Serija #582 Geriausias patarimas NAUJOKUI tinklinio marketingo versle?

Koks būtų geriausias patarimas naujokui TINKLINIO MARKEITNGO versle?Žinoma tų patarimų būtų labai daug, bet turbūt naudingiausias būtų: NAUDOKIS SISTEMA.


Tinklinė rinkodara tai "verslas dėžėje".


Kompanija su kuria dirbi tikriausiai gyvuoja jau 1, 5, 10 ar net 25 metus. Per tą laiką kompanija tikriausiai ištobulino sistemą, pagal kurią žmonės gauna gerus rezultatus.


Didžiausia klaida, kai naujokas dar nespėjęs apšilti kojų kompanijoje, jau bando keisti sistemą.


Aš tai žinau, nes aš buvau tas naujokas, kuris galvojo, kad žino geriau už visus. Žinoma negavau rezultato, kai bandžiau keisti sistemą ir tada supratau, kad lyderiai žino ką sako.


Dažnai lyderiai, su kuriais dirbsi versle turi daugiau patirties už tave ir būtų protinga klausyti jų ir pasinaudoti patirtimi, kurią jie sukaupė.


Sako "turi mokytis iš kitų žmonių klaidų, nes negyvensi pakankamai ilgai, kad padarytum visas klaidas pats".


Suprask, kad tavo lyderiai yra suinteresuoti tau padėti pasiekti gerų rezultatų. Kuo daugiau tu pasieksi ir uždirbsi, tuo daugiau jie uždirbs. Jei tu nieko neuždirbsi, jie taip pat nieko neuždirbs. Todėl kai lyderis tau duoda patarima, verta juo pasinaudoti. Kai duoda tau sistemą, verta pagal ją dirbti, nes ji yra laiko patikrinta. Tau nereikia išrasti dviračio.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar buvo taip, kad prisijungi prie socialinės medijos platformos ir matai, kad kiti jau daug daugiau už tave pažengę?

Ar buvo taip, kad jaustumeis pavėlavusi (-ęs), kokioje socialinės medijos platformoje?

Ar norėtum maksimaliai išnaudoti visai naują platformą, kuri atsirado ne taip seniai, bet jau sukėlė audrą pasaulyje?

Ar norėtum išmokti, žingsnis po žingsnio, kaip naudotis TIKTOK platforma, net jei dar nesi susikūrusi (-ęs) savo paskyros?

Tada “Tinklinio Marketingo TikTok Stovykla” yra skirta tau!