Serija #603 DU KIBIRAI - kurį tu panaudosi? 🧯🔥

Kaip lyderis tu visada turi "du kibirus" versle. Viename kibire yra BENZINAS, o kitame yra VANDUO.Tu turėsi nuspręsti, kurį ir kada panaudoti.


Neretai lyderiai sumaišo šiuos kibirus ir juos panaudoja netinkamais laikais, ir vietoje to, kad padėtų savo verslui ir komandai, dar labiau pakenkia.


Pavyzdžiui, jei kilo tavo kmandoje konfliktas tarp dviejų lyderių, nepatyręs lyderis ateitų ir šliūkšteltų "benzino" ir tada liepsna dar labiau užsiliepsnotų, gal net įvyktų sprogimas. Iš tiesų šioje situacijoje reikėjo užpilti "vandenį", kad "nugesinti" konfliktą ir pagerinti situaciją.


Kaip lyderis tu turi palikti savo EGO už durų ir galvoti kas yra gerai tavo verslui ir žmonėms, vietoje to, kad leistum EMOCIJOMS tave užvaldyti ir sakytum ar darytum neapgalvojusi (-ęs).


Kitas pavyzdys, kai ateina tavo komandos narys ir sako "negaliu patikėti kokią naują strategiją išmokau ir tos knygos ar to mokymo, nekantrauju pradėti naudoti ją, kad pasiekčiau dar daugiau". Nepatyręs lyderis sakys "palauk, čia ne taip kaip aš mokinu, aš tau neleidau naudoti tokios strategijos" ir vel EGO sutrukdo rezultatui. Vietoje to, kad šiuo atveju užpiltų "benzino" ir dar labiau paskatintų naujoką, lyderis užpylė "vandens" ir "nugesino" tą žmogų, kuris buvo susimotyvavęs.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


🔥 GALINGAS METŲ STARTAS KONFERENCIJOS ĮRAŠAS 🔥


Kviečiame įsigyti konferencijos internetu "Galingas Metų Startas” įrašą!


Top Lektoriai - Top Mokymai - Top Motyvacija - Proveržis Tavo Versle


Kviestiniai Lektoriai:


🗝 Jevgenijus Černyš

🗝 Vadimas Zizas

🗝 Romualdas Mačiulis


Tinklinio Marketingo Lyderių Mokymai:


⭐️ Modesta Budreikienė

⭐️ Ema Merčaitienė

⭐️ Birutė Muller