top of page

Serija #401 | 5 LYDERYSTĖS lygiai 🚀

Tavo komandos ir uždarbio lygis priklausys nuo tavo LYDERYSTĖS lygio.


Žemiau pasidalinsiu 5 lyderystės lygiais, kuriame esi tu?#1 Lygis: BÅ«ti lyderiu sau


Prieš tai kai galime vesti kitus ir rodyti kelią kitiems, turime išmokti vesti save ir disciplinuoti save.


Lyderis daro darbą, net kai niekas nemato. Jei slapta kamera tave būtų sekusi paskutines 30 dienų, ar tu didžiuotumeis tuo ką ji nufilmavo? Jei NE - kodėl nedarai darbo?


Daug žmonių tinklinio marketingo versluose apsimeta, kad dirba ir kompanijos apsimeta, kad jiems moka.


Jei turėtum kažkam kitam sumokėti algą už tai ką tu padarei per paskutines 30 dienų, kiek tam žmogui sumokėtum? Jei nedaug, kodėl?


#2 Lygis: BÅ«ti lyderiu savo komandai


Rodyk pavyzdį savo komandai, daryk tai ką nori, kad jie darytų.


Būk pastovi (-us) savo veiksmuose, jei nedarysi veiksmų pastoviai, nelaimėsi žmonių pasitikėjimo.


Duok užduotis komandos nariams ir naudok kampanijas, kad įtrauktum juos į darbą.


Atmink 5 lyderio savybes:

1) Nepriklausomas

2) Sprendžia problemas

3) Pastovus

4) Turi didelę viziją

5) Sukuria veiksmą, kur veiksmas nebūtų įvykęs


#3 Lygis: Identifikuok potencialius lyderius savo komandoje


Dauguma žmonių yra "turistai", jie neužsilieka versle.


Tie, kurie galėtų tapti lyderiais turi 3 savybes:

1) Alkani - nori daugiau iš gyvenimo

2) Mokomi - klauso instrukcijų ir daro kas pasakyta

3) Pasiruošę įdėti darbo


#4 Lygis: Vystyk lyderius savo komandoje


Padėk potencialiems lyderiams išsiugdyti 5 lyderio savybes. Pagalvok, kaip galėtum savo potencialiems lyderiams padėti tapti: nepriklausomais, spręsti problemas, tapti pastovesniais, išsikelti didelius tikslus ir sukurti veiksmą savo komandose.


#5 Lygis: Dublikuok lyderystę


Išmokink savo lyderius, kaip vystyti lyderius savo komandose, kad tavo verslas pradėtų plėstis be tavęs. Kai tavo lyderiai išmoksta ugdyti lyderius patys, tada nėra ribų, kiek tavo verslas gali užaugti.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum statyti savo tinklinio marketingo verslą su nauja energija ir naujais įgūdžiais?

 

Programa skirta TAU!

 

TINKLINIO MARKETINGO SĖKMĖS STOVYKLA

 

Tokio kurso lietuvių kalba dar nebuvo!

 

Tai NE dar viena motyvacinė programa, kur mokaisi tam, kad mokintis ir niekada nesiimi veiksmų!

 

Tai programa tiems kas nori rezultatų ir jų nori DABAR!

 

Šioje programoje rasi 10 pačių svarbiausių pamokų TAVO verslui ir sėkmei tinklinėje rinkodaroje. Jei tau atsibodo spėlioti ką ir kaip reikia daryti, kad pagaliau gautum geresnius rezultatus versle ir uždirbtum daugiau, jei atsibodo klausyti patarimų, kurie neveikia arba yra nepritaikomi tavo verslui, jei nori tiksliai žinoti KĄ ir KAIP daryti žingsnis po žingsnio - tada ši programa yra kaip tik TAU.

 

#1 Pamoka: Socialinės medijos išvaizdos pagerinimas. Kaip save efektyviau pateikti socialinėje erdvėje, kad sudominti ir pritraukti žmones savo profiliu/puslapiu.

 

#2 Pamoka: Facebook grupės ir kaip jas naudoti verslo plėtrai. Kaip susikurti grupes, kokias grupes, kokia informaciją į jas dėti, kad pritraukti klientų ir verslo partnerių?

 

#3 Pamoka: Facebook LIVE ir kaip juos daryti profesionaliai ir efektyviai. Kur galima pritaikyti šias gyvas transliacijas, apie ką šnekėti, kaip maksimaliai išnaudoti sukurtus video.

 

#4 Pamoka: PROSPEKTINGAS - kaip pakviesti žmones į verslą, kad jie susidomėtų ir, kad tai būtų dublikuojama komandos. Žingsnis po žingsnio nuo pirmo kontakto iki žmogaus užregistravimo jūsų komandoje.

 

#5 Pamoka: MARKETINGAS - kaip padaryti, kad žmonės ateitų pas jus, o ne jūs jų ieškotumėte? Išmok pritraukti žmones "smalsumo postais" ir turinio kūrimu.

 

#6 Pamoka: Kaip sėkmingai padėti naujam žmogui pradėti versle. Pirmas skambutis su nauju komandos nariu, ką ir kaip sakyti, ko klausti, ką paaiškinti, kad naujas komandos narys pradėtų sėkmingai dirbti + PIRMŲ 7 DIENŲ PLANAS NAUJAM ŽMOGUI!

 

#7 Pamoka: Strategijos NE internetu - kaip efektyviai plėsti klientų bazę ir komandą naudojantis "offline" strategijomis? Kaip užkalbinti žmones, kaip sudominti, kaip sumažinti pasipriešinimą tinkliniui marketingui, kaip pakviesti VYRUS į verslą?

 

#8 Pamoka: Kaip greičiausiai ir lengviausiai plėsti verslą užsienio šalyse? Kaip dirbti su žmonėmis kitose šalyse? 

 

#9 Pamoka: Kaip padaryti, kad komanda darytų DAUGIAU? Strategijos kaip pagerinti žmonių efektyvumą, motyvaciją ir įgūdžius. 

 

#10 Pamoka: Kasdieninis veiksmų planas tinkliniam marketinge. Ką ir kaip daryti kiekvieną dieną versle, kad gautum rezultatus net jei šį verslą darai kaip papildomą veiklą (valandą ar kelias valandas per dieną).

 

BONUS! Sužinok ką aš išmokau didžiausiuose pasaulio mokymuose tinklinei rinkodarai Go Pro Recruiting Mastery Las Vegase, Nevadoje su Eric Worre, Grant Cardone ir kitais virš milijono dolerių per metus uždirbančiais lyderiais. Tai naujausios technologijos ir patarimai iš TOP lyderių visame pasaulyje. Šis mokymas kainavo virš €1000 už bilietą, viešbutį, skrydžius ir t.t.

 

Stovyklos Kaina Tik €35

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 32684071

Sort Code: 40-36-15

HSBC

 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir paprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Sėkmės Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 

 

Iki pasimatymo SĖKMĖS STOVYKLOJE!Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Sėkmės Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/sekmesstovykla70 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page