top of page

Serija #1015 Kam manai reikėtų šio produkto-galimybės?

Vienas klausimas, kurį turėtum užduoti savo esamiems klientams, savo komandos naujokams, potencialiems klientams/verslo partneriams:


"Kam manai reikėtų šio produkto/verslo galimybės?"


Klaida, kurią dažnai padarome yra tai, kad matome tik tą žmogų su kuriuo bendraujame ir nepagalvojame su kuo tas žmogus galėtu mus supažindinti.


Jei nepaprašome rekomendacijų - niekada jų negausime.


Jei pasiūlei kažkam savo produktą ar verslo galimybę, bet jie atsisakė, gal jie kažką pažįsta kam tai būtų reikalinga.


Jei žmogus yra tavo klientas ir jau panaudojo produktus, galbūt pažįsta daugiau žmonių, kam tavo produktai būtų reikalingi.


Jei žmogus prisijungė prie tavo komandos, greičiausias būdas jam/jai padėti tai padėti padaryti pirmuosius pardavimus ir padėti pasirašyti pirmuosius komandos narius. Paklausus komandos naujoką, ką jis/ji pažįsta yra lengvas būdas atrasti naujus klientus ir komandos narius.


Pasistenk dažniau užduoti šį klausimą ir pažiūrėk koks bus efektas tavo verslui.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

🔥🔥🔥 {Naujas Kursas} “GYVENIMO TRANSFORMACIJA” tik 100 vietų! Visa informacija http://gyvenimotransformacija.lt/ 🔥🔥🔥💎 Norėtum ateinančius 12 mėnesiu dirbti asmeniškai su manimi? DEIMANTINIS KLUBAS https://www.tinklinismarketingas.lt/deimantinisklubas 💎


🔝🔝🔝 Prisijunk prie Numeris #1 Tinklinio Marketingo mokymų bendruomenės Lietuvoje - Čempionų Lyga čia http://cempionulyga.lt/ ir sukurk PROVERŽĮ savo versle! 🔝🔝🔝


Ar jau turi knygą "LAISVĖ, daryti tai, kas patinka"


👉 Lietuvoje:


👉 UK ir į kitas šalis : https://www.tinklinismarketingas.lt/laisve


21 peržiūra0 komentarų

Comments


bottom of page