Serija #534 Ar galiu dirbti su keliomis kompanijomis vienu metu? 🤔

Neretai gaunu klausimą - ar galima dirbti su keliomis tinklinio marketingo kompanijomis vienu metu?Geriausias atsakymas, kokį esu girdėjęs yra toks: "Ar gali vienu metu žiūrėti du filmus?"


Gal ir galėtum žiūrėti, bet ar suprastum abu filmus, ar įsijaustum į abiejų filmų scenarijų, ar pasimėgautum abiem filmais?


Tikriausiai NE.


Lygiai tas pats ir su dviem tinklinio markeitngo kompanijomis, užsiregistruoti gali į kelias kompanijas, bet ar pavyks gauti rezultatų visose, ar sugebėsi įsigilinti į visas kompanijas ir susikoncentruoti?


Aš manau būtų labai sudėtinga.


Todėl rekomenduoju naudoti produktus iš visų kompanijų, pats vartoju bent 7 kompanijų produktus, bet dirbti rekomenduoju su VIENA kompanija. Susikoncentruok ir pasiek tikslo su viena kompanija, prieš svarstydama (-as) darba su kitais verslais.


Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar norėtum šiais metais pakelti savo LYDERYSTĖS žinias ir lygį?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori pradėti kurti komandą tinkliniame marketinge, kas turi mažą komanda ir nori ją plėsti ir tiems, kas jau turi didelę komandą ir nori su ja dirbti efektyviau.

 

Šioje programoje turėsi 10 pačių svarbiausių lyderystės pamokų tavo tinklinio marketingo verslui. 

 

Tavo komandos lygis priklausys nuo tavo lyderystės lygio. Tik tau keliant lyderystės lygį, tavo komanda kils kartu su tavimi. Kitu atveju tavo žemas lyderystės lygis tampa tavo komandos augimo STABDŽIU.