Serija #457 Tu turi papulti į KAMBARĮ 👑

Sako jei tu esi protingiausias žmogus kambaryje - tu ne tame kambaryje! Mes turime apsipti save protingesniais, turtingesniais, sėkmingesniais žmonėmis, kad galėtume kažko išmokti, kad tie žmonės mums padėtų augti ir tobulėti. Jei mes esame protingiausi, tada tik kartojame ką žinome, o ne išmokstame kažką naujo.

"Bet Gediminai, kaip papulti į tą kambarį, kur visi protingesni, sėkmingesni ir turtingesni už mane, dalinasi idėjomis?"Yra du būdai:


#1. Susimokėk, kad papultum į tą kambarį, kur renkasi sėkmingi žmonės.


Tai greičiausias ir lengviausias būdas. Per paskutinius 11 metų išleidau dešimtis tūkstančių eurų, kad papulčiau į "kambarius", kur renkasi protingi žmonės ir dalinasi idėjomis. Dažniausiai tai yra gyvi renginiai, programos internetu arba mastermind grupės. Tokiu būdu galėjau leisti laiką ir mokintis iš žmonių, kurie už mane uždirbo 10, 30, 50 kartų daugiau ir galėjau pasisemti iš jų žinių.


#2. Sukurk tokį kambarį, kuriame norėtų rinktis ir leisti laiką žmonės, kurie yra sėkmingesni už tave.


Šis būdas yra šiek tiek sunkesnis, bet taip pat gali tau labai padėti. Turi sugalvoti kaip galėtum prisivilioti tuos sėkmingesnius, protingesnius, turtingesnius žmones į savo ratą.

RAKTAS: Kaip jiems galėtum duoti VERTĖS? Daugelis žmonių pradeda ne nuo to galo. Jie kreipiasi į sėkmingus žmones ir pradeda nuo "man reikia...", "aš noriu...", "ar galėtum man duoti/padaryti...". Nuolatos gaunu tokias žinutes.


Suprask, tokie prašymai tau durų neatidarys. Kai kreipiesi į sėkmingesnį, turtingesnį, protingesnį žmogų, turi pradėti nuo to kokia jam bus iš to nauda, ką tu gali jam duoti ar padaryti, mainais už to žmogaus laiką, žinias, pagalbą?Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


PRANEŠIMAS LYDERIAMS!


Tavęs laukia aukščiausio lygio mokymų programa


Ar norėtum padaryti 2021-uosius savo geriausiais metais ir būti apsupta (-as) stiprių lyderių?


Ar tau būtų naudinga turėti MENTORIŲ ir ATSKAITOMYBĖS PARTNERĮ, kuris tau padėtų versle ir "įspirtų į šikną" kai trūksta motyvacijos dirbti?