top of page

Serija #266 Ar darai UPSELLING’ą? 🔥

Upselling'as yra kliento paskatinimas prikti daugiau produktų arba įsigyti brangesnį produktą.


Viena klaidų, kurias daro tinklinio marketingo atstovai ir apskritai žmonės užsiimantys pardavimais yra tai, kad pardavę vieną produktą jie jaučiasi kalti pasiūlyti daugiau produktų ar paslaugų. Jiems atrodo, kad jei bandys parduoti daugiau, tai atrodys kaip žmogaus išnaudojimas ar prievartavimas. Bet...


Įsivaizduok tu ateini į parduotuvę nusipirkti kostiumą, tau išsirinkus kostiumą pardavėjas paklausia ar nenorėtum taip pat priderinti marškinių prie šio kostiumo, tada diržą, kaklaraištį, ir batus. Vietoje to, kad būtum įsigijęs kostiumą, dabar įsigijai kostiumą, marškinius, kaklaraištį, diržą ir batus.


KLAUSIMAS: Ar pardavėjas kostiumų parduotuvėje padarė gerą darbą priderindamas marškinius, diržą, kaklaraištį ir batus ar blogą darbą?


Mano nuomone jis padarė gerą darbą, nes dabar tau nereikės sukti galvos ir tavo pirkinys gavosi geresnis. Lygiai taip ir tinklinio marketingo kompanijose mes dažnai turime produktus, kurie veikia geriausiai kai yra vartojami kartu su kitais produktais. Pavyzdžiui maisto papildas su sultimis, kremas su toniku ir t.t. Todėl jei tu nepasiūlai kitų produktų, kurie taip pat būtų naudingi tavo klientui, tu padarai blogą kliento aptarnavimą.


McDonalds restoranai yra "upselling'o" meistrai, ateini įsigyti mėsainį, o išeini su bulvytėmis ir gėrimu. Didelės kompanijos jau seniai pamatė, kad žmogus, kuris pirko iš tavęs jau kartą, yra labiau linkęs vėl kažką įsigyti. Todėl yra kur kas pigiau ir efektyviau parduoti vėl ir vėl esamiems klientams, nei nuolatos ieškoti naujų klientų.

Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

1,075€ vertės už 250€, sutaupyk 75% = 825€!


TINKLINIO MARKETINGO MENTORYSTĖS PROGRAMA

Ar norėtum mokytis iš pažangiausių tinklinio marketingo profesijos atstovų?

Ar norėtum, kad sėkmingi tinklinio marketingo lyderiai su tavimi kiekvieną savaitę dalintusi strategijomis?

Ar norėtum sužinoti strategijas, kurios veikia šiandien, o ne prieš 20 metų?

Tada labai kviečiu tave į Tinklinio Marketingo Mentorystės Programą! 

Tai intensyvi 12 savaičių mentorystės ir augimo programa skirta tinklinio marketingo lyderiams ir žmonėms, kurie nori aukščiausių rezultatų versle.

MENTORYSTĖS PROGRAMA STARTUOJA RUGSĖJO 1 DIENĄ

Ši programa susideda iš trijų dalių:

PIRMA DALIS: Asmeninis ryšys su manimi balso skambučiu ar žinutėmis 3 mėnesius. Kai iškils iššūkiai galėsi su manimi susisiekti ir aš tau asmeniškai padėsiu susitvarkyti su problemomis.

ANTRA DALIS: Kas savaitinės pamokos, kurių metu tau leisiu “virtualiai įsilaužti” į mano verslą. Atversiu tau duris į savo sistemas, kad matytum, kaip aš statau savo verslą naudodamas skirtingomis sistemomis ir programomis.

TREČIA DALIS: (ši dalis pati svarbiausia) Kas savaitiniai MASTERMIND skambučiai su kitais Tinklinio Marketingo lyderiais, kurių metu išmoksi geriausias praktikas ir efektyviausias startegijas iš kitų tinklinio marketingo lyderių. 

Taip pat turėsi galybę padėti kitiems lyderiams pasidalindamas (-a) savo įdėjomis ir taip prisidėsi prie jų augimo ir progreso.

Kartą per savaitę susiskambinsime Zoom video konferencijos būdu ir dalinsimės įdėjomis ir įžvalgomis šiomis temomis:

Tinklinio Marketingo Mentorystės Programa yra skirta tinklinio marketingo lyderiams. 

Šioje programoje turėtum dalyvauti tik jei jau kurį laiką užsiėmi tinkliniu marketingu ir turi komandą. Ši programa NĖRA skirta naujokams.

Jei manai, kad gautum naudos iš asmeninio ryšio su manimi, mano kas savaitinių pamokų apie tai kaip aš plečiu savo verslą ir kas savaitinių komandinių skambučių su kitais sėkmingais lyderiais, tada labai lauksiu taves Mentorystės Programoje.

BONUS #1: Laiko Planavimo Video Mokymas  (trukmė 31.20 min.) Vertė 15€

BONUS #2: Kaip pakviesti 20 žmonių per 30 dienų mokymas? (trukmė 29 min.) Vertė 15€

BONUS #3: 12 Patarimų kaip išlikti stipriu versle. (trukmė 22 min.) Vertė 15€

BONUS #4: Kaip palyginti tinklinės rinkodaros kompanijas? (trukmė 17 min.) Vertė 15€

BONUS #5: Pinigus Generuojantys Veiksmai Tinkliniame Marketinge (trukmė 22 min.) Vertė 15€

BONUS #6: VERSLO SISTEMŲ PAMOKŲ ĮRAŠAI: Vertė 250€ Bonus Pamoka #1: Elektroninio naujienlaiškio strategija. (trukmė 1val.1min.) Bonus Pamoka #2: Telegram strategija. (trukmė 33min.) Bonus Pamoka #3: Naujoko Startas (trukmė 39min.) Bonus Pamoka #4: Facebook strategija. (trukmė 47min.) Bonus Pamoka #5: Instagram strategija. (trukmė 29min.) Bonus Pamoka #6: YouTube strategija. (trukmė 35min.) Bonus Pamoka #7: Interviu strategija. (trukmė 30min.) Bonus Pamoka #8: Mokymų strategija. (trukmė 30min.) Bonus Pamoka #9: Facebook Verslo Puslapio strategija (trukmė 28min.)

Bonus Pamoka #10: Audio Podcasto Strategija (trukmė 21min.)

Bonus Pamoka #11: Facebook Chatbotų Strategija (trukmė 27min.)

Bonus Pamoka #12: Facebook ir Instagram Stories Strategija BONUS #7: GRUPINIŲ MASTERMIND SKAMBUČIŲ ĮRAŠAI: Vertė 250€ Bonus Skambutis #1: Pardavimai (trukmė 1val.18min.) Bonus Skambutis #2: Komandos Statymas (trukmė 1val.11min.) Bonus Skambutis 3: Ryšio Palaikymas (trukmė 1val.5min.) Bonus Skambutis 4: Lyderystė (trukmė 1val.8min.) Bonus Skambutis 5: Sprendimo Primėmimas/Pardavimo Uždarymas (trukmė 49min.) Bonus Skambutis 6: Pristatymų Darymas (trukmė 49min.) Bonus Skambutis 7: Socialiniai Tinklai (trukmė 58min.) Bonus Skambutis 8: Naujo Nario Startavimas (trukmė 41min.)

Bonus Skambutis 9: Renginių Reklamavimas (trukmė 51min.)

Bonus Skambutis 10: Saviugda ir Asmeninis Tobulėjimas (trukmė 47min.)

BONUS #8: 1 Valandos Mokymas Internetu tavo komandai. Vertė 250€ Mano asmeninis mokymas tavo komandai, tavo pasirinkta tema + Klausimai ir Atsakymai po mokymo BONUS #9: Interviu su Tavimi per mano Verslo puslapį (24,000 sekėjų) + Mano Facebook grupe (6,000 sekėjų) Vertė 250€

Viso Programos Vertė 1,075€

“Early Bird” programos kaina su 75% nuolaida tik 250€ iki Rugpjūčio 16 dienos. (sutaupai 825€!)

Nuo Rugpjūčio 17 dienos kaina kils iki 275€.

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

Arba BANKO PAVEDIMU:

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 32684071

Sort Code: 40-36-15

HSBC

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Mentorystės Programa" grupės.

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 

Iki pasimatymo MENTORYSTĖS PROGRAMOJE!

54 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page