Serija #501 Kaip pagreitinti savo PROGRESĄ versle?

Visi tikriausiai norime progresuoti greičiau ir įvaldyti tinklinio marketingo verslą. O kaip galima būtų tą progresą PAGREITINTI?Vienas būdas, kuris man veikia labai gerai tai:


PRIIMTI ATSAKOMYBĘ ir DARYTI PAČIAM.


Daugeliui žmonių tinklinė rinkodara yra nauja sfera, jie niekada prieš tai nėra nieko pardavinėję ar turėję savo verslo. Todėl, daugelis bando įsikibti savo lyderiui į ranką ir laukti kol jis/ji viską už juos padarys.


Viskas suprantama ir pradžioje aš net rekomenduoju klausyti savo lyderio ir leisti jam padaryti prezentaciją ir mokymus, nes jis turi daugiau patirties ir žino ką daro, o tau reikia išmokti iš jo. Bet problema, kad nemažai žmonių čia ir užstringa...


Jie niekada neprisiima atsakomybės ir nepradeda daryti patys. Tai labai sulėtina jų progresą.


Atsimenu, kai pradėjome tinklinio marketingo versle su Rita, buvome dar vos pasiekę pirmuosius laiptelius marketingo plane, bet pradėjome patys daryti prezentacijas, mokymus ir renginius. Taip jie nebuvo idealūs, bet mūsų progresas ir tempas, kuriuo mokomės pradėjo judėti kur kas greičiau. Kai esi priverstas daryti pats, tada labai greitai viską išmoksti.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar norėtum statyti savo tinklinio marketingo verslą su nauja energija ir naujais įgūdžiais?

 

Programa skirta TAU!

 

TINKLINIO MARKETINGO SĖKMĖS STOVYKLA

 

Tokio kurso lietuvių kalba dar nebuvo!

 

Tai NE dar viena motyvacinė programa, kur mokaisi tam, kad mokintis ir niekada nesiimi veiksmų!

 

Tai programa tiems kas nori rezultatų ir jų nori DABAR!

 

Šioje programoje rasi 10 pačių svarbiausių pamokų TAVO verslui ir sėkmei tinklinėje rinkodaroje. Jei tau atsibodo spėlioti ką ir kaip reikia daryti, kad pagaliau gautum geresnius rezultatus versle ir uždirbtum daugiau, jei atsibodo klausyti patarimų, kurie neveikia arba yra nepritaikomi tavo verslui, jei nori tiksliai žinoti KĄ ir KAIP daryti žingsnis po žingsnio - tada ši programa yra kaip tik TAU.

 

#1 Pamoka: Socialinės medijos išvaizdos pagerinimas.