top of page

Serija #238 Ar CHATBOTAI padeda ar sugadina žmones?😳

Kai atsiranda naujos technologijos dažnai nemaža žmonių dalis joms priešinasi ir nenori jų pradėti naudoti. Facebook chatbotai yra viena iš tų technologijų dėl, kurios žmonių nuomonės yra pasiskirstę. Vieni sako, kad tai geriausias dalykas, kiti sako, kad tai laiko švaistymas.


Chatbotas tai yra automatinis pokalbio palaikymas per Facebook verslo puslapį, ne su gyvu žmogumi, o su suredaguotu iš anksto pokalbiu, roboto pagalba. Chatbote yra iš anksto suplanuotas pokalbio srautas ir žmogus pasirenka jam tinkančius atsakymus.


Žmonės, kurie žiūri į chatbotus skeptiškai sako, kad tai yra šaltas ir neasmeniškas bendravimas, kad žmonės nori šilto bendravimo su tikru žmogumi.


Aš su tuo 100% sutinku, žmonėms tikrai reikia šiltų santykių ir bendravimo. Todėl svarbu suprasti, kad chatboto paskirtis yra ne pakeisti gyvą bendravimą, bet jį pradėti ir paskatinti.


Leisk užduoti tau klausimą.


Ar tau yra taip buvę, kad praleidai 15 minučių, 30 minučių, o gal net valandą bendraudamas su žmogumi ir pabaigoje to pokalbio ar susirašinėjimo supratai, kad to žmogaus net nedomina tavo verslo galimybė ar produktas?


Man per 10 metų tai įvyko daugybę kartų.


O ar nebūtų šaunu, kad tu bendrautum tik su tais žmonėmis, kuriuos jau domina tavo verslas ar produktas?


Būtent chatbotas tai ir padeda padaryti. Chatbotas automatiniais tavo iš anksto nustatytais klausimais ir informacija atrušiuoja žmones ir daveda pokalbį iki to momento, kai tu perimi pokalbi ir toliau bendrauji gyvai su žmonemis, bet tik su tais kuriuos jau domina tai ką tu turi pasiūlyti.


Todėl aš manau, kad chatbotai yra labai naudingas įrankis ir džiaugiuosi, kad galiu jais naudotis savo verslo puslapyje.


Nori pabendrauti su mano Chatbotu? Spausk čia https://m.me/uzdirbkdaugiau


Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris 

P.S. Ar norėtum išmokti apie CHATBOTUS ir kaip juos susikurti savo Facebook verslo puslapyje?

Aš tau parodysiu pažingsniui kaip tai padaryti mokymų kurse "Tinklinio Marketingo Facebook Stocykla"

Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Facebook Stovyklą” čia: www.tinklinismarketingas.lt/facebookstovykla

52 peržiūros0 komentarų

Comments


bottom of page