Serija #544 Nelaikyk sėklos, pasodink ją 🌱

Sako, kad kiekviena sėkla turi miško pažadą savyje. Jei pasodinsi tą sėklą, užaugs medis, kuris pagamins daugiau sėklų, iš kurių užaugs daugiau medžiu ir galiausiai tai bus miškas.Bet kas atsitiktų, jei užuot pasodinusi tą sėklą, tu ją laikytum rankoje?


NIEKO!


Būtent, nieko neatsitiktu, tas sėklos potencialas liktų neišnaudotas.


Lygiai taip ir tavyje yra didžiulis potencialas, tu galėtum būti lyderis, tu galėtum būti didelės komandos priežastis, tu galėtum būti beprotiškai sėkmingas žmogus ir įkvėpti tūkstančius, bet...


TU TURI REALIZUOTI TĄ POTENCIALĄ.


Tavo produktas turi tokį patį potencialą, tavo verslo galimybė turi didžiulį potencialą pakeisti daugybės žmonių gyvenimus, bet jei tu nepradėsi jais dalintis (sodinti tos sėklos) tada tas potencialas ir liks tavo rankose.

Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar norėtum šiais metais pakelti savo LYDERYSTĖS žinias ir lygį?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori pradėti kurti komandą tinkliniame marketinge, kas turi mažą komanda ir nori ją plėsti ir tiems, kas jau turi didelę komandą ir nori su ja dirbti efektyviau.

 

Šioje programoje turėsi 10 pačių svarbiausių lyderystės pamokų tavo tinklinio marketingo verslui. 

 

Tavo komandos lygis priklausys nuo tavo lyderystės lygio. Tik tau keliant lyderystės lygį, tavo komanda kils kartu su tavimi. Kitu atveju tavo žemas lyderystės lygis tampa tavo komandos augimo STABDŽIU. 

 

Tinklinis marketingas tai ne tik pardavimai ir žmonių kvietimas. Aukščiausius rezultatus pasiekia tie, kas moka ugdyti žmones savo komandoje - tai LYDERIAI!