Serija #557 Kuo skiriasi Tinklinis Marketingas nuo Pardavėjo darbo?

Dažnai gaunu klausimą "ar tinklinis marketingas yra tas pats, kaip dirbti pardavėju?".Taip yra panašumų, tinklinio marketingo versle mes taip pat parduodame produktus ir parduodame verslo galimybę žmonėms.


Bet yra esminis skirtumas.


Dirbant pardavėju, žmogus gauna mėnesinį atlyginimą ir vienkartinį komisinį už pardavimą, bet kompanija, kuriai žmogus dirba uždirba ilgai laiką iš to pardavimo. Pvz.: mobilaus ryšio kompanija arba bankas.


Tinklinio marketingo versle, nėra mėnesinio atlyginimo, bet uždarbis iš pardavimo yra ilgalaikis. Kai žmogus suranda klientą arba verslo partnerį, nuo tada visą likusį laiką uždirba procentą nuo to žmogaus perkamų produktų.


Todėl, pradžioje žmogus dirbantis samdomą darbą uždirba daugiau, o žmogus darantis tinklinio marketingo verslą, uždirba daugiau ilgalaikiu atžvilgiu su pasyvių pajamų elementu.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar norėtum šiais metais pakelti savo LYDERYSTĖS žinias ir lygį?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori pradėti kurti komandą tinkliniame marketinge, kas turi mažą komanda ir nori ją plėsti ir tiems, kas jau turi didelę komandą ir nori su ja dirbti efektyviau.

 

Šioje programoje turėsi 10 pačių svarbiausių lyderystės pamokų tavo tinklinio marketingo verslui. 

 

Tavo komandos lygis priklausys nuo tavo lyderystės lygio. Tik tau keliant lyderystės lygį, tavo komanda kils kartu su tavimi. Kitu atveju tavo žemas lyderystės lygis tampa tavo komandos augimo STABDŽIU. 

 

Tinklinis marketingas tai ne tik pardavimai ir žmonių kvietimas. Aukščiausius rezultatus pasiekia tie, kas moka ugdyti žmones savo komandoje - tai LYDERIAI!

 

Pamoka #1: Lyderio požiūris ir mąstysena. Kuo lyderiai skiriasi nuo kitų verslo partnerių? Kaip jie mąsto ir ką daro kitaip?