top of page

Serija #404 Kaip tapti sėkmingu versle? 2 klausimai! ⭐️

Turėti sėkmingą verslą nėra labai sudėtinga, jei žinome į ką reikia atkreipti dėmesį. Žemiau pasidalinsiu su tavimi dviem klausimais, kuriuos verta sau užduoti:

#1 Klausimas: Kaip aš galiu padėti žmonėms?


Daugeliui žmonių rūpi vienas klausimas "kas man iš to?". Todėl jei tu gali pagerinti to žmogaus gyvenimą, jei gali išspręsti kažkokią problemą jo gyvenime, jei gali kažkaip jam padėti, tai jau yra puse kelio versle.


Pagalvok apie sėkmingiausias kompanijas ir verslus, jie tiesiog randa būdą, kaip dideliam kiekiui žmonių duoti tai ko jie nori, pagerinti jų gyvenimą, palengvinti jų gyvenimą, išspręsti kažkokią problemą jų gyvenime.


Pagalvok kokias problemas išsprendžia ir kaip pagerina žmonių gyvenimą tavo produktas, verslo galimybė, paslauga, mokymas, asmeninė konsultacija ir t.t. Būtent tai tau ir reikia pardavinėti!


#2 Klausimas: Kaip aš iš to galiu uždirbti pinigų?


Vien tik spręsti žmonių problemas ir gerinti kitiems gyvenimus nepakanka. Tu turi tai monetizuoti. Ar tu uždirbi iš to pinigus?


Jei tu tik padedi kitiems, bet neuždirbi, tada tu nerturi verslo, tu turi labdringą organizacija, tu užsiemi savanoriška veikla - TAI NE VERSLAS.


Turi rasti būdą, kaip uždirbti už tavo teikiamas paslaugas.


Atsimink, tavo banko sąskaitos likutis rodo kiek žmonių tu padėjai, jei tas likutis tavęs netenkina, reiškiasi reikia padėti didesniam kiekiui žmonių.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum plėsti savo Tinklinio Marketingo verslą per INSTAGRAM, bet nežinai kaip tai teisingai daryti?


Ar naudojiesi INSTAGRAM jau kurį laiką, bet nelabai supranti kaip gauti geresnius rezultatus?


Ar norėtum PRITRAUKTI daugiau žmonių ir RASTI daugiau klientų ir naujų komandos narių per INSTAGRAM?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori gauti daugiau rezultatų tinkliniame marketinge naudodami Instagram socialiniu tinklu.

 

Instagram gali tapti labai EFEKTYVIU ĮRANKIU jei ja naudosies tesingai. 

 

Pamoka #1: Kaip susitvarkyti Instagram profilį? Maži pakeitimai gali turėti didelę įtaką tavo Instagram profilio efektyvumui.

 

Pamoka #2: Kaip naudotis Instagram srautu? Kokią informaciją dėti į savo srautą, kaip apipavidalinti savo "postus" ir kaip juos padaryti efektyvesniais.

 

Pamoka #3: Kaip naudoti Instagram Stories? Instagram istorijos yra vienas efektyviausių būdų pradėti pokalbius su potencialiais klientais ir komandos nariais. Sužinok kaip naudotis daugybe naudingų funkcijų per Instagram Stories.

 

Pamoka #4: Instagram Live ir IGTV. Kaip padaryti gyvą transliaciją per Instagram ir kaip padaryti, kad video nepradingtų po 24 valandų, o liktu tavo Instagram Televizijos Kanale. 

 

Pamoka #5: Kaip rasti potencialius klientus ir potencialius komandos narius per Instagram paiešką? Sužinok kaip naudoti skirtingus paieškos būdus, kad tau niekada nesibaigtų žmonės, kuriems galėtum pasiūlyti savo verslo galimybę arba produktą.

 

Pamoka #6: Kaip padidinti savo sekėjų (followers) kiekį Instagram'e. 19 dalykų, kuriuos gali padaryti, kad daugiau žmonių sektų tavo Instagram profilį.

 

Pamoka #7: Kasdieninis Veiksmų Planas Instagram'e. Paprasti veiksmai, kuriuos gali daryti kiekvieną dieną, kad sėkmnigai plėstum savo Tinklinio MArketingo verslą per Instagram?

 

BONUS: Top 3 pamokos, kurias išmokau iš "10X Growth Conference 4" su Grant Cardone!

 

Pamokos yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Grupė liks visam laikui.

 

Stovyklos kaina tik - 35€  

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 32684071

Sort Code: 40-36-15

HSBC

 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 


Iki pasimatymo INSTAGRAM STOVYKLOJE!


Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Instagram Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/instagramstovykla67 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page