Serija #404 Kaip tapti sėkmingu versle? 2 klausimai! ⭐️

Turėti sėkmingą verslą nėra labai sudėtinga, jei žinome į ką reikia atkreipti dėmesį. Žemiau pasidalinsiu su tavimi dviem klausimais, kuriuos verta sau užduoti:

#1 Klausimas: Kaip aš galiu padėti žmonėms?


Daugeliui žmonių rūpi vienas klausimas "kas man iš to?". Todėl jei tu gali pagerinti to žmogaus gyvenimą, jei gali išspręsti kažkokią problemą jo gyvenime, jei gali kažkaip jam padėti, tai jau yra puse kelio versle.


Pagalvok apie sėkmingiausias kompanijas ir verslus, jie tiesiog randa būdą, kaip dideliam kiekiui žmonių duoti tai ko jie nori, pagerinti jų gyvenimą, palengvinti jų gyvenimą, išspręsti kažkokią problemą jų gyvenime.


Pagalvok kokias problemas išsprendžia ir kaip pagerina žmonių gyvenimą tavo produktas, verslo galimybė, paslauga, mokymas, asmeninė konsultacija ir t.t. Būtent tai tau ir reikia pardavinėti!


#2 Klausimas: Kaip aš iš to galiu uždirbti pinigų?


Vien tik spręsti žmonių problemas ir gerinti kitiems gyvenimus nepakanka. Tu turi tai monetizuoti. Ar tu uždirbi iš to pinigus?


Jei tu tik padedi kitiems, bet neuždirbi, tada tu nerturi verslo, tu turi labdringą organizacija, tu užsiemi savanoriška veikla - TAI NE VERSLAS.


Turi rasti būdą, kaip uždirbti už tavo teikiamas paslaugas.


Atsimink, tavo banko sąskaitos likutis rodo kiek žmonių tu padėjai, jei tas likutis tavęs netenkina, reiškiasi reikia padėti didesniam kiekiui žmonių.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar norėtum plėsti savo Tinklinio Marketingo verslą per INSTAGRAM, bet nežinai kaip tai teisingai daryti?


Ar naudojiesi INSTAGRAM jau kurį laiką, bet nelabai supranti kaip gauti geresnius rezultatus?


Ar norėtum PRITRAUKTI daugiau žmonių ir RASTI daugiau klientų ir naujų komandos narių per INSTAGRAM?