top of page

Serija #254 Parduok, kad PADĖTUM ❤️

Visi kuriame verslą, kad uždirbtume, bet jei potencialus klientas tau yra tik skaičiukas ir vienintelis tavo tiklas, bendraujant su žmogumi, yra jam PARDUOTI, tada rezultatai nebus tokie geri, kokie galėtų būti.


Nėra nieko blogo norėti uždirbti ir turėti pelningą verslą, bet jei bandome parduoti savo produktą ar verslo galimybę neišsiaiškinę, ko žmogui iš tikrųjų reikia, tada rizikuojame turėti nepatenkintą klientą ar neaktyvų komandos narį.


Aš manau mes turėtume būti KONSULTANTAI, o ne PARDAVĖJAI.


Koks skirtumas?


Pardavėjas tiesiog bando visiems parduoti, nekreipdamas dėmesio į tai ko žmonės nori ar ko jiems reikia. Konsultantas bando išsiaiškinti kokie yra žmogaus poreikiai, kokios problemos, ko žmogui trūksta gyvenime, kokie jo tikslai ir t.t.


Kai mes užduodame klausimus ir leidžiame žmogui atsiverti, tada sužinome daug naudingos informacijos, kuri mums padės parinkti tinkamiausią produktą ar planą verslo galimybėje. Galbūt pabendravę su žmogumi mes pamatysime, kad jam padėti negalime ir tokiu būdu sutaupysime laiko (ir nervų).


Didžiausi lyderiai tinklinio marketingo versle nuolatos tai daro. Jie bendrauja su žmogumi, bando jį pažinti, išsiaiškinti daugiau apie jį, o ne bando iš karto siūlyti savo produktą ar verslą.


Gali atrodyti, kad tokiu būdu gausi mažiau pardavimų ir mažiau žmonių prisijungs prie tavo komandos, bet pastebėsi, kad dar daugiau žmonių iš tavęs pirks ir norės dirbti su tavimi. Kodėl? Todėl, kad jie pamatys, kad tau iš tikrųjų rūpi.

Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum plėsti savo Tinklinio Marketingo verslą per INSTAGRAM, bet nežinai kaip tai teisingai daryti?


Ar naudojiesi INSTAGRAM jau kurį laiką, bet nelabai supranti kaip gauti geresnius rezultatus?


Ar norėtum PRITRAUKTI daugiau žmonių ir RASTI daugiau klientų ir naujų komandos narių per INSTAGRAM?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori gauti daugiau rezultatų tinkliniame marketinge naudodami Instagram socialiniu tinklu.

 

Instagram gali tapti labai EFEKTYVIU ĮRANKIU jei ja naudosies tesingai. 


Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Instagram Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/instagramstovykla


52 peržiūros0 komentarų

Comments


bottom of page