top of page

Serija #246 | 3 priežastys, dėl kurių, tu gali netapti turtingu 😭

Neretai žmonės prisigalvoja įvairių pasiteisinimų ir priežasčių, dėl kurių, jie negali tapti turtingais. Jei tavęs paklausčiau "kodėl tu dar nesi turtinga?" net neabejoju, kad man duotum atsakymą. Bet tada turėtum pagalvoti ar yra kitų žmonių, kurie turėdami tokias pačias sąlygas kaip tu, vistiek tapo turtingi?


Yra trys priežastys, dėl kurių, tu gali netapti turtingu:


1 Priežastis: Tu nenori tapti turtinga.

Dažnai žmonės sutapatina laimę ir sėkmę su turtu, bet iš tikrūjų nebūtina būti turtingu, kad būtum laimingu. Galbūt tu neturi jokio noro uždirbti didžiulius pinigus, važinėti prabangiais automobiliais ir važiuoti atostogų į elitinius kurortus.

2 Priežastis: Tapti turtingu nėra tavo prioritetas

O gal tu nori tapti turtingu, bet šiuo metu tai nėra numeris 1 dalykas tavo prioritetų sąraše. Galbūt šiuo metu nori studijuoti, auginti vaikus ar dar kažką daryti ir tik vėliau planuoji kibti į darbą, kad uždirbtum turtus.


3 Priežastis: Tu neturi reikiamų žinių

Yra veiksmai, kurie padaro žmones neturtingais ir yra veiksmai, kurie padaro žmones turtingais. Norėdama tapti turtinga tu turėtum studijuoti ką turtingi žmonės daro, kad tu taip pat galėtum pasiekti tokius pačius rezultatus.


Tad pagalvok, ar tu tikrai nori tapti turtinga, ar tikrai tai yra tavo prioritetas šiuo metu ir ar turi reikalingas žinias, kad pasiektum tokį rezultatą.

Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum sužinoti kaip efektyviai valdyti savo Facebook verslo puslapį?

 

Ar norėtum išmokti kaip naudotis mokama Facebook reklama ir pradėti reklamuotis?


Ar norėtum išmokti apie Chatbotus, kurie gali palaikyti pokalbį už tave su potencialiais pirkėjais ir verslo partneriais?


Ar norėtum sužinoti, kaip tu gali pradėti kaupti prenumeratorius pačiame Facebooke?

 

Mokymų programa skirta būtent tau!

 

TINKLINIO MARKETINGO FACEBOOK STOVYKLA

 

Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Facebook Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/facebookstovykla82 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

ความคิดเห็น


bottom of page