Serija #604 Ką daryti jei nesi TALENTINGA (-AS)? 👑

Dažnai gaunu "komplimentus", kad esu natūraliai apsigimęs mokytojas, lektorius ir t.t.Visada tai sukelia šypseną mano veide, nes gyvenime nebuvau natūraliai talentingas niekur.


Tie kas su manimi mokinosi paliūdys, kad man nesisekė tikslieji mokslai, nesisekė humanitariniai mokslai ir nesisekė net fizinis lavinimas. Niekada nebuvau talentingas jokiuose sportuose ar veiklose.


BET...


Labai anksti išmokau vieną PASLAPTĮ. Nori ją sužinoti?


PASTANGOS visada laimi prieš TALENTĄ.


Kaip Eric Worre sako "Neįsimylėk potencialo. Potencialas yra PIGUS, alkis yra RETAS".


Daugelis žmonių, kuriuos sutinku yra BPROTIŠKAI talentingi ir turi daug potencialo, bet jie pasirenka savo noru to potencialo nerealizuoti.


Nors ir man natūraliai niekas nesisekė, nebuvau talentingas, aš išmokau, kad įdėjus pakankamai darbo ir pastangų mes galime įvaldyti beveik viską gyvenime ir tai man stipriai pasitarnavo versle.


Kai pradėjau tinklinio marketingo versle man nesisekė daryti prezentacijų, nesisekė daryti mokymų, nesisekė bendrauti su žmonėmis ar gauti rezultatų socialinėje medijoje.


Kadangi jau žinojau "paslaptį" aš tiesiog priėmiau du sprendimus:


#1. NIEKADA NEPASIDUOTI

#2. DARYTI TOL KOL PRADĖS SEKTIS


Tad kai šiandien gaunu komplimentus, juos gaunu tik dėl to, kad žmonės nematė kiek reikėjo įdėti darbo, kad būčiau kur esu šiandien.


Ir žinai ką...


TU TAIP PAT GALI PADARYTI TĄ PATĮ. Jei aš galiu, gali ir tu!