top of page

Serija #1023 Kada turi tapti LYDERIU? 🔝

"Išsikask šulinį, kol neištroškai" - Harvey McKay


Daug tinklinės rinkodaros atstovų padaro klaidą galvodami, kad galės išmokti apie lyderystę, kai jau pastatys didelę komandą.


Tai turi padaryti kol dar neturi komandos.


Kitaip tavo komanda subyrės ir žmonės išsilaikstys, ir turėsi tada atstatyti ją, nes nesugebėjai būti geru lyderiu tiems žmonėms, kuriuos suradai.


Sėkmingi lyderiai pradeda studijuoti LYDERYSTĘ ilgai prieš pastatydami dideles komandas. Jie skaito knygas, žiūri kursus, lanko seminarus apie lyderystę, kad taptų tokiu žmogumi, kuris gali turėti ir išlaikyti didelę komandą.


Turbūt esi girdėjusi (-ęs) apie žmones, kurie laimi milijonus loterijoje ir po kelių metų yra vėl bankrutavę. Kodėl? Todėl, kad jie nemokėjo elgtis su pinigais ir jų valdyti.


Taip ir tinklinio marketingo versle, dažnai matau lyderius, kurie iš inercijos ir didelio darbo pastato dideles komandas, bet neinvestuoja laiko studijuoti lyderystę, ir todėl priima neteisingus sprendimus, elgiasi nediplomatiškai ir užgauna žmones. Tokie lyderiai dažnai stebisi kodėl jų komandos nariai palieka jų komandą, išeina į kitas kompanijas ar meta tinklinio marketingo verslą, nesuprasdami, kad jie patys juos atbaidė arba prarado.


Net jei šiandien neturi nei vieno komandos nario ar turi tik kelis, pradėk mokytis apie lyderystę ir lavinti savo lyderystės įgūdžius, jie tau atsipirks šimteriopai.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

🎥 Seminaras “TRUMPŲ VIDEO MEISTRYSTĖ” Rugpjūčio 20 dieną 19:00val. LT laiku. Prisijunk prie ČEMPIONŲ LYGOS, kad galėtum žiūrėti http://cempionulyga.lt/ 🎥✅ DIRBTINIS INTELEKTAS VERSLE https://www.tinklinismarketingas.lt/dirbtinisintelektas ✅💎 Norėtum ateinančius 12 mėnesiu dirbti asmeniškai su manimi? DEIMANTINIS KLUBAS https://www.tinklinismarketingas.lt/deimantinisklubas 💎


🔝🔝🔝 Prisijunk prie Numeris #1 Tinklinio Marketingo mokymų bendruomenės Lietuvoje - Čempionų Lyga čia http://cempionulyga.lt/ ir sukurk PROVERŽĮ savo versle! 🔝🔝🔝


Ar jau turi knygą "LAISVĖ, daryti tai, kas patinka"


👉 Lietuvoje:


👉 UK ir į kitas šalis : https://www.tinklinismarketingas.lt/laisve


47 peržiūros0 komentarų

コメント


bottom of page