Serija #415 Jei eini per MINŲ LAUKĄ, verta eiti paskui kažką, kas ten buvo 💣

Vienas didžiausių iššūkių versle naujokui, tai susitvarkyti su savo EGO ir būti mokomu. Paprasčiausiai susitaikyti, kad tu daug ko nežinai ir klausyti instrukcijų. Man tai buvo labai sudėtinga, mano karjeros tinkliniame marketinge pradžioje, nes aš maniau, kad esu pats protingiausias :)))Pirmas žmogus, kurio turėtum klausyti, tai tavo sponsorius, remėjas, lyderis. Tas žmogus už tave yra ilgiau versle ir tikriausiai žino, ko tu dar nežinai. Verta pasimokyti iš jo klaidų, kad tau nereikėtų jų pakartoti.


Taip pat verta pradėti mokytis iš kitų sėkmingų verslo žmonių klaidų. Sako, kad turime mokintis iš kitų žmonių klaidų, nes mes negyvensime pakankamai ilgai, kad padarytume jas visas patys.


Jei žmogus turi 10, 20, 30 metų patirtį versle ir sudeda visa tai į knygą, kuri tau kainuoja 15€ ir porą dienų perskaityti, ar nebūtų verta tai padaryti? Juk tu sutaupysi tiek daug laiko. Kitų žmonių knygos ir mokymai yra lyg LAIKO MAŠINA, tu tampi keliais metais protingesnis, bet neužtrunka kelių metų gauti tą informaciją, užtrunka kelias dienas ar savaitę.


Tad pagalvok, kas jau yra ten kur aš norių būti, kam iš paskos galėčiau sekti, nes jie jau žino kelią?Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar norėtum plėsti savo Tinklinio Marketingo verslą per INSTAGRAM, bet nežinai kaip tai teisingai daryti?


Ar naudojiesi INSTAGRAM jau kurį laiką, bet nelabai supranti kaip gauti geresnius rezultatus?


Ar norėtum PRITRAUKTI daugiau žmonių ir RASTI daugiau klientų ir naujų komandos narių per INSTAGRAM?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori gauti daugiau rezultatų tinkliniame marketinge naudodami Instagram socialiniu tinklu.

 

Instagram gali tapti labai EFEKTYVIU ĮRANKIU jei ja naudosies tesingai. 

 

Pamoka #1: Kaip susitvarkyti Instagram profilį? Maži pakeitimai gali turėti didelę įtaką tavo Instagram profilio efektyvumui.

 

Pamoka #2: Kaip naudotis Instagram srautu? Kokią informaciją dėti į savo srautą, kaip apipavidalinti savo "postus" ir kaip juos padaryti efektyvesniais.