top of page

Serija #271 | 3 didžiausios potencialių verslo partnerių BAIMĖS 🥶

Neretai žmonės, kurie domisi papildomomis pajamomis ir verslo galimybėmis turi tam tikrų neramumų. Jei mes iš anksto žinome kokios tos baimės, tada galime padėti savo potencialiems verslo partneriams pašalindami tuos nuogastavimus.


#1 Baimė: Aš nemėgstu pardavinėti

52% žmonių jaučia šią baimę ir dauguma galvoja, kad tinklinio marketingo versle yra būtina pardavinėti produktus. Todėl yra labai naudinga jei savo marketinge ir darydama prezentaciją pamini, kad nors ir galima pardavinėti, tai daryti nebūtina. Tinklinio marketingo esme yra tinklo kūrimas, ir neretas žmogus tinklinio marketingo versle tiesiog naudoja produktus ir rekomenduoja kitiems tapti verslo partneriais.


#2 Baimė: Aš nepažįstu pakankamai žmonių

32% žmonių turi šį nerimavimą. Vėlgi tai yra tinklinio marketingo MITAS, kad būtina turėti didelį kontaktų ratą norint pastatyti sėkmingą verslą. Tu gali neturėti nei vieno draugo ir sukurti didžiulį verslą. Svarbu nebijoti susipažinti su naujais žmonėmis ir socialinė medija mums tai padeda daryti labai lengvai.


#3 Baimė: Aš nežinau nuo ko pradėti

28% žmonių nuogastauja, kad nežinos ką ir kaip daryti, jie niekada nėra turėję savo verslo ir dėl to baiminasi, kad nepasiseks. Todėl būtinai paminėk potencialiam verslo partneriui, kad jis gaus pilnus mokymus ir jam bus paaiškinta pažingsniui ką ir kaip daryti. Juk dauguma žmonių, kurie prisijungia prie tinklinio marketingo verslo nėra turėję savo verslo anksčiau ir kuo puikiausiai dirba šioje industrijoje.


Jei savo marketinge paminėsi atsakymus į šias tris baimes, daugiau žmonių susidomės tavo verslo galimybe, nes tu nuraminsi jų nuogastavimus dar jiems nekilus.

Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum statyti savo tinklinio marketingo verslą su nauja energija ir naujais įgūdžiais?

 

Nauja programa skirta TAU!

 

TINKLINIO MARKETINGO SĖKMĖS STOVYKLA

 

Tokio kurso lietuvių kalba dar nebuvo!

 

Tai NE dar viena motyvacinė programa, kur mokaisi tam, kad mokintis ir niekada nesiimi veiksmų!

 

Tai programa tiems kas nori rezultatų ir jų nori DABAR!

 

Šioje programoje rasi 10 pačių svarbiausių pamokų TAVO verslui ir sėkmei tinklinėje rinkodaroje. Jei tau atsibodo spėlioti ką ir kaip reikia daryti, kad pagaliau gautum geresnius rezultatus versle ir uždirbtum daugiau, jei atsibodo klausyti patarimų, kurie neveikia arba yra nepritaikomi tavo verslui, jei nori tiksliai žinoti KĄ ir KAIP daryti žingsnis po žingsnio - tada ši programa yra kaip tik TAU.

 

#1 Pamoka: Socialinės medijos išvaizdos pagerinimas. Kaip save efektyviau pateikti socialinėje erdvėje, kad sudominti ir pritraukti žmones savo profiliu/puslapiu.

 

#2 Pamoka: Facebook grupės ir kaip jas naudoti verslo plėtrai. Kaip susikurti grupes, kokias grupes, kokia informaciją į jas dėti, kad pritraukti klientų ir verslo partnerių?

 

#3 Pamoka: Facebook LIVE ir kaip juos daryti profesionaliai ir efektyviai. Kur galima pritaikyti šias gyvas transliacijas, apie ką šnekėti, kaip maksimaliai išnaudoti sukurtus video.

 

#4 Pamoka: PROSPEKTINGAS - kaip pakviesti žmones į verslą, kad jie susidomėtų ir, kad tai būtų dublikuojama komandos. Žingsnis po žingsnio nuo pirmo kontakto iki žmogaus užregistravimo jūsų komandoje.

 

#5 Pamoka: MARKETINGAS - kaip padaryti, kad žmonės ateitų pas jus, o ne jūs jų ieškotumėte? Išmok pritraukti žmones "smalsumo postais" ir turinio kūrimu.

 

#6 Pamoka: Kaip sėkmingai padėti naujam žmogui pradėti versle. Pirmas skambutis su nauju komandos nariu, ką ir kaip sakyti, ko klausti, ką paaiškinti, kad naujas komandos narys pradėtų sėkmingai dirbti + PIRMŲ 7 DIENŲ PLANAS NAUJAM ŽMOGUI!

 

#7 Pamoka: Strategijos NE internetu - kaip efektyviai plėsti klientų bazę ir komandą naudojantis "offline" strategijomis? Kaip užkalbinti žmones, kaip sudominti, kaip sumažinti pasipriešinimą tinkliniui marketingui, kaip pakviesti VYRUS į verslą?

 

#8 Pamoka: Kaip greičiausiai ir lengviausiai plėsti verslą užsienio šalyse? Kaip dirbti su žmonėmis kitose šalyse? 

 

#9 Pamoka: Kaip padaryti, kad komanda darytų DAUGIAU? Strategijos kaip pagerinti žmonių efektyvumą, motyvaciją ir įgūdžius. 

 

#10 Pamoka: Kasdieninis veiksmų planas tinkliniam marketinge. Ką ir kaip daryti kiekvieną dieną versle, kad gautum rezultatus net jei šį verslą darai kaip papildomą veiklą (valandą ar kelias valandas per dieną).

 

BONUS! Sužinok ką aš išmokau didžiausiuose pasaulio mokymuose tinklinei rinkodarai Go Pro Recruiting Mastery 2019 Las Vegase, Nevadoje su Eric Worre, Grant Cardone ir kitais virš milijono dolerių per metus uždirbančiais lyderiais šių metų Gruodžio 11-13 dienomis. Tai bus naujausios technologijos ir patarimai iš TOP lyderių visame pasaulyje. Šis mokymas kainavo virš €1000 už bilietą, viešbutį, skrydžius ir t.t. Tu gausi visa šią informaciją NEMOKAMAI!

 

Stovyklos Kaina Tik €35

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 32684071

Sort Code: 40-36-15

HSBC

 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir paprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Sėkmės Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 

 

Iki pasimatymo SĖKMĖS STOVYKLOJE!Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Sėkmės Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/sekmesstovykla


32 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

댓글


bottom of page