top of page

Serija #267 Svarbūs SANTYKIAI tavo versle 🙏

Tinklinis marketingas tai žmonių verslas, todėl nenuostabu, kad santykiai šiame versle yra vienas svarbiausių faktorių.


Yra kelios grupės žmonių, su kuriais turėtum stengtis palaikyti gerus santykius:


#1: KLIENTAI

Tavo klientai yra gyvybiškai svarbūs tavo verslui ir uždarbiui. Todėl turėtum stengtis padaryti viską, kad tavo klientas pasijaustų gerai ir suprastų, kad tau jis/ji nėra tiesiog skaičiukas, o iš tiesų tau rūpi.


#2: KOMANDA

Ilgalaikiu atžvilgiu tavo svarbiausia grupė žmonių yra tavo komanda. Daryk viską kas yra įmanoma, kad palaikytum gerus santykius su savo komandos nariais. Nepamiršk juos pripažinti, pagirti ir skirti jiems dėmesio. Jei pasirūpinsi savo komanda, jie pasirūpins tavo verslu.


#3: KITOS KOMANDOS

Jei yra galimybė palaikyk gerus santykius su lyderiais iš kitų komandų tavo kompanijoje. Dažnai gali daug iš jų išmokti ir su jais pasidalinti savo įžvalgomis. Jei bus šansas, sudalyvauk kitų komandų mokymuose ir pakviesk lyderiu iš kitų komandų, kaip pranešėjus į savo mokymus. Kartais tavo komandos nariai turi išgirsti informaciją iš kito žmogaus lūpų, kad ją išgirstų.


#4: LYDERIAI

Tavo remėjai/sponsoriai versle gali būti labai svarbūs partneriai kuriant tavo verslą. Tavo lyderiai gali padėti tau dirbti su tavo komanda, juos motyvuoti ir mokinti. Stenkis visada gerbti savo lyderius ir būk jiems dėkinga, kad suteikė tau šią nuostabią galimybę.


#5: KOMPANIJA

Niekada nebūk grubi ar nepagarbi su kompanijos atstovais, ofiso ir skambučių centro darbuotojais. Tinklinio marketingo kompanija yra kaip mažas kaimas, jei nepagarbiai bendrausi su kompanijos darbuotojais, netrukus apie tai žinos visa kompanija. Bus tūkstančiai atvejų, kada tau reikės kompanijos pagalbos, todėl yra labai svarbu, kad su jais išlaikytum gerus santykius. Nepraleisk progos jiems padėkoti ir gal būt nusiųsti dovanėlę ar saldainių ofiso darbuotojoms.


#6: Å EIMA

Pati svarbiausia grupė žmonių tavo versle yra tavo šeima. Jei šeima tave palaiko yra kur kas lengviau kurti sėkmingą verslą. Stenkis įtraukti savo vaikus ir antrą pusę į savo misiją, paaiškink jiems ką tu bandai pasiekti, parodyk kokia nauda jiems bus iš tavo verslo, kad jie ne tik tau netrugdytų, bet taptų tavo didžiausia palaikymo komanda.

Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum statyti savo tinklinio marketingo verslą su nauja energija ir naujais įgūdžiais?

 

Nauja programa skirta TAU!

 

TINKLINIO MARKETINGO SĖKMĖS STOVYKLA

 

Tokio kurso lietuvių kalba dar nebuvo!

 

Tai NE dar viena motyvacinė programa, kur mokaisi tam, kad mokintis ir niekada nesiimi veiksmų!

 

Tai programa tiems kas nori rezultatų ir jų nori DABAR!

 

Šioje programoje rasi 10 pačių svarbiausių pamokų TAVO verslui ir sėkmei tinklinėje rinkodaroje. Jei tau atsibodo spėlioti ką ir kaip reikia daryti, kad pagaliau gautum geresnius rezultatus versle ir uždirbtum daugiau, jei atsibodo klausyti patarimų, kurie neveikia arba yra nepritaikomi tavo verslui, jei nori tiksliai žinoti KĄ ir KAIP daryti žingsnis po žingsnio - tada ši programa yra kaip tik TAU.

 

#1 Pamoka: Socialinės medijos išvaizdos pagerinimas. Kaip save efektyviau pateikti socialinėje erdvėje, kad sudominti ir pritraukti žmones savo profiliu/puslapiu.

 

#2 Pamoka: Facebook grupės ir kaip jas naudoti verslo plėtrai. Kaip susikurti grupes, kokias grupes, kokia informaciją į jas dėti, kad pritraukti klientų ir verslo partnerių?

 

#3 Pamoka: Facebook LIVE ir kaip juos daryti profesionaliai ir efektyviai. Kur galima pritaikyti šias gyvas transliacijas, apie ką šnekėti, kaip maksimaliai išnaudoti sukurtus video.

 

#4 Pamoka: PROSPEKTINGAS - kaip pakviesti žmones į verslą, kad jie susidomėtų ir, kad tai būtų dublikuojama komandos. Žingsnis po žingsnio nuo pirmo kontakto iki žmogaus užregistravimo jūsų komandoje.

 

#5 Pamoka: MARKETINGAS - kaip padaryti, kad žmonės ateitų pas jus, o ne jūs jų ieškotumėte? Išmok pritraukti žmones "smalsumo postais" ir turinio kūrimu.

 

#6 Pamoka: Kaip sėkmingai padėti naujam žmogui pradėti versle. Pirmas skambutis su nauju komandos nariu, ką ir kaip sakyti, ko klausti, ką paaiškinti, kad naujas komandos narys pradėtų sėkmingai dirbti + PIRMŲ 7 DIENŲ PLANAS NAUJAM ŽMOGUI!

 

#7 Pamoka: Strategijos NE internetu - kaip efektyviai plėsti klientų bazę ir komandą naudojantis "offline" strategijomis? Kaip užkalbinti žmones, kaip sudominti, kaip sumažinti pasipriešinimą tinkliniui marketingui, kaip pakviesti VYRUS į verslą?

 

#8 Pamoka: Kaip greičiausiai ir lengviausiai plėsti verslą užsienio šalyse? Kaip dirbti su žmonėmis kitose šalyse? 

 

#9 Pamoka: Kaip padaryti, kad komanda darytų DAUGIAU? Strategijos kaip pagerinti žmonių efektyvumą, motyvaciją ir įgūdžius. 

 

#10 Pamoka: Kasdieninis veiksmų planas tinkliniam marketinge. Ką ir kaip daryti kiekvieną dieną versle, kad gautum rezultatus net jei šį verslą darai kaip papildomą veiklą (valandą ar kelias valandas per dieną).

 

BONUS! Sužinok ką aš išmokau didžiausiuose pasaulio mokymuose tinklinei rinkodarai Go Pro Recruiting Mastery 2019 Las Vegase, Nevadoje su Eric Worre, Grant Cardone ir kitais virš milijono dolerių per metus uždirbančiais lyderiais šių metų Gruodžio 11-13 dienomis. Tai bus naujausios technologijos ir patarimai iš TOP lyderių visame pasaulyje. Šis mokymas kainavo virš €1000 už bilietą, viešbutį, skrydžius ir t.t. Tu gausi visa šią informaciją NEMOKAMAI!

 

Stovyklos Kaina Tik €35

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 32684071

Sort Code: 40-36-15

HSBC

 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir paprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Sėkmės Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 

 

Iki pasimatymo SĖKMĖS STOVYKLOJE!Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Sėkmės Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/sekmesstovykla


46 peržiūros0 komentarų

Comments


bottom of page