top of page

Serija #253 Tinklinis marketingas tai Savanorių Armija

Tinklinis marketingas stipriai skiriasi nuo tradicinio verslo ar įprasto darbo, nes čia nėra viršininkų ar pavaldinių. Visi žmonės, kurie prisijungia prie tinklinio marketingo yra nepriklausomi verslo partneriai - LYGŪS.


Net jei žmogus prisijungė prie tavo komandos, jis nėra tavo pavaldinys, nes tu jam nemoki algos, todėl jis neprivalo tavęs klausyti ar daryti tai ką tu pasakei. Tai ne vienam lyderiui tinklinės rinkodaros versle yra skaudu ir sunku tai suprasti.


Kai tai supranti, tada pasidaro aišku, kad tinklinės rinkodaros versle reikia kitokio lyderystės stiliaus nei paprastam darbe ar versle. Čia mes turime išmokti ne liepti žmogui daryti tai ką mes norime, o parodyti kaip darydamas teisingus veiksmus, jis gali pasiekti tai ką jis nori.


Mes galime tik patarti ir pakonsultuoti, bet žmogus pats nuspręs ką jis nori daryti.


Bet yra ir gera šios situacijos pusė. Kadangi niekas nedirba tau ir tu nedirbi niekam, žmonės yra labiau nepriklausomi.


Turiu nevieną draugą, kuris turi tradicinį verslą. Kai išvažiuojame atostogų, neretai jie skundžiasi, kad darbuotojai nieko nedaro kai jų nėra šalia. Kadangi žmonės dirba už valandinį atlyginimą, jei viršininko nėra šalia, galima mažiau stengtis, o atlyginimą gausi vistiek.


Tinklinio marketingo versle žmonės gauna uždarbį už rezultataus ir kadangi kiekvienas dirba sau, net jei tavęs nėra šalia, tavo komandai tai nerūpi. Tavo komandos nariai nedirba tau ir nestato verslo tau, jie kiekvienas stato savo verslą, todėl net jei tu atostogauji tavo verslas toliau klesti.


Laikui bėgant tavo komandoje atsiranda lyderiai, kurie yra dar geresni už tave, kurie viską išmoko, ką tu galėjai juos išmokinti ir pradeda nepriklausomai statyti savo verslus. Tavęs jau jiems nebereikia, bet tu toliau uždirbi nuo tos komandos generuojamos apyvartos. Tai yra pati didžiausia finansinė ir laiko laisvė!

Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum šiais metais pakelti savo LYDERYSTĖS žinias ir lygį?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori pradėti kurti komandą tinkliniame marketinge, kas turi mažą komanda ir nori ją plėsti ir tiems, kas jau turi didelę komandą ir nori su ja dirbti efektyviau.

 

Šioje programoje turėsi 10 pačių svarbiausių lyderystės pamokų tavo tinklinio marketingo verslui. 

 

Tavo komandos lygis priklausys nuo tavo lyderystės lygio. Tik tau keliant lyderystės lygį, tavo komanda kils kartu su tavimi. Kitu atveju tavo žemas lyderystės lygis tampa tavo komandos augimo STABDŽIU. 

 

Tinklinis marketingas tai ne tik pardavimai ir žmonių kvietimas. Aukščiausius rezultatus pasiekia tie, kas moka ugdyti žmones savo komandoje - tai LYDERIAI!


Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/lyderystesstovykla


40 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page