Serija #602 Kodėl verta turėti LABAI DIDELĮ tikslą?

Vienas iš dalykų, kuris turėjo didžiausią įtaką mano gyvenimui, verslui ir uždarbiui buvo TIKSLAI.Kai supratau tikslų svarbą, susirašaiau savo GYVENIMO PAŠAUKIMO TIKSLUS ir pradėjau juos kiekvieną dieną skaityti - mano gyvenime pradėjo vykti pokyčiai, kurių ilgai laukiau.


Bet viena KLAIDA, kurią padaro žmonės rašydami tikslus yra ta, kad tikslą padaro per MAŽĄ.


Sako "jei rašydamas tikslą jau žinai kaip jį įvykdysi, jis per mažas"


Jie nesukuria savo svajonių gyvenimo ne dėl to, kad jų tikslas buvo per didelis ir jie jo nepasiekė, o todėl, kad tikslas buvo per mažas ir jie jį pasiekė.


Daugelio žmonių tikslas šiam mėnesiui yra "IŠGYVENI" arba "UŽDIRBTI PAKANKAMAI, KAD APMOKĖTI SĄSKAITAS" na ir žinoma jie pasieks šį tikslą, bet ar tai pakeis jų gyvenimą?


Tavo tikslas turi būti LABAI DIDELIS dėl kelių priežasčių:


#1. Motyvacija - didelis tikslas tave labiau motyvuos, padės tau iššokti iš lovos ryte ir kai vizualizuosi save jau pasiekus šį tikslą, geros emocijos užlpūs tave.


#2. Tu nežinai ką tu gali - daugelis save nuvertina ir net neįsivaizduoja kiek daug jie galėtų pasiekti. Tu turi GALIĄ savo viduje, patikėk savimi.


#3. Mažiau konkurencijos - daugelis stengiasi padidinti rezultatus 10%, todėl jei tavo tikslas mažas - konkuruosi su visais, bet kai užsibrėži tikslą 10 kartų didesnį, tada nebelieka konkurencijos, nes niekas tokių didelių tikslų neužsibrėžia. Tu tada iš karto išsiskiri iš minios nes tavo vizija ir misija yra kur kas didesnė.


Koks tavo tikslas?Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar norėtum tapti geresne lektore/geresniu lektoriumi ir įvaldyti viešąjį kalbėjimą?


Ar norėtum labiau savimi pasitikėti, kai kalbi viešai ir internetu?


Ar norėtum efektyviau organizuoti renginius ir pritraukti daugiau žmonių?