top of page

Serija #290 | 5 dalykai, kurie tau padės gauti geresnius rezultatus versle ⭐️

Ar norėtum gauti geresnius rezultatus savo versle? Tada reikėtų atkreipti dėmesį į šiuos penkis dalykus:


#1: Požiūris/Mąstymas

Tavo mąstysena yra kaip kontrolės bokštas oro uoste - viską valdo. Jei investuosi į save, nuolatos skaitysi knygas, klausysi audio, dalyvausi renginiuose, tada augsi ir tavo mąstymas keisis.


#2: Veiksmas

Mokytis yra labai svarbu, bet taip pat svarbu įdėti darbo. Nuolatos lik veiksme. Nori greitai pagerinti rezultatus - įdėk dvigubai arba triguvai daugiau darbo!


#3: Iššūkiai

Priimk tai, kad bus daug iššūkių ir kliūčių. Daug kas nesigaus iš pirmo karto. Komandos nariai pasiduos ir skųsis.

Duok sau laiko, nekritikuok savęs ir nelygink savęs su kitais. Viskas gausis tik nepasiduok.


#4: Inovuok

Nuolatos ieškok naujų, geresnių ir įdomesnių būdų daryti tai ką darai. Stenkis išsiskirti iš minios. Nebūk kaip visi. Ką esi pasiruošusi padaryti, kad gautum rezultatą? Ar esi pasiruošusi apsikvailinti?


#5: Įsipareigok

NEBANDYK! Geriau iš karto daryk. Būk pasiruošęs daryti dalykus, kurie šiandien tave gąsdina arba nežinai kaip daryti. Vienintelis būdas pralaimėti šiame versle yra pasiduoti ir nustoti daryti. Būk pastovi, daryk viską reguliariai.

Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar nori plėsti savo verslą socialinių tinklų pagalba? Nori efektyviai išnaudoti savo laiką socialinėje medijoje? Nusibodo spėlioti ką reikia daryti ir norėtum, kad kažkas parodytų pažingsniui ką ir kaip daryti Facebook, Instagram ir kituose tinkluose?


Rekomenduoju tau "Socialinės Medijos Verslo Paketą" - tai keturios programos viename pakete, kurios tau padės ženkliai pagerinti rezultatus socialinėje medijoje.


62 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page