top of page

Serija #415 Jei eini per MINŲ LAUKĄ, verta eiti paskui kažką, kas ten buvo 💣

Vienas didžiausių iššūkių versle naujokui, tai susitvarkyti su savo EGO ir būti mokomu. Paprasčiausiai susitaikyti, kad tu daug ko nežinai ir klausyti instrukcijų. Man tai buvo labai sudėtinga, mano karjeros tinkliniame marketinge pradžioje, nes aš maniau, kad esu pats protingiausias :)))Pirmas žmogus, kurio turėtum klausyti, tai tavo sponsorius, remėjas, lyderis. Tas žmogus už tave yra ilgiau versle ir tikriausiai žino, ko tu dar nežinai. Verta pasimokyti iš jo klaidų, kad tau nereikėtų jų pakartoti.


Taip pat verta pradėti mokytis iš kitų sėkmingų verslo žmonių klaidų. Sako, kad turime mokintis iš kitų žmonių klaidų, nes mes negyvensime pakankamai ilgai, kad padarytume jas visas patys.


Jei žmogus turi 10, 20, 30 metų patirtį versle ir sudeda visa tai į knygą, kuri tau kainuoja 15€ ir porą dienų perskaityti, ar nebūtų verta tai padaryti? Juk tu sutaupysi tiek daug laiko. Kitų žmonių knygos ir mokymai yra lyg LAIKO MAŠINA, tu tampi keliais metais protingesnis, bet neužtrunka kelių metų gauti tą informaciją, užtrunka kelias dienas ar savaitę.


Tad pagalvok, kas jau yra ten kur aš norių būti, kam iš paskos galėčiau sekti, nes jie jau žino kelią?Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum plėsti savo Tinklinio Marketingo verslą per INSTAGRAM, bet nežinai kaip tai teisingai daryti?


Ar naudojiesi INSTAGRAM jau kurį laiką, bet nelabai supranti kaip gauti geresnius rezultatus?


Ar norėtum PRITRAUKTI daugiau žmonių ir RASTI daugiau klientų ir naujų komandos narių per INSTAGRAM?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori gauti daugiau rezultatų tinkliniame marketinge naudodami Instagram socialiniu tinklu.

 

Instagram gali tapti labai EFEKTYVIU ĮRANKIU jei ja naudosies tesingai. 

 

Pamoka #1: Kaip susitvarkyti Instagram profilį? Maži pakeitimai gali turėti didelę įtaką tavo Instagram profilio efektyvumui.

 

Pamoka #2: Kaip naudotis Instagram srautu? Kokią informaciją dėti į savo srautą, kaip apipavidalinti savo "postus" ir kaip juos padaryti efektyvesniais.

 

Pamoka #3: Kaip naudoti Instagram Stories? Instagram istorijos yra vienas efektyviausių būdų pradėti pokalbius su potencialiais klientais ir komandos nariais. Sužinok kaip naudotis daugybe naudingų funkcijų per Instagram Stories.

 

Pamoka #4: Instagram Live ir IGTV. Kaip padaryti gyvą transliaciją per Instagram ir kaip padaryti, kad video nepradingtų po 24 valandų, o liktu tavo Instagram Televizijos Kanale. 

 

Pamoka #5: Kaip rasti potencialius klientus ir potencialius komandos narius per Instagram paiešką? Sužinok kaip naudoti skirtingus paieškos būdus, kad tau niekada nesibaigtų žmonės, kuriems galėtum pasiūlyti savo verslo galimybę arba produktą.

 

Pamoka #6: Kaip padidinti savo sekėjų (followers) kiekį Instagram'e. 19 dalykų, kuriuos gali padaryti, kad daugiau žmonių sektų tavo Instagram profilį.

 

Pamoka #7: Kasdieninis Veiksmų Planas Instagram'e. Paprasti veiksmai, kuriuos gali daryti kiekvieną dieną, kad sėkmnigai plėstum savo Tinklinio MArketingo verslą per Instagram?

 

BONUS: Top 3 pamokos, kurias išmokau iš "10X Growth Conference 4" su Grant Cardone!

 

Pamokos yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Grupė liks visam laikui.

 

Stovyklos kaina tik - 35€  

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 32684071

Sort Code: 40-36-15

HSBC

 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 


Iki pasimatymo INSTAGRAM STOVYKLOJE!


Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Instagram Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/instagramstovykla53 peržiūros0 komentarų

Comments


bottom of page