daugiau klientų ir naujų komandos narių per INSTAGRAM?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori gauti daugiau rezultatų tinkliniame marketinge naudodami Instagram socialiniu tinklu.

 

Instagram gali tapti labai EFEKTYVIU ĮRANKIU jei ja naudosies tesingai. 

 

Pamoka #1: Kaip susitvarkyti Instagram profilį? Maži pakeitimai gali turėti didelę įtaką tavo Instagram profilio efektyvumui.

 

Pamoka #2: Kaip naudotis Instagram srautu? Kokią informaciją dėti į savo srautą, kaip apipavidalinti savo "postus" ir kaip juos padaryti efektyvesniais.

 

Pamoka #3: Kaip naudoti Instagram Stories? Instagram istorijos yra vienas efektyviausių būdų pradėti pokalbius su potencialiais klientais ir komandos nariais. Sužinok kaip naudotis daugybe naudingų funkcijų per Instagram Stories.

 

Pamoka #4: Instagram Live ir IGTV. Kaip padaryti gyvą transliaciją per Instagram ir kaip padaryti, kad video nepradingtų po 24 valandų, o liktu tavo Instagram Televizijos Kanale. 

 

Pamoka #5: Kaip rasti potencialius klientus ir potencialius komandos narius per Instagram paiešką? Sužinok kaip naudoti skirtingus paieškos būdus, kad tau niekada nesibaigtų žmonės, kuriems galėtum pasiūlyti savo verslo galimybę arba produktą.

 

Pamoka #6: Kaip padidinti savo sekėjų (followers) kiekį Instagram'e. 19 dalykų, kuriuos gali padaryti, kad daugiau žmonių sektų tavo Instagram profilį.

 

Pamoka #7: Kasdieninis Veiksmų Planas Instagram'e. Paprasti veiksmai, kuriuos gali daryti kiekvieną dieną, kad sėkmnigai plėstum savo Tinklinio MArketingo verslą per Instagram?

 

BONUS: Top 3 pamokos, kurias išmokau iš "10X Growth Conference 4" su Grant Cardone!

 

Pamokos yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Grupė liks visam laikui.

 

Stovyklos kaina tik 35€  

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 30485762

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK

 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 


Iki pasimatymo INSTAGRAM STOVYKLOJE!


(Instagram Stovykla tai įrašytas kursas. Įsigijus šį kursą iš karto gausi prieiga prie visų pamokų ir prieiga tau liks visam laikui)


Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Instagram Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/instagramstovykla


21 peržiūra0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Commenti


bottom of page