top of page

Serija #252 Kada reikia pradėti TAUPYTI ir INVESTUOTI?💶

Kinų patarlė sako "Geriausias laikas sodinti medį buvo prieš 20 metų, kitas geriausias laikas yra šiandien".


Taip ir su taupymu ir investavimu, kuo anksčiau pradėsi, tuo daugiau išloši, nes pasinaudosi SUDĖTINĖMIS PALŪKANOMIS!


Sudėtinės palūkanos - tai palūkanos, kurios skaičiuojamos ne tik nuo pagrindinės sumos, bet ir nuo prieš tai uždirbtų palūkanų. Paprastai sakant, sudėtinės palūkanos įtraukia ir palūkanų palūkanas.


Einšteinas yra pasakęs, kad sudėtinės palūkanos tai stipriausia galia visatoje ir yra 8-asis pasaulio stebūklas.


Pažiūrėkime pavyzdį:


Lina ir Kristina abi pradeda investuoti po 100€ per mėnesį ir uždirba 5% metinių palūkanų. Lina pradeda investuoti 25 metų amžiaus ir atsideda 100€ kievieną mėnesį iki 65 metų amžiaus, o Kristina pradeda atsidėti 100€ per mėnesį nuo 35 metų amžiaus.


Papildomi 10 metų taupymo ir Lina turi apie 162,000€ banke, o tuo tarpu Kristina turi 89,000€ banke kai sulaukia 65 metų amžiaus. Linos sukaupta suma beveik dvigubai pralenkia Kristinos ir ji per papildomus 10 metų įdėjo vos 12,000€ daugiau nei Kristina.


Todėl ir tau mano patarimas - PRADĖK DABAR. Jei tau 20+ metų pradėk dabar, jei tau 30+ metų pradėk dabar ir t.t. Nelauk, neatidėliok! Nlegali atsidėti 100€ per mėnesį, atsidėk 50€, negali 50€ atsidėk 30€, bet pradėk taupyti ir leisk tavo pinigams pradėti dirbti tau.


Aš nesu kvalifikuotas taupymo ar investicijų patarėjas, todėl pasitark su savo bankininku ar finansų patarėju, nes yra skirtingų būdų taupyti ir investuoti su skirtingomis palūkanomis ir rizikos lygiais. Išsirink kas tau priimtina ir pradėk kurti finansinę ateitį sau ir savo šeimai.

Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum statyti savo tinklinio marketingo verslą su nauja energija ir naujais įgūdžiais?

 

Programa skirta TAU!

 

TINKLINIO MARKETINGO SĖKMĖS STOVYKLA

 

Tokio kurso lietuvių kalba dar nebuvo!

 

Tai NE dar viena motyvacinė programa, kur mokaisi tam, kad mokintis ir niekada nesiimi veiksmų!

 

Tai programa tiems kas nori rezultatų ir jų nori DABAR!

 

Šioje programoje rasi 10 pačių svarbiausių pamokų TAVO verslui ir sėkmei tinklinėje rinkodaroje. Jei tau atsibodo spėlioti ką ir kaip reikia daryti, kad pagaliau gautum geresnius rezultatus versle ir uždirbtum daugiau, jei atsibodo klausyti patarimų, kurie neveikia arba yra nepritaikomi tavo verslui, jei nori tiksliai žinoti KĄ ir KAIP daryti žingsnis po žingsnio - tada ši programa yra kaip tik TAU.


Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Sėkmės Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/sekmesstovykla


78 peržiūros0 komentarų

Comments


bottom of page